kubazek [ Konsul ]
Czym otworzyc avatar na Bluray
Witam kupilem dzisiaj avatara postanowilem go obejrzyc na komputerze ale jakim program odtowrzyc te pliki??
legrooch [ MPO Squad Member ]
Jeżeli płyta BR, to PowerDVD.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Dużo z tym zabawy, nie wszystkie odtwarzacze radzą sobie z nowymi wersjami bd+, musisz mieć monitor i grafikę zgodną z hdcp aby wyświetlić hd.
Avatara odpala tylko i wyłącznie powerdvd w wersji 10 build 1601.
Ja bym usunął wszystkie zabezpieczenia anydvdhd i zrobił mkv z samym filmem programem makemkv.
HWDS [ Konsul ]
janek09091---> a czy po przeróbce na mkv będzie dostępny polski lektor i napisy?
Ja mam zrzucony na HD i nie mogę odpalić z polskim lektorem.
Spróbuję jeszcze tą wersją cyberlinka co podałeś.

bezlerg66 [ Senator ]
A masz w ogóle napęd BR?
HWDS [ Konsul ]
Nie mam - film zrzucony u kumpla na hd przenośny.
Próbowałem tym bulid 1601 i dalej to samo czyli ciemny obraz i film nie rusza.
Tylko jedynie odtwarza mi jako zwykłe video gdzie nie ma do wyboru polskiego lektora.
Snakepit [ aka Hohner ]
No bo lektor to najważniejsza rzecz w filmie z dźwiękiem DTS HD !! taaak...
domorośli piraci...

HWDS [ Konsul ]
Snakepit ----> chyba nie masz pojęcia co to jest piractwo.Rozmowy na jego temat już od kilku lat są nudne więc daj sobie spokój.
Tychowicz [ D'oh ]
Ściągniecie filmu z neta to nie piractwo? Ciekawe...

janek09091 [ Generaďż˝ ]
tak, makemkv wylistuje ci streamy audio, video i suby.
WYbierasz co chcesz i jazda.
Nie ma tutaj żadnej kompresji/strat, wszystko leci 1:1 w kilkanaście minut automatycznie pakując całość w mkv. Instalujesz haali media splitter i przy odtworzeniu masz do wyboru wsio w trayu -->
Ja wszystkie płytki trzaskam do mkv. W dupie mam menu, reklamy i inne syfy fbi itp. żem złodziej i u wouldnt steal a car.
Sam film + audio + suby lądują na dysku w folderze tytuł (rok) i nara.
W wypalanie się nie bawię przy cenach hdd 1,5tb 350zł.
HWDS [ Konsul ]
janek dzięki - będę działał
Tychowicz - a kto pisał że ściągnięcie z neta? Nie mam odtwarzacz bluray w domu więc zrzucam u kumpla płyte na HD - to piractwo?

bezlerg66 [ Senator ]
[11] Z przykrością oznajmiam, że tak. To jest piractwo.

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Zaczyna się od 42 sekundy. :)