
Kreek [ Senator ]
Monitor - 22 czy 24 cale
Przymierzam się do kupna monitora od Benqa tylko nie wiem jaki model - E2220HD czy E2420HD? Oba są takie same? Czy warto dołożyć ponad stówę, żeby mieć 2 cale więcej? Monitor do kompa i do PS3. Aha i są tam wbudowane głośniki? Czyli przez konsole będzie przesyłany dźwięk? I jak te głośniki działają?
edit. podałem zły model;/
Kreek [ Senator ]
up
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
bierz 2 cale więcej
żałowałem na 24 teraz, żałuję że nie wziąłem
Pan P. [ 022 ]
Odnośnie tego konkretnego, to Ci nie powiem, ale uniwersalna zasada brzmi następująco:
duży może więcej.
Tym bardziej to prawdziwe w kontekście ekranów. Zanim podejmiesz decyzję rozejrzyj się w sektorze 26''. Próg opłacalności spoczywa właśnie na nich. Te dwa cale między 22'' a 24'' to ogromna różnica, a między 24'' a 26'' wprost kolosalna.
Zresztą, któregokolwiek byś nie kupił, to i tak po tygodniu stwierdzisz, że mogłeś wziąć większy. :-)
fenfir [ Pretorianin ]
Bierz 24, sam mam właśnie tyle od Benq, ale inny model. Jak juz zostało powiedziane im więcej tym lepiej.
Kreek [ Senator ]
upik:) może ktoś jeszcze coś doda:)
mirencjum [ operator kursora ]
Monitor kupuje się tak trochę na dłużej. Bierz 24 cale.