GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z PSP

01.05.2010
11:21
[1]

Silvestris [ Konsul ]

Problem z PSP

Witam, moje PSP nie chce ładować się przez ładowarkę. Dioda która powinna cały czas świecić się na pomarańczowo od niedawna miga tylko pomarańczowym kolorem, a konsolka nic się nie ładuje.

Co się stało? Co mogę zrobić żeby to naprawić?

01.05.2010
11:25
[2]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

spróbuj ładować przez usb

01.05.2010
11:31
[3]

Silvestris [ Konsul ]

Ale żeby ładować przez USB to konsola musi być włączona. A moje nie jest bo nie ma naładowane baterii:/

01.05.2010
11:51
[4]

afen [ Konsul ]

Hmm może ładowara zła ?

01.05.2010
12:04
[5]

Silvestris [ Konsul ]

ładowarkę mam juz ponad rok. Wróciłem wczoraj do domu z u czelni, a tu PSP nie chce się ładować.
Normalnie na moim PSP gra moja siostra. Mówiła że nic z nim się nie stało, nie spadło...

01.05.2010
12:07
[6]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

zmień baterie na pełną a potem ładuj przez usb albo idź do serwisu

01.05.2010
20:43
[7]

Silvestris [ Konsul ]

Niestety wygląda na to że to wina ładowarki. Albo wejścia na ładowarke

01.05.2010
21:05
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Sprawdź pod inną ładowarką.

02.05.2010
10:52
smile
[9]

Silvestris [ Konsul ]

Żeby sprawdzić pod inną ładowarką muszę takową najpierw kupić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.