GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka książka?

30.04.2010
19:05
smile
[1]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Jaka książka?

Szukam jakiejś dobrej książki sensacyjnej lub wojennej, ale może być też książka z innego gatunku. Bardzo spodobały mi się książki Tom'a Clancy'ego.

Od Tom'a Clancy'ego przeczytałem na razie tylko "Rainbow Six" i "Dług Honorowy". Obie mi się bardzo podobały.

Możecie polecić coś wartego uwagi?

30.04.2010
19:10
smile
[2]

kefirek09 [ Senator ]

może: Robert Ludlum "Krucjata Bourne'a"

01.05.2010
12:24
smile
[3]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Wypowie się ktoś jeszcze?

Zastanawiam się nad "Kompanią Braci" i "Krwią Elfów"

01.05.2010
12:25
[4]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Kompania Braci jest jak najbardziej godna polecenia.

01.05.2010
12:27
smile
[5]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

"Na skrzydłach Orłów" Folleta. Całkiem fajna książka. Ktoś tam pracuje w Iranie. Zostaje zamknięty w więzieniu. No i oczywiście próbują go wyciągnąć. Mój skrócony opis jest kiepski. Najlepiej samemu przeczytać.

01.05.2010
12:36
smile
[6]

Pan P. [ 022 ]

Paragraf 22! :-)
ew. Król Szczurów.

Oba to klasyki literatury światowej, w przeciwieństwie do marnych czytadełek Clancych, Ludlumów i innych siebie wartych "pisarzy".

01.05.2010
12:46
smile
[7]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Polecam Ci książkę pt."Spisek Akwitanii" napisaną przez Roberta Ludluma.Bardzo ciekawa fabuła , dobrze skonstruowana intryga , oraz wyraziści bohaterowie ze swoimi słabościami i problemami.Książka bardzo mnie wciągnęła , a jeśli gustujesz w thrillerach to zdecydowanie książka dla Ciebie.Również bardzo ciekawą ale ciut o innej tematyce jest książka Fredericka Forsytha pt."Psy Wojny" , którą dosłownie "wchłonąłem" ponieważ zachwyciła mnie sobą.Z książek , które polecili koledzy wyżej popieram trylogię Bourne'a napisaną przez Roberta Ludlujma.
Jeśli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy (a trochę tych książek w życiu przeczytałem :)) to na pewno dopiszę.

PS : W ostatniej chwili przyszła mi do głowy książka Alistair MacLean'a pt."Działa z Navarony" oraz jej kontynuacja pt."Komandosi z Navarony".

EDIT : Literówka.

01.05.2010
12:56
[8]

Shaggy23 [ Centurion ]

Cornelius Ryan - Najdłuższy dzień
Jack Higgins - Orzeł wylądował
Tom Clancy- Polowanie na Czerwony Październik

01.05.2010
13:03
[9]

Cros1sman [ Pretorianin ]

Mysle, ze wszystko od Roberta Ludluma Ci sie spodoba

01.05.2010
13:38
smile
[10]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Francis Iles - Z Premedytacja

Taki spokojny kryminal

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.