mati321123 [ Centurion ]
Jaki skuter do 2000zł?
Chcę kupić skuter i chcę się was poradzić. Jaki skuter wybrać żeby miał dobre przyśpieszenie i żeby jechał co najmniej 70 km/h. Najlepiej żebyście podali link z allegro. Skuter musie się znajdować woj. pomorskim.
pozdr.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A do jakiej pojemności ma być?
mati321123 [ Centurion ]
Ja mam kartę motorowerową. Ale fajnie by było jak by miał 70cm3.

50groszy:) [ Konsul ]
ekhem 2000 zł to dosyć malutko nie wiem czy znajdziesz coś konkretnego :P raczej chinol
kup se porządny rower a nie
nie spamuje tylko prawde mówie nic innego nie dostaniesz chyba że jakiś simek albo stare motorki ale to już nie moje porady. A ty umiesz chociaż biegi zmieniać ?
mati321123 [ Centurion ]
Ale śmieszne. Nie spamuj.
Żal z takich dzieci.

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Ale kiedy [4] to sama prawda.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Oczywiście zdajesz sobie sprawę,że mając jedynie kartę motorowerową ryzykujesz zatrzymanie pojazdu przez policję i nawet odebranie Ci praw do kierowania motorowerami?
Możesz jeździć pojazdami o pojemności skokowej do 50ccm oraz rozwijającymi prędkość do 45km/h.
I już :)
mati321123 [ Centurion ]
Ja mojego poprzedniego kupiłem za 800zł i wszystko grało. Przyszedł do mnie gościu i mówi że da za niego 1500zł więc go od razu sprzedałem. Więc jak nie można kupić za 2000zł skutra?
To według was ile trzeba mieć?
Wiesz to może być 50 cm ale ja nie jeżdżę po mieście żeby mnie policja zatrzymywała. Ja jeżdże po wiosce i po okolicznych miejscowościach. I wiem gdzie mogą psy stać więc zwalniam. I mam tego świadomość.
WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]
nie wiem czy może być ale popatrz:
ja kupiłem skuter za 1400zł stan bardzo dobry do 60km/h ja szukałem na allegro i znalazłem poszukaj na allegro może i ty znajdziesz
mati321123 [ Centurion ]
A co o takim sądzicie?
50groszy:) [ Konsul ]
11 lat według mnie motorowery z przed 2004 roku są już bardzo zużyte ale to tylko moje zdanie
EspenLund [ Senator ]
aukcja przykładowa.
fanboywii [ Centurion ]
Nie kupuj, bo te roczniki prawie zawsze mają cofane liczniki i są po prostu skatowane. Sam miałem bws'a z 99 roku, szedł mi około 70 dych i miał b.dobre przyśpieszenie, ale nigdy nie zdarzyło się, żebym go odpalił za pierwszym razem. Odpalenie mojego bws'a zajmowało mi zazwyczaj około 5 minut, do tego po jakiś 30 minutach jazdy bez przerwy, silnik samoczynnie gasł.

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Ostrzegam!
nigdy nie kupuj niczego ,,marki" Kingway a w szczególności Koyot 50, miałem tego złoma, było fajnie do czasu gdy ni stąd ni zowąd silnik po prostu wybuchł. Dobrze że mnie nie zabiło.
a to chinskie badzieiwe teraz leży w garażu, i nie wiadomo co z tym zrobić, nie chce mi się kasy tracić na nowy silnik, wolę uzbierac na coś lepszego.
pal licho chińskie tandety!

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Polecałbym bardziej rower...
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Z tego co wiem na kartę motorowerową można jeździć na motorowerach do pojemności 50cm3 nie do 70cm3 do 2000zł nie kupisz nic sensownego, lepiej kup sobie jakiś rower za 1000zł i po sprawie
dobre skutery zaczynają się gdzieś od 5000zł zależy z jakiej marki i czy made by carrefour czy jakiś sensowny sklep zajmujący się motorowerami i osprzętem, pomyśl dobrze.

miguel1995 [ Konsul ]
[5]Sam jesteś "żal dziecko" jeżeli myślisz że dostaniesz dobry skuter za 2000zł i nie będzie to używany zabytek . Weź się zastanów i napisz jak będziesz miał około 5000zł to wtedy może coś by się sensownego dobrało .

ProTyp [ For the Horde! ]
Więc jak nie można kupić za 2000zł skutra?
Skutr?A cio to?

Inquisitio [ Pull the trigger ]
Może poszukaj po okolicznych wioskach ? Może tam mają coś do sprzedania ?
A tak btw. to polecam Ci rower jak koledzy wyżej :
Dell` s [ d-_-b ]
Ja mam 4000zł na skuter przeznaczone i we wtorek jadę po niego. Jest to Aprilla Sr 50. Mam nadzieję że będzie to dobry motorek i długo i szybko sobie nim popykam. ;]
A co do twojej sytuacji to kup sobie rower lub dozbieraj do co najmniej 4000zł i kup coś porządnego tak jak ja ^^ (mam nadzieje) ;p.
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Nie kupuj nic chińskiego. Szkoda zdrowia i nerwów na to.
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest Simek. Sam miałem takiego, polecam. Ale jak masz brać to bierz 4 biegowego - lepsze przyspieszenie. Odblokowany simson z większym cylindrem z DDRu będzie szedł na pewno ponad 70.
I najważniejszy argument:
Co z tego, że nie jest już pierwszej młodości, ale za 2000 kupisz igłe z papierami, może po tuningu. I na pewno dłużej pochodzi niż chińszczyzna.
mati321123 [ Centurion ]
A co sądzicie o tym simpsonku?
Kamiz121 [ Chor��y ]
Moim zdaniem lepiej wziąć jakiegoś simsona np. S51 i byłby na pewno lepszy niż chiński skuter za 2000 zł :) Mój kolega kupił sobie właśnie SR50 i bardzo dobrze się spisuje :)
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
[22] -> może być, plusem jest cylinder 60ccm.
BEER Share [ Konsul ]
trzeba jeszcze wymienic migacza w piaggio a w yamaszce wariator.A jak bys dolzyl z 1000 to moglbys kupic sobie calkiem porzadny skuter jezeli bys dobrze poszukal bo sam widzisz ze w tej cenie nie kupi sie nic dobrego. Ale nigdy nie kupuj chinskiego skutera