GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Afera .

01.05.2010
01:26
smile
[1]

NiLuS [ Legionista ]

Afera .

Witam. Pewnie wielu z was już słyszało o aferze wywołanej przez płytę "Czarny Wrzesień" na której Peja najeżdża głownie na Tedeg'o . Poza tym wspomina o Pelsonie , Włodim i Eldzie .
Co trzej ostatni panowie nie są mu dłużni i kontratakują .

Oto Kawałek na Tedeg'o


a to z kolei odzew "Pariasów" czyli Elda , Włodiego i Pelsona



Nie krępujcie się i wypowiadajcie na ten temat . Zapraszam do rozmowy :)

01.05.2010
01:28
[2]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Stary są już o tym tematy.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10156079&N=1

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10212789&N=1

01.05.2010
01:32
[3]

Kub$ki [ Senator ]

Oto Kawałek na Tedeg'o


To jest akurat Ryszard La'inteligent.

01.05.2010
06:47
smile
[4]

NiLuS [ Legionista ]

Sorry nie sprawdziłem .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.