GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

700 na konsole

28.04.2010
13:54
[1]

afen [ Konsul ]

700 na konsole

Mam do wydania 7stów nie wiem co za to kupić myślałem nad konsolom xbox 360 ale nie wiem czy jest sens kupienia ponieważ posiadam 26calowy stary telewizor wiem tylko że jest jedno wejście euro coś tam do dzwięku.Więc nie wiem czy się opłaca kupować. !?

28.04.2010
14:07
smile
[2]

alien75 [ Generaďż˝ ]

afen >>> jeśli masz tylko 700zł to NIE (masz kaske na gry ok 200zł sztuka i na abonament gold)

28.04.2010
14:19
[3]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Lepiej kup PS2, nie trzeba za net płacić, za 700 zł naprawdę zaszalejesz, a jeszcze szczególnie że nie masz LCD.

alien75 - nie wiedziałem że są jeszcze ludzie którzy sądzą że gry na konsole są drogie.

28.04.2010
14:23
[4]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Kup Arcade i sobie dokupisz dysk kiedys tam. Gry mniej kosztuja, i tyle jest wartych zagrania ze szok, a cena 50-80 na nowki ; )

A grafika na crt, nie bedzie kiepska jakos bardzo, grac sie da i kolory sa ładne. Kupuj :D

28.04.2010
14:27
[5]

excess [ Centurion ]

A ja Ci powiem ze jak masz ochotę troszkę popykać to czemu nie. Sam gram na zwykłym telewizorze i jakoś daje rade. A co do gier koledze wyżej chyba się pomyliło... gry w dniu premiery można kupić taniej. A skoro dopiero zaczynasz przygodę z grami to jest sporo dobrych-starszych tytułów w cenie 50-60 zł. A gold nie jest wcale taki potrzebny, wiele gier to przede wszystkim single.

28.04.2010
14:27
[6]

afen [ Konsul ]

ale czy podłącze go do tego tv?

28.04.2010
14:41
[7]

matiz87 [ Legionista ]

Wejście Euro to obraz + dźwięk, a do Xboxa jest taki kabelek w standardzie więc bez problemu podłączysz.

28.04.2010
14:57
[8]

asdasd793 [ Konsul ]

[2] trzeba być ciotą, alby nadzianym, żeby kupować gry za 200zł.

28.04.2010
14:59
smile
[9]

WalyGator [ Pretorianin ]

piękne piratki z Was...

28.04.2010
15:02
smile
[10]

Adrianziomal [ Samael ]

[9]
??? O czym ty mówisz?

28.04.2010
15:07
smile
[11]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

asdasd793 > Wole być ciotą niż jakimś złodziejem jak ty ;/

28.04.2010
15:27
[12]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Jezeli ktos nie zrozumiał chodziło mi o starsze gry, ale warte uwagi. Nowki da rade na allegro po +- 170 a z 1-2 tyg po premierze nawet i 150.

28.04.2010
15:34
smile
[13]

Adrianziomal [ Samael ]

A po roku/po 2 nawet za mniej niż 50zł używane hity :)

28.04.2010
15:37
[14]

excess [ Centurion ]

[11] To że ktoś nie jest na tyle głupi żeby dawać 200 zł za grę nie znaczy że jest złodziejem...

28.04.2010
15:53
[15]

afen [ Konsul ]

A czy na moim starociu(tv) obraz będzie faktycznie taki zły mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcie jak to mniej więcej będzie wyglądało?

28.04.2010
19:37
[16]

afen [ Konsul ]

to może coś polecicie na alegro??
najlepiej odrazu z przejściówką euro !

30.04.2010
18:11
smile
[17]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

oskarxdd że się kupi gre za 200 zł to od razu znaczy ze jest sie ciotą?

;/

30.04.2010
19:20
smile
[18]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

Lepiej kup PS2, nie trzeba za net płacić, za 700 zł naprawdę zaszalejesz, a jeszcze szczególnie że nie masz LCD.

popieram sam miałem i było zarypiście fakt grafiki tych gier na PS2 niesą powalające ale zawsze można w jakiś sposób się rozerwać mój kolega teraz ma PS2 i jest zadowolony co chwile pisze mi na gg że a ja zrobiłem to na PS2 ,a potem tamto i jeszcze tamto więc stawiam że jest podniecony jak cholera

30.04.2010
19:58
smile
[19]

miguel1995 [ Konsul ]

Bierz PS2 dostaniesz za 250zł -300zł a gierki około 20zł-30zł także nie ma co się zastanawiać będziesz miał gier na co najmniej rok :)

03.05.2010
07:49
[20]

afen [ Konsul ]

Ale czy lepsza będzie grafa PS 2 czy XBOX-a ?Na moim 26calowym crt???

03.05.2010
08:43
[21]

mexx97 [ Magnificent ]

No oczywiście że konsole next-gen mają lepszą grafikę.
PS. Kupiłem grę za 200 zł, mam się wychłostać i mówić że jestem ciotą ?

03.05.2010
08:51
[22]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Xbox ma o wiele lepsza grafike niz PS2 i tak, na Twoim telewizorze tez bedzie widac roznice. Jednak w tej chwili kupowanie PS2 nie ma absolutnie sensu. Ja osobiscie radze Ci kupic uzywanego Xboxa 360. Za 400zl spokojnie wyrwiesz uzywke w dobrym stanie z dyskiem i grami. Za 500-600 mozesz juz myslec o znacznie bogatszym zestawie, albo wrecz o konsoli kilkumiesiecznej.
Przejrzyj aukcje, np. cos takiego:
konsola + 7 gier za 550zl -


03.05.2010
14:26
[23]

afen [ Konsul ]

Słyszałem że wersja Premium jest niezbyt wytrzymała??

03.05.2010
15:13
[24]

afen [ Konsul ]

up

03.05.2010
15:27
[25]

Slowiko [ Legionista ]

Jest wręcz BARDZO niewytrzymała! Mój premium nie przeżył nawet upadku z 20 metrów! Granda!


A tak na serio: każdy x jest tak samo wytrzymały jak pozostałe z podobna płytą główną. jasper=jasper, falcon=falcon. A te pierniczenie o awaryjności x-ów to delikatnie mówiąc bullshit. Pierwsze generacje owszem się psuły, lecz te nowsze są ok. Moją elitkę mam gdzieś od roku i nigdy mi się nawet nie zacieła.

03.05.2010
15:30
smile
[26]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jak kupisz jaspera to powinieneś mieć spokój. Falcony padają na pysk na e74 i prędzej czy później każdy wyzionie ducha.

03.05.2010
15:32
[27]

afen [ Konsul ]

Ma ktoś na golu Xbox-a Premium jak tak to dawać opinie itp. :D

03.05.2010
15:36
smile
[28]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

nie ma znaczenia czy premium/arkade/elite, liczy się wersja samego sprzętu. Czyli xenon/falcon/jasper.

Jak używka, to bierz konsole wyprodukowaną po listopadzie 08.

03.05.2010
16:27
[29]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

ja kupiłem X'klocka w stanie używanym (odpalany 3 razy Falcon)
od 1 miecha nawet mi się nie zaciął (wersja z 2009r.)

afen >>> jeśli masz tylko 700zł to NIE (masz kaske na gry ok 200zł sztuka i na abonament gold)

? używane (nawet Gearsy itp.) kosztują ok 40-70 zł (jak dobrze trafisz to nawet mniej) ...
za 100 zł jest gold na cały rok :)

kup X'a z 2009-10r. najlepiej jasper premium i uzbieraj jakieś 300zł na 6-8 gier lub 200 na CoD'y i
XLG

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.