
Obligator [ Pretorianin ]
Intel® Graphic Media Accelerator 950 - w co mozna pograć?
Witam!
W co mogę pograć na tej staaaarej karcie? Intel® Graphic Media Accelerator 950
To jest zintegrowana karta z płytą główną, a tak jest, ponieważ ta "główna" karta graficzna mi się zepsuła i teraz jestem w oczekiwaniu na kasę i czasem po prostu chce mi się pograć ^^
Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

Obligator [ Pretorianin ]
dzięki. Widzę na tej liście dużo fajnych i stosunkowo nowych gierek, aż się zdziwiłem :D
BlackBolt [ Senator ]
To jest lista gier, które się URUCHOMIĄ. A to, czy się da grać, to już zupełnie inna sprawa.

Adrianziomal [ Samael ]
Mam 945GM i TES III Morrowind w 1024x768 ze wszystkim na low na otwartej przestrzeni chodzi w ok 25-30FPS. WoW w 1024x768 ze wszystkim na low chodzi ok 15-20FPS, a w Dalaranie ok 1-2FPS ;P
Więc sobie w wiele rzeczy nie pograsz...
Obligator [ Pretorianin ]
mówi się trudno, ale i tak ta lista jest pomocna :)