
karolzzr [ Gunner ]
Bill Gates & Steve Jobs.
Świetna kompilacja mini komiksów z udziałem tych dwóch panów. Jobs dla niewiedzących jest współzałożycielem firmy Apple :)

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Hahahaha! Świetne :D.

xNaruto [ Generaďż˝ ]
Dobre, szkoda że tak mało

adam11$13 [ In Paradise City ]
Genialne!!!

Gmp3 [ Chuck ]
To najlepsze
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Ale macie zapłon...

adam11$13 [ In Paradise City ]
[5]Też dobre

Michael_999 [ Kill with skill ]
<--- [6] Świetne :D

Grooby_BCN [ Konsul ]
Ed. oops [6] mnie ubiegł.

promyczek303 [ sunshine ]
Rzućmy monetą!
Czym?
Dell` s [ d-_-b ]
Dobre to. Wszystkie są zajebiste. ;]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Ten najlepszy;

Soulcatcher [ end of winter ]
dobre

Mały eS [ Death from Above! ]
Dobre!

jarooli [ Generaďż˝ ]
Szkoda że większość widziałem

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Komixxów nie macie?
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Rewelacyjne ! Szczyt skąpstwa

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ppaatt1 [ Trekker ]
Komixxy gniotą suty. Mój ulubiony miażdżyciel (z inne serii) -->

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Nie czytacie komixxów ?

Azerath [ Generaďż˝ ]
Genialne.
$erek47 [ Veteran Gear ]
Dobre, ale dużo z tych widziałem już wcześniej
aterazione [ Senator ]
komixxy - Niszczą wszystko od demotów po naszą-klase i robienie jaj

kubomił [ Legend ]
Mistrzowskie.

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Niesamowicie śmieszne, no i cała prawda jakiej to oni kaski nie mają.
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Naprawdę Komixxy są jeszcze tak mało znane? Póki brakuje dzieci neo, niszczą demoty. :P
$ebs Master [ Profesor Oak ]
swietne, znam komixxy juz chwile i mam nadzieje ze nie przerodza sie w takie demotywatory.pl

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Widziałem już dawno temu na komixxach, ale dobrze że wklejasz bo mało ludzi zna te swietną stronke, a komixxy o tych dwóch panach - to dziennie po kilkanascie nowych jest w poczekalni a potem na głównej.
oby tylko nie stało się to co z demotywatorami - nazłaziła się tam masa NASZO-KLASISTÓW czytaj. dzieci neo, i teraz tam tylko lalusiowate demoty o niespełnionej miłości i o laskach, nawet tam teraz nie zaglądam bo to takie irytujące, nic mnie nie obchodza jakies zawody miłosne nastolatków, popsuli stronę!
ale istnieją komixxy i jest git, póki co.