Karso [ Pretorianin ]
Gry o Polakach
Są jakieś gry, gdzie główną rolę mają Polacy.
Prócz Mortyra...
Pan P. [ 022 ]
W CoD3 jedna z kampanii opowiada o Pierwszej Dywizji Pancernej w czasie bitwy o Mont Ormel, jeśli dobrze pamiętam.
Karso [ Pretorianin ]
No to, że opowiada to nie czyni ich głównymi bohaterami : ]
Bajt [ Ariakan ]
opowiada = grasz Polakami w tej kampanii
zoloman [ Legend ]
Polanie 2
Kozacy
Karso [ Pretorianin ]
No to jedna kampania woho!
Nie o takie coś mi chodzi. ; ]
Chyba napisałem, że gry, gdzie mają główną rolę, a nie kampanie, gdzie mają główną rolę : ]
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
Terrorist takedown 2
ppaatt1 [ Trekker ]
Mount&Blade: Ogniem i mieczem.
Hearts of Iron, Europa Universalis (i reszta gier od Paradoxu)
Cyber Rekin [ Sharkee ]
No sory, ale nawet w polskich grach główni bohaterzy to nie polacy.
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Wolfenstein?
Yoda [ Pretorianin ]
Wiedźmin :P
A tak na serio:
Mount & Blade: Ogniem i Mieczem
Wilczy Szaniec
Terrorist Takedown 2

drax18 [ Centurion ]
Franko

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Tak jest :)
Franko hehe ^^
XneoX [ Why So Serious? ]
Kozacy i Kozacy 2 Europejskie Boje
Caine [ Legend ]
Empire: Total War.