GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker zew prypeci co można by poprawić w zakończeniu

30.04.2010
10:19
[1]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Stalker zew prypeci co można by poprawić w zakończeniu

Przeszedłem właśnie stalkera oto moje zakończenia co można jeszcze poprawić bo niektóre są nie za bardzo;)

spoiler start

Zulus wrócił z Prypeci i zebrał odział i znowu tam ruszył
Kardan przezwyciężył alkoholizm i wyruszył do Janowa i założył spółkę z azotem
Strielok dostarczył informacje i został głównym konsultantem
Najemnicy nadal się panoszą ale próby ustalenia ich klienta spełzły na niczym ale zabiłem i klienta i przywódce
No to obiekt 62 nie wszedł do produkcji bo za duże były koszty ale trwają nad nimi badania
W sadowsku władze przejęli stalkerzy i brodacz popularnością dorównał barowi 100 radów
Pijawki zabite
Janowo bezpieczne i nazwane zagłębiem artefaktów
Powinność wygrała z wolnością
Naukowcy dostali dotację i rozwinęli technologie i leki czy coś tam
Oaza odkryta i przestała być legendą
Sokołow dalej latał na zoną ale go zestrzelili najemnicy ale został uratowany odszedł i latał liniami turystycznymi
Kowalskiego zwolniono ze służby ale nie obarczono go winną
opowieści garriego o losach żołnierzy coś tam nadały bardziej ponury klimat miastu
Wano wrócił do magazynów gdzie jego osobowość coś tam
No to włóczęga został przywódcą doświadczonej grupy stalkerów która pojawiła się w zonie

spoiler stop


Aha i jeszcze bym prosił jak byście mogli podać stronę lub napisać jakie są w grze osiągnięcia i za co można je zdobyć

I proszę nie dawać głupich komentarzy że się chwalę czy coś bo chcę wiedzieć czego jeszcze nie zrobiłem

30.04.2010
11:23
smile
[2]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Napisz co osiągnołeś a ja ci napiszę co jeszcze możesz zrobić,bo z twojej wiadomości nic nie wynika.

30.04.2010
11:58
[3]

Hostel lucky [ Konsul ]

Chodzi mi o to jak polepszyć karty zakończeń czyli lepsze zakończenia podałem jakie mam



Ale jeśli ci chodzi o osiągnięcia to mam
-Detektyw
-Przyjaciel powinności
-Przyjaciel stalkerów
-wysłannik sprawiedliwości
-Handlarz informacjami
-przywódca
-łowca mutantów
-Pionier
-Asystent
-doświadczony stalker
-Bogaty klient

30.04.2010
13:31
[4]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

brakuje ci:
ekspert wysokiej technologi-wszystkie narzędzia dla Azota
ekspert systemów obronnych- -II--II- dla Kardana
łowca artefaktów-wiadomo o co chodzi
jeden z nas-??

Jest jeszcze kilka ale nie pamiętam zbytnio jakie jeszcze

30.04.2010
13:47
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

jeden z nas mam

narzędzia już każdy ma oprócz kalibracyjnych

właśnie gdzie są te narzędzia?
Czy jest tylko 1 ich egzemplarz i będę musiał wybrać komu dać?

Słyszałem że jak się przeżyję 3 emisje (oczywiście na zewnątrz;)) to się dostaje osiągniecie

Aha co zrobić żeby przy karcie jak garii opowiadał to żeby stalkerzy przybywali do Prypeci

30.04.2010
16:03
smile
[6]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Są 2 egzemplarze narzędzi do kalibracji,obydwa są w prypeci.

Z gariikiem to troszkę dokładniej opisz misję bo już dawno nie grałem.

