bulates [ Junior ]
[ link ] -czy jest sens sie w to bawic?
Czy ktos z was bawi sie moze w Ciulanie pkt-ow na [ link zabroniony przez regulamin forum ] ?

TheOrsus [ Centurion ]
według mnie nie warto jest się w to bawić. Sam mam na tym konto i kiedy uzbierałem 200 pkt to psp podnieśli do 900pkt.

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Pewnie Cię nie lubią. Moim zdaniem nie warto się w to bawić, bo to uzależnia jak Tibia, nawet też dźwięku nie ma.