GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

13 posterunek - Matura

28.04.2010
03:03
[1]

Darat [ Hard as Stone ]

13 posterunek - Matura

Bardzo podoba mi się ten serial ... dzięki uprzejmości internautów na youtube są wszystkie odcinki dwóch serii tego genialnego serialu. Sądzę, że warto przypomnieć o jego istnieniu szerszemu gronu userów tego forum, a świetnym pretekstem jest zbliżająca się matura oraz testy gimnazjalne

Matura Część I
1.
2.
3.

Matura Część II
1.
2.
3.

Matura Część III
1.
2.
3.

ENJOY

Polecam zapoznanie się z serialem - genialny humor, świetne kreacje ...

spoiler start
Rozumiem, że wyskakiwanie z dość wiekowym serialem na to forum to samobójstwo ... Swoje motywy wyjaśniłem powyżej
spoiler stop

28.04.2010
06:51
[2]

Regis [ ]

dzięki uprzejmości internautów

Raczej producentów, którzy jeszcze go stamtąd nie ściągnęli zgłaszając do YT naruszenie praw autorskich.

28.04.2010
06:56
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Regis--> przeciez i tak ten serial leci w tv i kazdy go moze nagrac
pazernosc producentow i ich obroncow siega juz dna :X

28.04.2010
07:05
smile
[4]

miguel1995 [ Konsul ]

Ja tam wolę "Miodowe Lata" :P

02.05.2010
15:08
smile
[5]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

UP

02.05.2010
15:30
[6]

Damian1539 [ Legend ]

Po zobaczeniu tego wątku ściągnąłem sobie 2 pierwsze sezony ale się okazało że połowa odcinków jest bez dźwięku i oglądać się nie dało.

02.05.2010
15:32
smile
[7]

Saul Hudson [ Legend ]

Genialny serial! A odcinki z maturą są jedne z lepszych ;)
Szkoda, że tylko 2 sezony powstały

02.05.2010
15:34
smile
[8]

Sezz [ Konsul ]

Gdyby ten serial byl taki genialny to walkowaliby go przez 20 sezonow.
Widocznie po 2 widzowie mieli juz dosyc genialnego serialu i przestali ogladac :P

02.05.2010
15:36
[9]

gracz12301 [ Senator ]

Pazura w tym serialu zaczął robić z siebie błazna i nie jest już tak dobrym aktorem jak kiedyś.Serial dla mnie niezbyt śmieszny.Zależy czy ktoś lubi taki humor czy nie.Ja nie lubie.

02.05.2010
15:37
smile
[10]

NeroTFP [ Senator ]

Świetny serial. Obok "Miodowych Lat" mój ulubiony.

02.05.2010
15:51
smile
[11]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Serial genialny, jeden z wielu starych dobrych Polsatowskich seriali, szkoda że już takich nie robią.

02.05.2010
15:54
[12]

karas_PL [ Kotwa! ]

Eeee tam,
stare "Miodowe Lata" to było coś! Jeden z najlepszych seriali polskich EVER!

02.05.2010
16:50
smile
[13]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Rozbroił mnie ten idiota :)

02.05.2010
16:58
smile
[14]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Gdyby ten serial byl taki genialny to walkowaliby go przez 20 sezonow.
Widocznie po 2 widzowie mieli juz dosyc genialnego serialu i przestali ogladac :P



Wszystko co dobre szybko się kończy. :)

02.05.2010
16:59
[15]

s1ntex [ Senator ]

Pazura w tym serialu zaczął robić z siebie błazna i nie jest już tak dobrym aktorem jak kiedyś.

Ale pierdolenie.

Nie rozumiesz chyba zawodu aktora.

Miał grać idiotę, błazna, pajaca - i wyszło mu to zajebiście, a w Twojej opinii przez tą rolę nie jest "dobry jak kiedyś" - no, mam nadzieję, że tu nie wejdzie, bo chyba się potnie ze smutku gdyby to przeczytał.

Serial b. dobry, nie pobije ML, ale sam mam i używam w życiu codziennym jakichś gagów, tekścików, nie umyślnie, a po prostu ot tak, przyswojone mam.

Jedna z najlepszych scen - ;-D

02.05.2010
17:04
smile
[16]

Connor_ [ Are you still there? ]

Rysio

02.05.2010
17:18
[17]

Cahir Mawr [ rycerz ]

Jak na polskie realia to dobry jest to serial

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.