30.04.2010
20:14
[7]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Ok dzięki już się obawiałem że będę musiał wybrać komu dać

co do misji z garikiem to jest szkopuł bo była 1 żeby dostarczyć mu 2 artefakty i ma wtedy zacząć szukać drogi do Prypeci ale ona chyba nie ma wpływu na kartę z nim bo mu je dostarczyłem wiem że jest karta że do Prypeci wyruszyli stalkerzy i wyparli monotolit czy coś takiego a ja mam że jego opowieści dodały jeszcze bardziej mroczny charakter Prypeci

Ps ile trzeba zebrać artefaktów żeby dostać te osiągnięcie

30.04.2010
22:10
smile
[8]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Artefaktów jest 27
Co do tej misji to wciąż cb nie rozumiem,jakie karty??

30.04.2010
22:31
smile
[9]

ProTyp [ For the Horde! ]

[1], [3]

Po co ci 2 konta?

@down
Taa, na jednym sobie popsuł reputacje, to trzeba zrobić drugie konto, i jeszcze jemu zniszczyć! :D

30.04.2010
22:35
smile
[10]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Pewnie po to żeby na jednym koncie pisać głupie posty a na drugim jeszcze głupsze :)

30.04.2010
22:38
[11]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Tam nie mogę tworzyć wątków a potrzebowałem pomocy;)

te karty co na końcu przy zakończeniach są
np zulus coś tam

30.04.2010
22:43
smile
[12]

ProTyp [ For the Horde! ]

Nasza wina, że nie możesz?
Jakbyś tyle nie trollowal/spamował, to byś mógł robić tematy.


Zresztą, wystarczy poczytać twoje posty, co parę minut upy, sranie się po innych tematach żeby pomogli tobie - biedaczkowi.

spoiler start
Ale loozik... Szewa Boss jest gorszym spamerem :)
spoiler stop

30.04.2010
22:48
[13]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

W tamtym koncie dostałem chyba -7 do rankingu ze dopisywałem się do wątków spamera
i - 2 że dałem się kolesiowi sprowokować a ranking od tamtego czasu nie rośnie

Co do walania się po innym tematach to pierwszy raz bo nie wiedziałem co zrobić żeby uzyskać kod o ile wiem na tym forum posiadanie 2 kont nie jest zabronione czyż nie chyba że coś przeoczyłem

kurde pomógł by kto;)

01.05.2010
10:55
smile
[14]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Nadal nic nie kapuje,jakie karty ??,skąd,gdzie??,kup sobie oryginalnego Stalkera,przejdź go i napisz dopiero,jedyne karty jakie pamiętam to karty dostępu do podziemnych laboratoriów,żadnych innych nie kojarzę.

01.05.2010
14:37
[15]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Przeszedłeś stalkera jak tak to gdy opuszczamy zone to są na końcu co się z kimś stało lub z jakimś miejscem np że strielok coś tam zrobił lub wpis o oazie

spoiler start

O to chodzi np że główny bohater otrzymał awans ale go odrzucił takie karty informacje wyświetlane pod koniec

spoiler stop

Rozumiesz?
Mam oryginalnego;)

01.05.2010
16:47
[16]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

O dostałem fajne osiagnięcie za przeżycie 3 emisji

Naznaczony przez zone
mogę przeżyć emisję ale pod warunkiem że jestem w pełni zdrowia;)

Czas następne zbierać następne

01.05.2010
20:55
smile
[17]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

To co jakieś farmazony o kartach piszesz??

02.05.2010
01:49
[18]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Karty zakończeń

02.05.2010
10:07
smile
[19]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

To są "możliwe zakończenia" a nie karty zakończeń.

02.05.2010
10:26
[20]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Jeden pies jak to się nazywa;)

Ważne jak zrobić żeby było jak tu w 2:19



Ps ale mi doradziłeś z tym łowcą artefaktów te osiągniecie nie ma żadnych plusów tylko wadę że mnie bandyci będą atakować debilne osiągnięcie

03.05.2010
13:40
[21]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

UUU tego zakończenia jeszcze nie miałem :P

p.s-co do "łowcy artefaktów"to sam się pytałeś co jeszcze możesz osiągnąć;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.