Łoker men [ Generaďż˝ ]
Stalker zew prypeci co można by poprawić w zakończeniu
Przeszedłem właśnie stalkera oto moje zakończenia co można jeszcze poprawić bo niektóre są nie za bardzo;)

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Napisz co osiągnołeś a ja ci napiszę co jeszcze możesz zrobić,bo z twojej wiadomości nic nie wynika.
Hostel lucky [ Konsul ]
Chodzi mi o to jak polepszyć karty zakończeń czyli lepsze zakończenia podałem jakie mam
Ale jeśli ci chodzi o osiągnięcia to mam
-Detektyw
-Przyjaciel powinności
-Przyjaciel stalkerów
-wysłannik sprawiedliwości
-Handlarz informacjami
-przywódca
-łowca mutantów
-Pionier
-Asystent
-doświadczony stalker
-Bogaty klient
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
brakuje ci:
ekspert wysokiej technologi-wszystkie narzędzia dla Azota
ekspert systemów obronnych- -II--II- dla Kardana
łowca artefaktów-wiadomo o co chodzi
jeden z nas-??
Jest jeszcze kilka ale nie pamiętam zbytnio jakie jeszcze
Łoker men [ Generaďż˝ ]
jeden z nas mam
narzędzia już każdy ma oprócz kalibracyjnych
właśnie gdzie są te narzędzia?
Czy jest tylko 1 ich egzemplarz i będę musiał wybrać komu dać?
Słyszałem że jak się przeżyję 3 emisje (oczywiście na zewnątrz;)) to się dostaje osiągniecie
Aha co zrobić żeby przy karcie jak garii opowiadał to żeby stalkerzy przybywali do Prypeci

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Są 2 egzemplarze narzędzi do kalibracji,obydwa są w prypeci.
Z gariikiem to troszkę dokładniej opisz misję bo już dawno nie grałem.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Ok dzięki już się obawiałem że będę musiał wybrać komu dać
co do misji z garikiem to jest szkopuł bo była 1 żeby dostarczyć mu 2 artefakty i ma wtedy zacząć szukać drogi do Prypeci ale ona chyba nie ma wpływu na kartę z nim bo mu je dostarczyłem wiem że jest karta że do Prypeci wyruszyli stalkerzy i wyparli monotolit czy coś takiego a ja mam że jego opowieści dodały jeszcze bardziej mroczny charakter Prypeci
Ps ile trzeba zebrać artefaktów żeby dostać te osiągnięcie

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Artefaktów jest 27
Co do tej misji to wciąż cb nie rozumiem,jakie karty??

ProTyp [ For the Horde! ]
[1], [3]
Po co ci 2 konta?
@down
Taa, na jednym sobie popsuł reputacje, to trzeba zrobić drugie konto, i jeszcze jemu zniszczyć! :D

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Pewnie po to żeby na jednym koncie pisać głupie posty a na drugim jeszcze głupsze :)
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Tam nie mogę tworzyć wątków a potrzebowałem pomocy;)
te karty co na końcu przy zakończeniach są
np zulus coś tam

ProTyp [ For the Horde! ]
Nasza wina, że nie możesz?
Jakbyś tyle nie trollowal/spamował, to byś mógł robić tematy.
Zresztą, wystarczy poczytać twoje posty, co parę minut upy, sranie się po innych tematach żeby pomogli tobie - biedaczkowi.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
W tamtym koncie dostałem chyba -7 do rankingu ze dopisywałem się do wątków spamera
i - 2 że dałem się kolesiowi sprowokować a ranking od tamtego czasu nie rośnie
Co do walania się po innym tematach to pierwszy raz bo nie wiedziałem co zrobić żeby uzyskać kod o ile wiem na tym forum posiadanie 2 kont nie jest zabronione czyż nie chyba że coś przeoczyłem
kurde pomógł by kto;)

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Nadal nic nie kapuje,jakie karty ??,skąd,gdzie??,kup sobie oryginalnego Stalkera,przejdź go i napisz dopiero,jedyne karty jakie pamiętam to karty dostępu do podziemnych laboratoriów,żadnych innych nie kojarzę.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Przeszedłeś stalkera jak tak to gdy opuszczamy zone to są na końcu co się z kimś stało lub z jakimś miejscem np że strielok coś tam zrobił lub wpis o oazie
Łoker men [ Generaďż˝ ]
O dostałem fajne osiagnięcie za przeżycie 3 emisji
Naznaczony przez zone
mogę przeżyć emisję ale pod warunkiem że jestem w pełni zdrowia;)
Czas następne zbierać następne

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
To co jakieś farmazony o kartach piszesz??
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Karty zakończeń

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
To są "możliwe zakończenia" a nie karty zakończeń.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Jeden pies jak to się nazywa;)
Ważne jak zrobić żeby było jak tu w 2:19
Ps ale mi doradziłeś z tym łowcą artefaktów te osiągniecie nie ma żadnych plusów tylko wadę że mnie bandyci będą atakować debilne osiągnięcie
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
UUU tego zakończenia jeszcze nie miałem :P
p.s-co do "łowcy artefaktów"to sam się pytałeś co jeszcze możesz osiągnąć;]