
ROJO. [ Natural Born Gamer ]
rojOBIEKTYW #5 "Zabawa historią"
Witajcie serdecznie,
Gorąco zapraszam do lektury najnowszego felietonu:
CZ.5 Zabawa historią
Pozostałe części:
CZ.1 Erpegowo w koło:
CZ.2 Razem czy osobno?
CZ.3 Nasz największy atut
CZ.4 Leonardo Pixel
Niezainteresowanych przepraszam za spam,
Wasz ROJO

kong123 [ Legend ]
Tytuł wątku przyciągnął mnie od razu i przy okazji przypomniałem sobie że mam recenzję do napisania :) A felieton oczywiście przeczytam jak zwykle:)

ROJO. [ Natural Born Gamer ]
Dzięki!