GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wybrać emergency 4, czy 3 ?

30.04.2010
20:28
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Co wybrać emergency 4, czy 3 ?

Zastanawiam sie nad 4. a ktora lepsza?

30.04.2010
20:30
[2]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

Zdecydowanie 4.

30.04.2010
20:38
smile
[3]

macko 18 [ Konsul ]

a czy w czwórce jest łatwiej niż w 2?? i czy wiele więcej jest nowych pojazdów??

01.05.2010
08:35
[4]

macko 18 [ Konsul ]

up

01.05.2010
08:54
[5]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Jest takie coś jak recenzja albo Gameplay na Yt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.