GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Intel® Graphic Media Accelerator 950 - w co mozna pograć?

30.04.2010
22:16
smile
[1]

Obligator [ Pretorianin ]

Intel® Graphic Media Accelerator 950 - w co mozna pograć?

Witam!
W co mogę pograć na tej staaaarej karcie? Intel® Graphic Media Accelerator 950

To jest zintegrowana karta z płytą główną, a tak jest, ponieważ ta "główna" karta graficzna mi się zepsuła i teraz jestem w oczekiwaniu na kasę i czasem po prostu chce mi się pograć ^^

30.04.2010
22:38
[2]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

30.04.2010
22:48
smile
[3]

Obligator [ Pretorianin ]

dzięki. Widzę na tej liście dużo fajnych i stosunkowo nowych gierek, aż się zdziwiłem :D

30.04.2010
23:41
[4]

BlackBolt [ Senator ]

To jest lista gier, które się URUCHOMIĄ. A to, czy się da grać, to już zupełnie inna sprawa.

01.05.2010
00:30
smile
[5]

Adrianziomal [ Samael ]

Mam 945GM i TES III Morrowind w 1024x768 ze wszystkim na low na otwartej przestrzeni chodzi w ok 25-30FPS. WoW w 1024x768 ze wszystkim na low chodzi ok 15-20FPS, a w Dalaranie ok 1-2FPS ;P

Więc sobie w wiele rzeczy nie pograsz...

01.05.2010
10:12
[6]

Obligator [ Pretorianin ]

mówi się trudno, ale i tak ta lista jest pomocna :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.