GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Playstation 2 czy jeszcze jakies gry wychodza??

30.04.2010
20:57
[1]

nwo [ Konsul ]

Playstation 2 czy jeszcze jakies gry wychodza??

Witam zamierzam sobie kupic ps2, tylko pytanie czy wychodza jakies gry jeszcze na ta platforme? czy cos jest zapowiedziane? czy to juz jest melodia przeszlosci? Pzdr

30.04.2010
20:58
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Wszystkie hiciory jakie miały wyjść wyszły nic wielkiego się nie zapowiada.

30.04.2010
20:59
smile
[3]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Co prawda, teraz to już raczej żadne hity na PS2 nie wychodzą, ale zdecydowanie warto kupić, dzięki tytułom, które się na czarnulce pojawiły... Sam miałem kiedyś PS2 i byłem bardzo zadowolony. Jeżeli nie grałeś w największe hity na tej konsoli, to zdecydowanie kupuj. Od razu na początek podam choćby ICO, Shadow of the Colossus czy Okami! ;)

30.04.2010
21:01
[4]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Kupuj dla starszych gier, jeżeli masz telewizor CRT. Polecam Resident Evil 4

30.04.2010
21:04
smile
[5]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Ja kiedyś kupiłem ps2 specjalnie dla Grand Turismo 4.Świetna gra polecam

30.04.2010
23:37
[6]

KoSmIt [ Like No Other ]

Kupiłem za 189 w zeszłym tygodniu używaną i teraz zagrywam się w God of War i GH III Obie gry używane kupiłem taniej i w bdb stanie i nie narzekam! Naprawdę warto!

Z kablami component nawet na TV lcd wygląda świetnie.

01.05.2010
18:11
[7]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[6] To jednak zdecydowałeś się na PS2 :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.