
NiLuS [ Legionista ]
Afera .
Witam. Pewnie wielu z was już słyszało o aferze wywołanej przez płytę "Czarny Wrzesień" na której Peja najeżdża głownie na Tedeg'o . Poza tym wspomina o Pelsonie , Włodim i Eldzie .
Co trzej ostatni panowie nie są mu dłużni i kontratakują .
Oto Kawałek na Tedeg'o
a to z kolei odzew "Pariasów" czyli Elda , Włodiego i Pelsona
Nie krępujcie się i wypowiadajcie na ten temat . Zapraszam do rozmowy :)
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Stary są już o tym tematy.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10156079&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10212789&N=1
Kub$ki [ Senator ]
Oto Kawałek na Tedeg'o
To jest akurat Ryszard La'inteligent.

NiLuS [ Legionista ]
Sorry nie sprawdziłem .