Psycho_Kauczuk [ Chor��y ]
Granica między deszczem a suchością
Nudziło mi się dzisiaj i przyszło mi do głowy bardzo problematyczne pytanie:
Czy deszcz ma granicę? Czy jeśli ma to da się stanąć tak aby jedna strona ciała (po stronie deszczu) była mokra a druga sucha (po stronie "suchości")?

dodom [ Gregorio ]
Ziooom, daj numer do dilera, albo się podziel.

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Jeśli chmura stanie w miejscu i nie będzie wiać wiatr...
Ot problem... i to z tak trudnym rozwiązaniem...
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Widziałem takie zjawisko 2-3 razy. Padało a 2 kroki dalej nie. Cofnąłem się i padało :D
Gmp3 [ Chuck ]
Nie raz już się z czymś takim spotkałem. Po jednej stronie ulicy padał deszcz, a po drugiej już nie. Niestety nigdy nie próbowałem stanąć na tej "granicy"
kefirek09 [ Senator ]
[3] - ma rację, bo gdy warunki pogodowe będą niezmienne, to chmura stanie w miejscu i deszcz będzie padał równolegle, ale wątpię, żebyś na klatce piersiowej był wtedy mokry, a na plecach suchy.
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Widziałem coś takiego. Jakiś facet stanął na tej granicy... nie życzę tego co z nim się stało nikomu...

Axonn77 [ Warrior of Rock ]
XineX---> A co się stao z nim?
faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Gdyby Ci to powiedział musiałby Cię zabić...
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle.
dodom [ Gregorio ]
[9]A umie to robić, jednym kciukiem konkretnie.
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Umiem też rzęsą.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
ustań pod balkonem i ktoś niech cię z 4 piętra obleje
krok w przód jesteś suchy, krok w tył jesteś mokry
czy da się ustać żebyś był suchy do połowy ?

Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Rowerek.
novi.. [ Senator ]
Miałem taki motyw z śniegiem, w jednym miejscu padał, a obok już nie, no ale po chwili i tam też doleciał.

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
A u mnie kiedyś świeciło słońce, a w centrum padało. Wiem, bo patrzyłem przez okno.