
Caine [ Legend ]
Przyznajcie się, który to z Was?
Student ten miał kupować tablety Apple’a dla swoich znajomych z forum dla graczy, którzy mieszkają poza Stanami i w których krajach iPad jest wciąż niedostępny.

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
No ale chyba swój egzemplarz dostanę?!

rog1234 [ Gold Cobra ]
O kurde, to jest... dziwne. Limit zakupu? Po co, nie rozumiem.
Azerko [ Alone in the wild ]
no dobra to ja :(
Tomal_P [ Legend ]
hehe... dobre...
amoreg1234 [ użytkownik ]
High!
Dead's µ ...