GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa firmy, pomóżcie :>

29.04.2010
13:06
[1]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

Nazwa firmy, pomóżcie :>

Witam, macie jakis pomysł na nazwanie firmy, która będzię zajmować się napełnianiem oraz wymianą butli gazowych :) ? Z góry dziękuje za pomoc.

29.04.2010
13:08
[2]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

"My cie nabijemy"

... calkiem powaznie.

29.04.2010
13:09
[3]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[2]

dość długa ta nazwa, nie sądzisz?

29.04.2010
13:10
smile
[4]

Lysack [ Przyjaciel ]

Gazex

29.04.2010
13:11
[5]

koobon [ part animal part machine ]

RELTIH FLODA

29.04.2010
13:13
smile
[6]

Sezz [ Konsul ]

Gazprom

29.04.2010
13:13
[7]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

ja się podłączam ale potrzebuje nazwy dla studia filmowego xD

29.04.2010
13:14
[8]

AMDD [ on-line ]

Gazinex ;) Gasplex ?

Mysle ze nazwy i tak nie za bardzo będzie gdzie uzyć. A w urzędzie miasta nazwę firmy polecam nazwać swoim nazwiskiem. Jeżeli to Ci nie będzie odpowiadało. To w skróconej nazwie wpisać KONIECZNIE samo imię i nazwisko. ułatwia zycie 1000x

29.04.2010
13:15
smile
[9]

Reavek [ life coach ]

.:|MP3|.: - nie mam pomysłu na nazwę, ale mam na hasło reklamowe 'u nas wyjdziesz z pełną butlą'.

Oby nic w stylu Gazex, Gazinex, Gasplex

Nie wiem co to za moda w Polsce na takie 'iksowanie' w nazwach firm, ale to wiocha deko ;)

29.04.2010
13:17
[10]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Gazomex

29.04.2010
13:19
[11]

rabitos [ Hero is Dead ]

- gazomex
- raz, dwa, gaz
- gaz-da
- gazociong
- boomgaz
- bogaz
- gaz dla mas
- orGAZm
- Putin
- festgaz
- gazbut

29.04.2010
13:21
[12]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

GazPutin

29.04.2010
13:23
smile
[13]

Lysack [ Przyjaciel ]

Reavek -> może tego nie widać tak dobrze jak powinno, ale moja wypowiedź miała charakter raczej żartobliwy, bo nie od dzisiaj wiadomo, że spotykając firmę typu drutex, keczupex, dupex mamy do czynienia z firmą założoną w latach 90-tych, kiedy to niemal wszystkie firmy miały nazwę typu branżex :D

29.04.2010
13:27
[14]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Pogromcy Putina :)

29.04.2010
13:27
smile
[15]

tazik [ Generaďż˝ ]

gaziu
nabijgaza
progaz
ROSgaz

29.04.2010
13:34
[16]

vlodek2532 [ Senator ]

zrób tak jak ja czyli najprostsze co trzeba

Ja zajmuje się produkcja mat transportowych. Firmę nazwałem Maty Włodkowski

ty zrób sobie np. butle kowalski

mrgiveman -> Movie Pro

29.04.2010
20:33
[17]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

Kilka nazw mi się spodobało, jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie :)

29.04.2010
20:37
smile
[18]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Gazers & S-ka.

29.04.2010
20:37
[19]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

dasgas

gaz babuni (widziałem w telewizji)

29.04.2010
20:38
[20]

Azerko [ Alone in the wild ]

gaz'ujemy

29.04.2010
20:40
[21]

zoloman [ Legend ]

Zyklon

04.05.2010
01:54
[22]

Mikołaj™ [ Konsul ]

-Gazik,
-Gasolina,
-Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy,
-Gaz, gaz, gaz policja goni nas,
-Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy,
-Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask.
-Zagazowani
-Gazela
-Pegaz
-PetrolGaz <nazwisko>

Dunno

04.05.2010
02:16
[23]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Full Gaz

04.05.2010
08:34
smile
[24]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

MaxiGaz
Fuller
GasEU

xD jedyne co wymyśliłem porządnego :]

04.05.2010
09:22
[25]

yo dawg [ 1979 ]

DickButtla

04.05.2010
09:27
[26]

Imak [ Generaďż˝ ]

Nabix

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.