Darat [ Hard as Stone ]
13 posterunek - Matura
Bardzo podoba mi się ten serial ... dzięki uprzejmości internautów na youtube są wszystkie odcinki dwóch serii tego genialnego serialu. Sądzę, że warto przypomnieć o jego istnieniu szerszemu gronu userów tego forum, a świetnym pretekstem jest zbliżająca się matura oraz testy gimnazjalne
Matura Część I
1.
2.
3.
Matura Część II
1.
2.
3.
Matura Część III
1.
2.
3.
ENJOY
Polecam zapoznanie się z serialem - genialny humor, świetne kreacje ...
Regis [ ]
dzięki uprzejmości internautów
Raczej producentów, którzy jeszcze go stamtąd nie ściągnęli zgłaszając do YT naruszenie praw autorskich.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Regis--> przeciez i tak ten serial leci w tv i kazdy go moze nagrac
pazernosc producentow i ich obroncow siega juz dna :X

miguel1995 [ Konsul ]
Ja tam wolę "Miodowe Lata" :P

Hard as Stone [ Inkwizytor ]
UP
Damian1539 [ Legend ]
Po zobaczeniu tego wątku ściągnąłem sobie 2 pierwsze sezony ale się okazało że połowa odcinków jest bez dźwięku i oglądać się nie dało.

Saul Hudson [ Legend ]
Genialny serial! A odcinki z maturą są jedne z lepszych ;)
Szkoda, że tylko 2 sezony powstały

Sezz [ Konsul ]
Gdyby ten serial byl taki genialny to walkowaliby go przez 20 sezonow.
Widocznie po 2 widzowie mieli juz dosyc genialnego serialu i przestali ogladac :P
gracz12301 [ Senator ]
Pazura w tym serialu zaczął robić z siebie błazna i nie jest już tak dobrym aktorem jak kiedyś.Serial dla mnie niezbyt śmieszny.Zależy czy ktoś lubi taki humor czy nie.Ja nie lubie.

NeroTFP [ Senator ]
Świetny serial. Obok "Miodowych Lat" mój ulubiony.

jarooli [ Generaďż˝ ]
Serial genialny, jeden z wielu starych dobrych Polsatowskich seriali, szkoda że już takich nie robią.
karas_PL [ Kotwa! ]
Eeee tam,
stare "Miodowe Lata" to było coś! Jeden z najlepszych seriali polskich EVER!

BossManPL [ Generaďż˝ ]
Rozbroił mnie ten idiota :)

hordziak [ Straight Outta Compton ]
Gdyby ten serial byl taki genialny to walkowaliby go przez 20 sezonow.
Widocznie po 2 widzowie mieli juz dosyc genialnego serialu i przestali ogladac :P
Wszystko co dobre szybko się kończy. :)
s1ntex [ Senator ]
Pazura w tym serialu zaczął robić z siebie błazna i nie jest już tak dobrym aktorem jak kiedyś.
Ale pierdolenie.
Nie rozumiesz chyba zawodu aktora.
Miał grać idiotę, błazna, pajaca - i wyszło mu to zajebiście, a w Twojej opinii przez tą rolę nie jest "dobry jak kiedyś" - no, mam nadzieję, że tu nie wejdzie, bo chyba się potnie ze smutku gdyby to przeczytał.
Serial b. dobry, nie pobije ML, ale sam mam i używam w życiu codziennym jakichś gagów, tekścików, nie umyślnie, a po prostu ot tak, przyswojone mam.
Jedna z najlepszych scen - ;-D

Connor_ [ Are you still there? ]
Rysio
Cahir Mawr [ rycerz ]
Jak na polskie realia to dobry jest to serial