GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skype - problem

01.05.2010
09:09
[1]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Skype - problem

Witam!
Mam taki problem ze skype, gdy chcę rozmawiać z kolegami to mnie po 20s rozłącza.
Jestem świeżo po formacie, mam Bitdefender IS 2009. Wcześniej gdy miałem ESET-a to nie było takich problemów. Co można z tym zrobić?

01.05.2010
09:22
[2]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

narazie problem opanowany, musiałem wyłączyć zaporę windowsową.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.