Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Skype - problem
Witam!
Mam taki problem ze skype, gdy chcę rozmawiać z kolegami to mnie po 20s rozłącza.
Jestem świeżo po formacie, mam Bitdefender IS 2009. Wcześniej gdy miałem ESET-a to nie było takich problemów. Co można z tym zrobić?
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
narazie problem opanowany, musiałem wyłączyć zaporę windowsową.