
macko 18 [ Konsul ]
Co wybrać emergency 4, czy 3 ?
Zastanawiam sie nad 4. a ktora lepsza?
wiktordth [ Keep Yourself Alive ]
Zdecydowanie 4.

macko 18 [ Konsul ]
a czy w czwórce jest łatwiej niż w 2?? i czy wiele więcej jest nowych pojazdów??
macko 18 [ Konsul ]
up
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Jest takie coś jak recenzja albo Gameplay na Yt