GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam filmu

01.05.2010
11:20
[1]

Ralion [ Deva ]

szukam filmu

film jest japoński.

głowny bohater jest przetrzymywany w pokoju przez 10 (?) lat bez wyraźnego powodu, a później zostaje wypuszczony gzie zemsta trwa nadal..
z tego co pamietam kończył sie scena gdzie bohater obcina sobie język...

01.05.2010
11:22
[2]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Oldboy

I nie japoński, tylko koreański.

01.05.2010
11:22
[3]

Wyrodnik [ Chor��y ]

Oldboy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.