
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
znalezione w necie: mario bros w wyjątkowej oprawie;)
Każdy pamięta grę Mario z dzieciństwa, a co powiecie na to, by zamiast w Mario możnaby się było wcielić w inną postać gry, np. w głównego bohatera gry .... Contra;)
Uwaga, wciąga;)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Łojzicku, to cudowne :)

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Contra FTW!
platfoos [ Pretorianin ]
Aż się łezka w oku kręci...
Łyczek [ Legend ]
Bill z Contry bierze pierwszy kwiatek i otrzymuje broń "M", a jak bierze drugi kwiatek to dostaje "S" i praktycznie już nic nie może Cię pokonać ;)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
świat Mario i muzyka z contry to jest to :]
DrunkenDragon [ Junior ]
To jest ŚWIETNE!! :)
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Contra + Mario=całkim dobry pomysł :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Genialne! Jedynie Ryu Hayabusy brakuje.
Da się to jakoś zapisać na dysk?
[edit]
Już mam.
kudlacevic [ Generaďż˝ ]
jak wybrać postać? xd a juz mam

kefirek09 [ Senator ]
BEST GAME EVERRRRRR!!!!!!

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]
Świetne, po prostu świetne.

Przemo_888 [ Legend ]
To jest naprawdę kozackie, dzięki za link.
Juvenille [ Generaďż˝ ]
Jak wybrać postać ??
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
O boziu aż się zachciało pegasusa z szafy wyjąć :)
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
@Juvenille: Trzeba kliknąć Z
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Ahhhhh tego szukałem !!
Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Miazga ! Mogliby kolejne postacie dodawać bo jest ich jeszcze sporo :P
Simba14 [ Generaďż˝ ]
Hehe fajne:)

Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Ciekawe.

aterazione [ Senator ]
Niesamowite
Game Over COOO???? na tej planszy gdzie pierwszy raz pokazuje się Król Żółwi :p 1-4 bodajże, ale jestem słaby :(

Imak [ Generaďż˝ ]
Będziecie się ze mnie śmiali, ale nie potrafię wybrać postaci.
Oz już wiem.
Znałem kiedyś pewną stronę, na której można było zagrać w gry na stare konsole, moje pytanie: Czy znacie jakąkolwiek? Jeśli tak to podajcie, z góry dziękuję.

Tomasij ZaYceV [ Leike ]
Zajarałem się... :D

kefirek09 [ Senator ]
kop, kop, kop... ach odkopałem wątek xD Emulator NDS by się przydał...

Hilos [ Pretorianin ]
[23]
Polecam tę stronkę. Jest Mario, Contra, Prince of Persia i większość innych znanych gier na Pegasusa.

Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Upnę. bo warto