GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komórka do 700 zł

30.04.2010
22:05
[1]

Remek878 [ Pretorianin ]

komórka do 700 zł

Hej Szukam komórki do tej sumy mam na oku nokie 6220 c , ale podobno bateria słaba itd.
albo jeszcze 6720 mogą być używane jest niestety duża wada tych komórek mają małe wyświetlacze, szukam coś z trochę większym ale nie dotykowego( w sumie jeśli to będzie niedługo standard) . Telefon Musi mieć symbiana, wifi nie aż tak dobra komórka jaka z tego wychodzi to nokia e66 lub starsze e52, 51 (może mnie do niech przekonacie) ale jakoś nie podobają mi się jakieś propozycje może być innych firm ważne żeby były dobre

01.05.2010
20:09
[2]

Remek878 [ Pretorianin ]

up

01.05.2010
23:17
[3]

Remek878 [ Pretorianin ]

up

01.05.2010
23:52
[4]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Nokia N82 , ma duzy wyswitlacz , za 500zł kupisz ;)

01.05.2010
23:57
smile
[5]

Remek878 [ Pretorianin ]

dobra dzięki następne propozycje

02.05.2010
00:03
[6]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

A musi miec tego Symbiana ? Jak nie to wybierz cos z HTC z Windows Mobile.

02.05.2010
09:13
[7]

asdasd793 [ Konsul ]

ja w tej cenie to zdecydowanie brałbym sony ericssona w995/c905

02.05.2010
12:39
[8]

Remek878 [ Pretorianin ]

a te nokie e??

02.05.2010
12:50
[9]

asdasd793 [ Konsul ]

nie chce nikogo obrażać, ale dla mnie nokia to szajs, daleko zacofany za innymi markami

02.05.2010
15:55
[10]

siwy346 [ addicted to music ]

Spośród propozycji, które padły w całym temacie najbardziej odpowiednia wydaje się E52.

Warto zapoznać się z tą recenzją:
:)

03.05.2010
15:34
[11]

Remek878 [ Pretorianin ]

a w jakieś dotykowki warto inwestować ?

03.05.2010
15:40
smile
[12]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

A może SE Xperia X1?

03.05.2010
15:43
[13]

siwy346 [ addicted to music ]

Generalnie mi dotyk + Symbian nie bardzo odpowiada, oczywiście można polecić takie modele jak 5530/5800 i będą one spełniać swoje zadanie, ale można też dostać coś z WM(który jest systemem nieco bardziej podatnym na modyfikacje ;) )np. Omnia I, jakiś HTC albo X1.

03.05.2010
16:01
[14]

muczaczos94 [ Konsul ]

Zabiorę głos ponieważ posiadałem 6220c. Bateria jest bardzo dobra. Tylko ekranik mały. Teraz mam 5530 i mogę polecić :D Spełnia twoje wymagania.

03.05.2010
19:23
[15]

Remek878 [ Pretorianin ]

na razie z tych funkcji co mają zwykle podoba mi się n82 ale kloc niestety

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.