Remek878 [ Pretorianin ]
komórka do 700 zł
Hej Szukam komórki do tej sumy mam na oku nokie 6220 c , ale podobno bateria słaba itd.
albo jeszcze 6720 mogą być używane jest niestety duża wada tych komórek mają małe wyświetlacze, szukam coś z trochę większym ale nie dotykowego( w sumie jeśli to będzie niedługo standard) . Telefon Musi mieć symbiana, wifi nie aż tak dobra komórka jaka z tego wychodzi to nokia e66 lub starsze e52, 51 (może mnie do niech przekonacie) ale jakoś nie podobają mi się jakieś propozycje może być innych firm ważne żeby były dobre
Remek878 [ Pretorianin ]
up
Remek878 [ Pretorianin ]
up
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Nokia N82 , ma duzy wyswitlacz , za 500zł kupisz ;)

Remek878 [ Pretorianin ]
dobra dzięki następne propozycje
Penetrator [ Generaďż˝ ]
A musi miec tego Symbiana ? Jak nie to wybierz cos z HTC z Windows Mobile.
asdasd793 [ Konsul ]
ja w tej cenie to zdecydowanie brałbym sony ericssona w995/c905
Remek878 [ Pretorianin ]
a te nokie e??
asdasd793 [ Konsul ]
nie chce nikogo obrażać, ale dla mnie nokia to szajs, daleko zacofany za innymi markami
siwy346 [ addicted to music ]
Spośród propozycji, które padły w całym temacie najbardziej odpowiednia wydaje się E52.
Warto zapoznać się z tą recenzją:
:)
Remek878 [ Pretorianin ]
a w jakieś dotykowki warto inwestować ?

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
A może SE Xperia X1?
siwy346 [ addicted to music ]
Generalnie mi dotyk + Symbian nie bardzo odpowiada, oczywiście można polecić takie modele jak 5530/5800 i będą one spełniać swoje zadanie, ale można też dostać coś z WM(który jest systemem nieco bardziej podatnym na modyfikacje ;) )np. Omnia I, jakiś HTC albo X1.
muczaczos94 [ Konsul ]
Zabiorę głos ponieważ posiadałem 6220c. Bateria jest bardzo dobra. Tylko ekranik mały. Teraz mam 5530 i mogę polecić :D Spełnia twoje wymagania.
Remek878 [ Pretorianin ]
na razie z tych funkcji co mają zwykle podoba mi się n82 ale kloc niestety