GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

granie przez net w xboxa?

30.04.2010
15:06
[1]

nwo [ Konsul ]

granie przez net w xboxa?

witam zamierzam kupic xboxa, troche czytalem ze xbox live nie ma w Polsce a chcialbym korzystac glownie grajac przez neta... slyszalem ze mozna zarejestrowac sie na brytyjskie konto, ale czy wtedy ban sie nie dostaje? co jesli np mam gre fifa 10, w wersji polskiej a chce zagrac przez net z osobami ktore maja anglojezyczna wersje, nie bedzie problemu?

30.04.2010
15:11
[2]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

Po:
1. Bana otrzymujesz przede wszystkim za użytkowanie przerobionej konsoli z zarejestrowanym oraz aktywnym, w tym ofc używanym kontem XBL.
2. Tak musisz się zarejestrować na inny kraj niż Polska, np. właśnie Wielka Brytania i oczywiście nie dostaniesz za to bana.;P
3. Tak, nie ma żadnego problemu, możesz grać przez Live z osobami, które mają amerykańskie wersje gry, kiedy Ty sam masz w wersji "PAL".

30.04.2010
15:13
[3]

nwo [ Konsul ]

ale czy gra sie sprawnie bez zadnych problemow?

30.04.2010
15:21
[4]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

tak, nie musisz sie martwic, a jakbys cie do konca nie przekonywywało to up, to wiedz ze microsoft potwierdzil ze nie banuje polskich graczy ; )

30.04.2010
15:21
[5]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

nie powinieneś mieć żadnych problemów ja przynajmniej nie mam

30.04.2010
15:28
[6]

nwo [ Konsul ]

ok powiedzcie mi jeszcze na co zwrocic uwage przy kupnie uzywanego xboxa? czy mozna pobierac dema gier?

30.04.2010
15:46
[7]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

co do dem gier to tak można pobierać

30.04.2010
15:58
[8]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

na to zeby był jasper, i nie był zbanowany. ban=utrata gwarancji + nie pograsz na xbl

30.04.2010
16:10
[9]

nwo [ Konsul ]

dlaczego wersja jasper? chce kupic elite 120gb hdmi...

30.04.2010
16:21
[10]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

jedno drugiego nie wyklucza :) to po prostu inny typ procesora, dużo mniej awaryjny.

30.04.2010
16:41
[11]

nwo [ Konsul ]

ale ten typ procesora jasper w nowych xboxa jest tylko? ten co chce kupic jest z 2008...

30.04.2010
17:55
[12]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Od 2008, ale nie wiem od kiedy dokładnie. Dlaczego jasper? Konsola jest prawie bezawaryjna, procesor i gpu sa wykonane w nowszej technologii (juz sie nie topia hehe : D). Jak kupisz falcona, i zostaje ci rok gwarancji to licz sie z tym ze prawdopodobnie ze jakis czas moze Ci pasc, a jak bedzie po gwarancji ; ). Jaspery prawie nie padaja, dlatego oczywiscie wybor jest prosty. Wpisz sobie w google 'jak rozpoznac jaspera'. Jezeli ten xbox co chcesz kupic jest 'jasperem' to mozesz liczyc sie z tym ze po gwarancji Ci nie padnie.

01.05.2010
10:41
[13]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

oskarxdd --> procesor i gpu sa wykonane w nowszej technologii (juz sie nie topia hehe : D).

Tobie sie chyba mozg stopil i to dawno temu, bo nie masz pojecia o czym piszesz :) W konsoli jak wiadomo nie topi sie ani GPU, ani CPU, to kwestia plyty glownej, ktora w wyniku wyzszej temperatury ulega deformacjom i pekaja zimne luty laczace GPU z plyta. To daje sie naprawic, ale nie jest to naprawa permamentna, no chyba ze poprawisz rowniez chlodzenie, wtedy jest szansa, ze konsola bedzie dzialac naprawde dlugo.

Jaspery prawie nie padaja

Oczywiscie, ze padaja i to calkiem czesto. Awaryjnosc jest szacowana na jakies 4%. Co prawda jest to duzo mniej niz w przypadku Falcona ktory mial chyba 30%, ale tez nie jest to konsola bezawaryjna.

01.05.2010
10:56
[14]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

No, 4% to rzeczywiście bardzo często! -.-

Z tym topieniem to był żart, ale to jak pierwsze xboxy się grzały to była masakra.

01.05.2010
11:55
[15]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Jak sie gra w xboxa ?

01.05.2010
12:13
[16]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Irracjonalny Amisz -> Troszkę inaczej, niż gra się w komputer.

01.05.2010
13:02
smile
[17]

Bryden [ Konsul ]

[15] Ja też jestem ciekaw :O

01.05.2010
13:45
[18]

LordBit [ Konsul ]

A jeżeli posiadam Xbox360 elite. To mam tego jaspera który powoduje że konsole jest nie awaryjna??

