GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[ link ] -czy jest sens sie w to bawic?

01.05.2010
04:54
[1]

bulates [ Junior ]

[ link ] -czy jest sens sie w to bawic?

Czy ktos z was bawi sie moze w Ciulanie pkt-ow na [ link zabroniony przez regulamin forum ] ?


01.05.2010
08:41
smile
[2]

TheOrsus [ Centurion ]

według mnie nie warto jest się w to bawić. Sam mam na tym konto i kiedy uzbierałem 200 pkt to psp podnieśli do 900pkt.

01.05.2010
08:48
smile
[3]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Pewnie Cię nie lubią. Moim zdaniem nie warto się w to bawić, bo to uzależnia jak Tibia, nawet też dźwięku nie ma.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.