GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione w necie: mario bros w wyjątkowej oprawie;)

28.04.2010
18:37
smile
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

znalezione w necie: mario bros w wyjątkowej oprawie;)

Każdy pamięta grę Mario z dzieciństwa, a co powiecie na to, by zamiast w Mario możnaby się było wcielić w inną postać gry, np. w głównego bohatera gry .... Contra;)

Uwaga, wciąga;)

28.04.2010
18:50
[2]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Łojzicku, to cudowne :)

28.04.2010
18:55
smile
[3]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Contra FTW!

28.04.2010
18:55
[4]

platfoos [ Pretorianin ]

Aż się łezka w oku kręci...

28.04.2010
18:58
[5]

Łyczek [ Legend ]

Bill z Contry bierze pierwszy kwiatek i otrzymuje broń "M", a jak bierze drugi kwiatek to dostaje "S" i praktycznie już nic nie może Cię pokonać ;)

28.04.2010
18:58
[6]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

świat Mario i muzyka z contry to jest to :]

28.04.2010
19:09
[7]

DrunkenDragon [ Junior ]

To jest ŚWIETNE!! :)

28.04.2010
19:14
[8]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Contra + Mario=całkim dobry pomysł :)

28.04.2010
19:14
[9]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Genialne! Jedynie Ryu Hayabusy brakuje.

Da się to jakoś zapisać na dysk?

[edit]
Już mam.

28.04.2010
19:14
[10]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

jak wybrać postać? xd a juz mam

28.04.2010
19:17
smile
[11]

kefirek09 [ Senator ]

BEST GAME EVERRRRRR!!!!!!

28.04.2010
19:41
smile
[12]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Świetne, po prostu świetne.

28.04.2010
19:46
smile
[13]

Przemo_888 [ Legend ]

To jest naprawdę kozackie, dzięki za link.

28.04.2010
19:52
smile
[14]

Cros1sman [ Pretorianin ]

Pamietacie? :)


znalezione w necie: mario bros w wyjątkowej oprawie;) - Cros1sman
28.04.2010
20:00
[15]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Jak wybrać postać ??

28.04.2010
20:03
[16]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

O boziu aż się zachciało pegasusa z szafy wyjąć :)

28.04.2010
20:06
[17]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

@Juvenille: Trzeba kliknąć Z

28.04.2010
20:36
[18]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ahhhhh tego szukałem !!

28.04.2010
20:37
[19]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Miazga ! Mogliby kolejne postacie dodawać bo jest ich jeszcze sporo :P

28.04.2010
20:52
[20]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Hehe fajne:)

28.04.2010
20:52
smile
[21]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Ciekawe.

28.04.2010
21:10
smile
[22]

aterazione [ Senator ]

Niesamowite
Game Over COOO???? na tej planszy gdzie pierwszy raz pokazuje się Król Żółwi :p 1-4 bodajże, ale jestem słaby :(

28.04.2010
21:22
smile
[23]

Imak [ Generaďż˝ ]

Będziecie się ze mnie śmiali, ale nie potrafię wybrać postaci.
Oz już wiem.

Znałem kiedyś pewną stronę, na której można było zagrać w gry na stare konsole, moje pytanie: Czy znacie jakąkolwiek? Jeśli tak to podajcie, z góry dziękuję.

28.04.2010
21:34
smile
[24]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

Zajarałem się... :D

29.04.2010
11:08
smile
[25]

kefirek09 [ Senator ]

kop, kop, kop... ach odkopałem wątek xD Emulator NDS by się przydał...

29.04.2010
16:20
smile
[26]

Hilos [ Pretorianin ]

[23]

Polecam tę stronkę. Jest Mario, Contra, Prince of Persia i większość innych znanych gier na Pegasusa.

05.05.2010
00:27
smile
[27]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Upnę. bo warto

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.