
.exe [ Pretorianin ]
Ale urwałłłł
Ku**a dobrze że mi telewizora nie rozjebałeś:D
Wiil.i.aM [ P! ]
Nie ma co.. szczery śmiech:)
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Chyba mu się już odechciało tańczenia ;P takie życie :)
kurzew [ The Road Warrior ]
Cos w tym stylu

Lansdowne [ Pretorianin ]
Mnie zawsze to rozwala hahahaha
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Czuję się tak jakby zajrzał mi w duszę:)

Barto789 [ Moc ukryta w roslinie ]
Heuheuheu ;]
Dobre
Ward [ Legend ]
żałosne typki, chlopy bez lasek przy drinkach, tańcząc przy gejowkim porno
tak to się kończy ;->

Janczes [ You'll never walk alone ]
mocno

tankem3 [ Senator ]
[1] w całym wątku jednak najlepsze

jarooli [ Generaďż˝ ]
Nawet niezłe.

adam11$13 [ In Paradise City ]
Co za śmiech xD
Kolega krwawi a ten o telewizor się zmartwił:D