GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym otworzyc avatar na Bluray

30.04.2010
20:44
[1]

kubazek [ Konsul ]

Czym otworzyc avatar na Bluray

Witam kupilem dzisiaj avatara postanowilem go obejrzyc na komputerze ale jakim program odtowrzyc te pliki??

30.04.2010
20:45
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jeżeli płyta BR, to PowerDVD.

30.04.2010
20:50
smile
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Dużo z tym zabawy, nie wszystkie odtwarzacze radzą sobie z nowymi wersjami bd+, musisz mieć monitor i grafikę zgodną z hdcp aby wyświetlić hd.

Avatara odpala tylko i wyłącznie powerdvd w wersji 10 build 1601.


Ja bym usunął wszystkie zabezpieczenia anydvdhd i zrobił mkv z samym filmem programem makemkv.

01.05.2010
16:07
[4]

HWDS [ Konsul ]

janek09091---> a czy po przeróbce na mkv będzie dostępny polski lektor i napisy?

Ja mam zrzucony na HD i nie mogę odpalić z polskim lektorem.

Spróbuję jeszcze tą wersją cyberlinka co podałeś.

01.05.2010
16:21
smile
[5]

bezlerg66 [ Senator ]

A masz w ogóle napęd BR?

01.05.2010
16:40
[6]

HWDS [ Konsul ]

Nie mam - film zrzucony u kumpla na hd przenośny.

Próbowałem tym bulid 1601 i dalej to samo czyli ciemny obraz i film nie rusza.

Tylko jedynie odtwarza mi jako zwykłe video gdzie nie ma do wyboru polskiego lektora.

01.05.2010
16:45
[7]

Snakepit [ aka Hohner ]

No bo lektor to najważniejsza rzecz w filmie z dźwiękiem DTS HD !! taaak...

domorośli piraci...

02.05.2010
12:14
smile
[8]

HWDS [ Konsul ]

Snakepit ----> chyba nie masz pojęcia co to jest piractwo.Rozmowy na jego temat już od kilku lat są nudne więc daj sobie spokój.

02.05.2010
12:16
[9]

Tychowicz [ D'oh ]

Ściągniecie filmu z neta to nie piractwo? Ciekawe...

02.05.2010
12:18
smile
[10]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

tak, makemkv wylistuje ci streamy audio, video i suby.
WYbierasz co chcesz i jazda.

Nie ma tutaj żadnej kompresji/strat, wszystko leci 1:1 w kilkanaście minut automatycznie pakując całość w mkv. Instalujesz haali media splitter i przy odtworzeniu masz do wyboru wsio w trayu -->


Ja wszystkie płytki trzaskam do mkv. W dupie mam menu, reklamy i inne syfy fbi itp. żem złodziej i u wouldnt steal a car.
Sam film + audio + suby lądują na dysku w folderze tytuł (rok) i nara.
W wypalanie się nie bawię przy cenach hdd 1,5tb 350zł.


Czym otworzyc avatar na Bluray - janek09091
02.05.2010
14:47
[11]

HWDS [ Konsul ]

janek dzięki - będę działał

Tychowicz - a kto pisał że ściągnięcie z neta? Nie mam odtwarzacz bluray w domu więc zrzucam u kumpla płyte na HD - to piractwo?

02.05.2010
14:49
smile
[12]

bezlerg66 [ Senator ]

[11] Z przykrością oznajmiam, że tak. To jest piractwo.

02.05.2010
14:52
smile
[13]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]



Zaczyna się od 42 sekundy. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.