.:|MP3|.: [ Konsul ]
Nazwa firmy, pomóżcie :>
Witam, macie jakis pomysł na nazwanie firmy, która będzię zajmować się napełnianiem oraz wymianą butli gazowych :) ? Z góry dziękuje za pomoc.
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
"My cie nabijemy"
... calkiem powaznie.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
[2]
dość długa ta nazwa, nie sądzisz?

Lysack [ Przyjaciel ]
Gazex
koobon [ part animal part machine ]
RELTIH FLODA

Sezz [ Konsul ]
Gazprom
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
ja się podłączam ale potrzebuje nazwy dla studia filmowego xD
AMDD [ on-line ]
Gazinex ;) Gasplex ?
Mysle ze nazwy i tak nie za bardzo będzie gdzie uzyć. A w urzędzie miasta nazwę firmy polecam nazwać swoim nazwiskiem. Jeżeli to Ci nie będzie odpowiadało. To w skróconej nazwie wpisać KONIECZNIE samo imię i nazwisko. ułatwia zycie 1000x

Reavek [ life coach ]
.:|MP3|.: - nie mam pomysłu na nazwę, ale mam na hasło reklamowe 'u nas wyjdziesz z pełną butlą'.
Oby nic w stylu Gazex, Gazinex, Gasplex
Nie wiem co to za moda w Polsce na takie 'iksowanie' w nazwach firm, ale to wiocha deko ;)
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Gazomex
rabitos [ Hero is Dead ]
- gazomex
- raz, dwa, gaz
- gaz-da
- gazociong
- boomgaz
- bogaz
- gaz dla mas
- orGAZm
- Putin
- festgaz
- gazbut
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
GazPutin

Lysack [ Przyjaciel ]
Reavek -> może tego nie widać tak dobrze jak powinno, ale moja wypowiedź miała charakter raczej żartobliwy, bo nie od dzisiaj wiadomo, że spotykając firmę typu drutex, keczupex, dupex mamy do czynienia z firmą założoną w latach 90-tych, kiedy to niemal wszystkie firmy miały nazwę typu branżex :D
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Pogromcy Putina :)

tazik [ Generaďż˝ ]
gaziu
nabijgaza
progaz
ROSgaz
vlodek2532 [ Senator ]
zrób tak jak ja czyli najprostsze co trzeba
Ja zajmuje się produkcja mat transportowych. Firmę nazwałem Maty Włodkowski
ty zrób sobie np. butle kowalski
mrgiveman -> Movie Pro
.:|MP3|.: [ Konsul ]
Kilka nazw mi się spodobało, jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie :)

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Gazers & S-ka.
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
dasgas
gaz babuni (widziałem w telewizji)
Azerko [ Alone in the wild ]
gaz'ujemy
zoloman [ Legend ]
Zyklon
Mikołaj™ [ Konsul ]
-Gazik,
-Gasolina,
-Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy,
-Gaz, gaz, gaz policja goni nas,
-Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy,
-Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask.
-Zagazowani
-Gazela
-Pegaz
-PetrolGaz <nazwisko>
Dunno
tosiek2142 [ Black Dog ]
Full Gaz

$ikus [ Tottenham Maniac ]
MaxiGaz
Fuller
GasEU
xD jedyne co wymyśliłem porządnego :]
yo dawg [ 1979 ]
DickButtla
Imak [ Generaďż˝ ]
Nabix