GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor - 22 czy 24 cale

30.04.2010
15:56
smile
[1]

Kreek [ Senator ]

Monitor - 22 czy 24 cale

Przymierzam się do kupna monitora od Benqa tylko nie wiem jaki model - E2220HD czy E2420HD? Oba są takie same? Czy warto dołożyć ponad stówę, żeby mieć 2 cale więcej? Monitor do kompa i do PS3. Aha i są tam wbudowane głośniki? Czyli przez konsole będzie przesyłany dźwięk? I jak te głośniki działają?

edit. podałem zły model;/

30.04.2010
18:22
[2]

Kreek [ Senator ]

up

30.04.2010
18:25
[3]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

bierz 2 cale więcej

żałowałem na 24 teraz, żałuję że nie wziąłem

30.04.2010
18:26
[4]

Pan P. [ 022 ]

Odnośnie tego konkretnego, to Ci nie powiem, ale uniwersalna zasada brzmi następująco:
duży może więcej.
Tym bardziej to prawdziwe w kontekście ekranów. Zanim podejmiesz decyzję rozejrzyj się w sektorze 26''. Próg opłacalności spoczywa właśnie na nich. Te dwa cale między 22'' a 24'' to ogromna różnica, a między 24'' a 26'' wprost kolosalna.

Zresztą, któregokolwiek byś nie kupił, to i tak po tygodniu stwierdzisz, że mogłeś wziąć większy. :-)

30.04.2010
18:57
[5]

fenfir [ Pretorianin ]

Bierz 24, sam mam właśnie tyle od Benq, ale inny model. Jak juz zostało powiedziane im więcej tym lepiej.

01.05.2010
10:56
[6]

Kreek [ Senator ]

upik:) może ktoś jeszcze coś doda:)

01.05.2010
12:08
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Monitor kupuje się tak trochę na dłużej. Bierz 24 cale.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.