Silvestris [ Konsul ]
Problem z PSP
Witam, moje PSP nie chce ładować się przez ładowarkę. Dioda która powinna cały czas świecić się na pomarańczowo od niedawna miga tylko pomarańczowym kolorem, a konsolka nic się nie ładuje.
Co się stało? Co mogę zrobić żeby to naprawić?
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
spróbuj ładować przez usb
Silvestris [ Konsul ]
Ale żeby ładować przez USB to konsola musi być włączona. A moje nie jest bo nie ma naładowane baterii:/
afen [ Konsul ]
Hmm może ładowara zła ?
Silvestris [ Konsul ]
ładowarkę mam juz ponad rok. Wróciłem wczoraj do domu z u czelni, a tu PSP nie chce się ładować.
Normalnie na moim PSP gra moja siostra. Mówiła że nic z nim się nie stało, nie spadło...
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
zmień baterie na pełną a potem ładuj przez usb albo idź do serwisu
Silvestris [ Konsul ]
Niestety wygląda na to że to wina ładowarki. Albo wejścia na ładowarke
bezlerg66 [ Senator ]
Sprawdź pod inną ładowarką.

Silvestris [ Konsul ]
Żeby sprawdzić pod inną ładowarką muszę takową najpierw kupić