afen [ Konsul ]
700 na konsole
Mam do wydania 7stów nie wiem co za to kupić myślałem nad konsolom xbox 360 ale nie wiem czy jest sens kupienia ponieważ posiadam 26calowy stary telewizor wiem tylko że jest jedno wejście euro coś tam do dzwięku.Więc nie wiem czy się opłaca kupować. !?

alien75 [ Generaďż˝ ]
afen >>> jeśli masz tylko 700zł to NIE (masz kaske na gry ok 200zł sztuka i na abonament gold)
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Lepiej kup PS2, nie trzeba za net płacić, za 700 zł naprawdę zaszalejesz, a jeszcze szczególnie że nie masz LCD.
alien75 - nie wiedziałem że są jeszcze ludzie którzy sądzą że gry na konsole są drogie.
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
Kup Arcade i sobie dokupisz dysk kiedys tam. Gry mniej kosztuja, i tyle jest wartych zagrania ze szok, a cena 50-80 na nowki ; )
A grafika na crt, nie bedzie kiepska jakos bardzo, grac sie da i kolory sa ładne. Kupuj :D
excess [ Centurion ]
A ja Ci powiem ze jak masz ochotę troszkę popykać to czemu nie. Sam gram na zwykłym telewizorze i jakoś daje rade. A co do gier koledze wyżej chyba się pomyliło... gry w dniu premiery można kupić taniej. A skoro dopiero zaczynasz przygodę z grami to jest sporo dobrych-starszych tytułów w cenie 50-60 zł. A gold nie jest wcale taki potrzebny, wiele gier to przede wszystkim single.
afen [ Konsul ]
ale czy podłącze go do tego tv?
matiz87 [ Legionista ]
Wejście Euro to obraz + dźwięk, a do Xboxa jest taki kabelek w standardzie więc bez problemu podłączysz.
asdasd793 [ Konsul ]
[2] trzeba być ciotą, alby nadzianym, żeby kupować gry za 200zł.

WalyGator [ Pretorianin ]
piękne piratki z Was...

Adrianziomal [ Samael ]
[9]
??? O czym ty mówisz?

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
asdasd793 > Wole być ciotą niż jakimś złodziejem jak ty ;/
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
Jezeli ktos nie zrozumiał chodziło mi o starsze gry, ale warte uwagi. Nowki da rade na allegro po +- 170 a z 1-2 tyg po premierze nawet i 150.

Adrianziomal [ Samael ]
A po roku/po 2 nawet za mniej niż 50zł używane hity :)
excess [ Centurion ]
[11] To że ktoś nie jest na tyle głupi żeby dawać 200 zł za grę nie znaczy że jest złodziejem...
afen [ Konsul ]
A czy na moim starociu(tv) obraz będzie faktycznie taki zły mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcie jak to mniej więcej będzie wyglądało?
afen [ Konsul ]
to może coś polecicie na alegro??
najlepiej odrazu z przejściówką euro !

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
oskarxdd że się kupi gre za 200 zł to od razu znaczy ze jest sie ciotą?
;/

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
Lepiej kup PS2, nie trzeba za net płacić, za 700 zł naprawdę zaszalejesz, a jeszcze szczególnie że nie masz LCD.
popieram sam miałem i było zarypiście fakt grafiki tych gier na PS2 niesą powalające ale zawsze można w jakiś sposób się rozerwać mój kolega teraz ma PS2 i jest zadowolony co chwile pisze mi na gg że a ja zrobiłem to na PS2 ,a potem tamto i jeszcze tamto więc stawiam że jest podniecony jak cholera

miguel1995 [ Konsul ]
Bierz PS2 dostaniesz za 250zł -300zł a gierki około 20zł-30zł także nie ma co się zastanawiać będziesz miał gier na co najmniej rok :)
afen [ Konsul ]
Ale czy lepsza będzie grafa PS 2 czy XBOX-a ?Na moim 26calowym crt???
mexx97 [ Magnificent ]
No oczywiście że konsole next-gen mają lepszą grafikę.
PS. Kupiłem grę za 200 zł, mam się wychłostać i mówić że jestem ciotą ?
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Xbox ma o wiele lepsza grafike niz PS2 i tak, na Twoim telewizorze tez bedzie widac roznice. Jednak w tej chwili kupowanie PS2 nie ma absolutnie sensu. Ja osobiscie radze Ci kupic uzywanego Xboxa 360. Za 400zl spokojnie wyrwiesz uzywke w dobrym stanie z dyskiem i grami. Za 500-600 mozesz juz myslec o znacznie bogatszym zestawie, albo wrecz o konsoli kilkumiesiecznej.
Przejrzyj aukcje, np. cos takiego:
konsola + 7 gier za 550zl -
afen [ Konsul ]
Słyszałem że wersja Premium jest niezbyt wytrzymała??
afen [ Konsul ]
up
Slowiko [ Legionista ]
Jest wręcz BARDZO niewytrzymała! Mój premium nie przeżył nawet upadku z 20 metrów! Granda!
A tak na serio: każdy x jest tak samo wytrzymały jak pozostałe z podobna płytą główną. jasper=jasper, falcon=falcon. A te pierniczenie o awaryjności x-ów to delikatnie mówiąc bullshit. Pierwsze generacje owszem się psuły, lecz te nowsze są ok. Moją elitkę mam gdzieś od roku i nigdy mi się nawet nie zacieła.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jak kupisz jaspera to powinieneś mieć spokój. Falcony padają na pysk na e74 i prędzej czy później każdy wyzionie ducha.
afen [ Konsul ]
Ma ktoś na golu Xbox-a Premium jak tak to dawać opinie itp. :D

janek09091 [ Generaďż˝ ]
nie ma znaczenia czy premium/arkade/elite, liczy się wersja samego sprzętu. Czyli xenon/falcon/jasper.
Jak używka, to bierz konsole wyprodukowaną po listopadzie 08.
SpawarczykJunior [ Centurion ]
ja kupiłem X'klocka w stanie używanym (odpalany 3 razy Falcon)
od 1 miecha nawet mi się nie zaciął (wersja z 2009r.)
afen >>> jeśli masz tylko 700zł to NIE (masz kaske na gry ok 200zł sztuka i na abonament gold)
? używane (nawet Gearsy itp.) kosztują ok 40-70 zł (jak dobrze trafisz to nawet mniej) ...
za 100 zł jest gold na cały rok :)
kup X'a z 2009-10r. najlepiej jasper premium i uzbieraj jakieś 300zł na 6-8 gier lub 200 na CoD'y i
XLG