GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rojOBIEKTYW #5 "Zabawa historią"

01.05.2010
10:13
smile
[1]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

rojOBIEKTYW #5 "Zabawa historią"

Witajcie serdecznie,
Gorąco zapraszam do lektury najnowszego felietonu:

CZ.5 Zabawa historią


Pozostałe części:

CZ.1 Erpegowo w koło:


CZ.2 Razem czy osobno?


CZ.3 Nasz największy atut


CZ.4 Leonardo Pixel


Niezainteresowanych przepraszam za spam,
Wasz ROJO

01.05.2010
10:25
smile
[2]

kong123 [ Legend ]

Tytuł wątku przyciągnął mnie od razu i przy okazji przypomniałem sobie że mam recenzję do napisania :) A felieton oczywiście przeczytam jak zwykle:)

01.05.2010
10:46
smile
[3]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

Dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.