01.05.2010
14:22
[19]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Jak mniemam nie kupiłes go w 2007 tylko pewnie w 2009/10, tak masz jaspera. Wpisz sobie z zreszta 'jak rozpoznac jaspera' i sie przekonasz.

01.05.2010
17:58
[20]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Jak sie gra w xboxa ?

W xboxa nie da się grać ;-)

Ogólnie bałem się, że będzie się grało gorzej niż na PC. Chodzi o granie padem. Na początku było trochę ciężko, ale po kilku dniach byłem już wkręcony na maksa. Teraz nawet nie ma mowy o powrocie do komputera

01.05.2010
18:20
smile
[21]

Bryden [ Konsul ]

[20] Dzięki za pomoc !

01.05.2010
18:32
[22]

żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]

A Xbox 360 Elite ma WIFI? Bo jak tak to sie zastanowie nad kupnem.

01.05.2010
19:01
[23]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[22] Nie ma. Musisz dokupić adapter, ale nie opłaca się.

01.05.2010
20:12
[24]

żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]

To troche lipa, bo nie mam mozliwosci podlaczyc neta kablem. A czemu sie nie oplaca? Ile to kosztuje?

01.05.2010
20:20
[25]

s1ntex [ Senator ]

180 zł.

02.05.2010
17:09
[26]

asdasd793 [ Konsul ]

podłącze się do tematu i zapytam :
1) jak podłączyć xboxa do neta (w moim przypadku)
mam zwykłego kompa z kartą sieciową i neostradą.
Co potrzebuję, kabel ethernet?

02.05.2010
17:12
[27]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Ja podłączyłem Xboxa bezpośrednio pod komputer. Potrzebujesz do tego kabel ethernet. Komputer musi być włączony, gdy chcesz korzystać z internetu w X'ie

02.05.2010
17:18
[28]

asdasd793 [ Konsul ]

dziękuje ślicznie. Za chwile spróbuję

02.05.2010
17:38
[29]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[28] I co, działa?

02.05.2010
17:41
[30]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Masz net podpiety do pc i kabel od xboxa (rj45) podlaczyles xboxa z kompem, ta? <serek47>

02.05.2010
17:48
[31]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[30] Dokładnie

02.05.2010
18:10
[32]

asdasd793 [ Konsul ]

no podłączyłem, działa
pobrałem nawet jakąś aktualizajce 128mb.
tylko teraz nie wiem jak się zarejestrować. pomóżcie

02.05.2010
18:17
[33]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Wybierasz Rynek usług dla gier. Tam powinno być, takie coś Dlaczego warto się zarejestrować. Wybierasz tą opcję. Pamiętaj, żeby zmienić ustawienia regionalne na Wielką Brytanię

02.05.2010
18:32
[34]

asdasd793 [ Konsul ]

doszedłem do tego, ale tak jak to zawsze u mnie bywa - wystąpił problem.
mianowicie wyskoczył błąd( zaraz po tym jak wpisałem hasło i potwierdziłem je), że:
"logowanie do usługi xbox live jest obecnie niedostępne. spróbuj ponownie później".
co może być nie tak?
podkreślam że jeszcze nie wprowadzałem, ani nie kupowałem żadnego kodu. musze zrobić to teraz?

02.05.2010
18:52
[35]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Nie mam pojęcia o co chodzi. U mnie wszystko było w porządku

02.05.2010
19:13
[36]

asdasd793 [ Konsul ]

obra, udało się. narazie jeszcze ogarniam.
a do każdej gry potrzebna będzie aktualizajca żeby zagrać przez neta?
i ile taka aktualizacja zajmuje średnio?

02.05.2010
19:15
[37]

asdasd793 [ Konsul ]

[35] w ustawieniach regionalnych jako kraj miałem polskę. musiałem to zmienić na wielką brytanie.

02.05.2010
20:19
[38]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[37] Już pisałem o tym, że trzeba zmienić ustawienia regionalne.

Skoro już ci się udało to dodaj mnie do przyjaciół. Sam jestem zarejestrowany na XBL od dwóch tygodni i nie mam zby wielu przyjaciół na razie.

Mój Tag: YellowSerek PL

02.05.2010
20:42
[39]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Nie do wszystkich gier, i po prostu jak je uruchamiasz to same Ci sie sciagaja.

03.05.2010
17:57
[40]

asdasd793 [ Konsul ]

Serek47
chwilowo nie mam internetu w xboxie, ale jak będę miał to Cię dodam.
ps. niedługo (tzn. jak zregeneruję to gram w gta4 i fifa10)
aha no i mam jeszcze nfs undercover :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.