GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obrazek - potrzebna pomoc

01.05.2010
10:25
[1]

kali93 [ Isildur ]

Obrazek - potrzebna pomoc

Czy jest ktoś w posiadaniu tego obrazka--> tylko w większym rozmiarze i bez tej charakterystycznej ramki z demotów? Jeżeli tak, czy byłby miły i się podzielił?:)

01.05.2010
10:31
[2]

Ziku90 [ SDOIT ]

Wystarczyło wpisać link z obrazka i chwilkę, dosłownie 5 sekund poszukać:



P.S. Na dole strony.

01.05.2010
10:33
smile
[3]

kali93 [ Isildur ]

Ziku--> Dzięki! i przyznaje się bez bicia że nawet nie zauważyłem tego napisu na dole obrazka Oo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.