GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra na Xboxa 360.

30.04.2010
18:24
[1]

skiba177 [ Junior ]

Gra na Xboxa 360.

Witam. Około 10 maja, zamierzam kupić grę na mojego X-a.
Narazie znalazłem kilka gier które mnie zaciekawiły:
Godfather II, GTA IV, The Saboteur, BFBC2, MW2, Call of Juarez:Więzy Krwi. Która da mi długi czas rozgrywki i da mi duużo frajdy? Chciałbym, abyście opisali troszke bardziej odpowiedzi swoje. ; )

30.04.2010
18:26
[2]

Damian1539 [ Legend ]

Jedyna gra, którą przeszedłem na 360 - Gears of War 2

Nie mogłem się oderwać aż do końca :P

30.04.2010
18:33
[3]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

gtaiv , bfbc2 , mw2 , reszta to średniaki

01.05.2010
10:29
[4]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Na dlugo starcza na pewno BBFC 2 (multi) i GTA IV (singiel). MW2 na singla to 4 godziny, ale w multi tez mozna dluzej pograc. Jesli chcesz kupic GTA IV to dokup od razu dodatki, bedziesz mial kilka dodatkowych tygodni zabawy.

01.05.2010
10:52
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Godfather II to gra przyzwoita. Mi msię miło grało, bo lubię sandboxy, do tego łatwo zrobić calaka. GTA IV to moim zdaniem najlepsza gra tej generacji konsol (aczkolwiek liczę na to, że Alan Wake to zmieni) i koniecznie powinieneś zagrać. W The Sabouter nie grałem, ale z recen zji i opini innych wnioskuję, że gra na poziomie Ojca Chrzestnego II. W Bad Company 2 nie grałem, ale z tego co wiem single krótki, za to multi nadrabnia. Modern Warfare 2 to genialna gra z jednym z najlepszych singli w histroii (moim zdaniem lepszy niż w Call of Duty 4). Do tego Spec Opsy świetne do co-opa no i multi, w które nie grałem, bo nie lubię multi, ale podobno rewelka. Call of Juarez: Więzy Krwi to również świetna gra, wczoraj ją po raz trzeci przeszedłm. Bardzo fajna fabuła i tryb single oraz multi, czyli tryb, którego nie lubię, ale w CoJ akurat mi się spodobał i chętnie do niego wracam. Tak się moim zdaniem prezentują te gry. Na twoim miejscu bym kupił zdecydowanie GTA IV.

01.05.2010
18:09
[6]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Najlepiej bierz GTA IV. Przeszedłem na 91,5% i zajęło mi to 44 godziny, więc sporo.

Call of Juarez: Więzy krwi. Jeśli chcesz kupić tą grę to dobrze się zastanów, bo w maju będzie premiera Red Dead Redemption i na pewno będzie to lepsza gra od CoJ

04.05.2010
19:06
smile
[7]

adi123456789 [ Centurion ]

Gta 4 jest bardzo dobre ale troche się nudzi

BFBC2 jak lubisz strzelanki

the Saboteur słabe

Godfather II jedynka mi nie podeszła a dwójka podobno słaba

MW2 lepszy battlefield bad company 2

call of juarez więzy krwi jak lubisz takie klimaty

wybierz BFBC2 lub Gta 4

04.05.2010
19:08
[8]

adi123456789 [ Centurion ]

a z poza listy gears of war 1 i 2

assassin's creed 1 i 2

fable 2

devil May cry 4

burnout paradise the ultimate box

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.