GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry o Polakach

27.04.2010
20:17
[1]

Karso [ Pretorianin ]

Gry o Polakach

Są jakieś gry, gdzie główną rolę mają Polacy.
Prócz Mortyra...

27.04.2010
20:20
[2]

Pan P. [ 022 ]

W CoD3 jedna z kampanii opowiada o Pierwszej Dywizji Pancernej w czasie bitwy o Mont Ormel, jeśli dobrze pamiętam.

27.04.2010
20:22
[3]

Karso [ Pretorianin ]

No to, że opowiada to nie czyni ich głównymi bohaterami : ]

27.04.2010
20:23
[4]

Bajt [ Ariakan ]

opowiada = grasz Polakami w tej kampanii

27.04.2010
20:25
[5]

zoloman [ Legend ]

Polanie 2
Kozacy

27.04.2010
20:26
[6]

Karso [ Pretorianin ]

No to jedna kampania woho!
Nie o takie coś mi chodzi. ; ]
Chyba napisałem, że gry, gdzie mają główną rolę, a nie kampanie, gdzie mają główną rolę : ]

27.04.2010
20:28
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Terrorist takedown 2

27.04.2010
20:30
[8]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mount&Blade: Ogniem i mieczem.
Hearts of Iron, Europa Universalis (i reszta gier od Paradoxu)

27.04.2010
20:41
[9]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

No sory, ale nawet w polskich grach główni bohaterzy to nie polacy.

27.04.2010
21:05
[10]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Wolfenstein?

27.04.2010
21:20
[11]

Yoda [ Pretorianin ]

Wiedźmin :P

A tak na serio:
Mount & Blade: Ogniem i Mieczem
Wilczy Szaniec
Terrorist Takedown 2

28.04.2010
20:57
smile
[12]

drax18 [ Centurion ]

Franko

28.04.2010
21:04
smile
[13]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Tak jest :)

Franko hehe ^^

03.05.2010
17:35
[14]

XneoX [ Why So Serious? ]

Kozacy i Kozacy 2 Europejskie Boje

03.05.2010
17:47
[15]

Caine [ Legend ]

Empire: Total War.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.