
michaś24390 [ Junior ]
Problem z dziewczyną
Otóż mam problem z dziewczyną.Mamy po 20 lat.Ona nie zwracała na mnie uwagi jednak gdy zacząłem chodzic z inna nagle zaczęłą się do mnie ,,łasic,, xD.Co mam teraz zrobic
s1ntex [ Senator ]
słabo.
Dessloch [ Legend ]
wykorzystaj
Alien.pl [ Generaďż˝ ]
Olej, to cianki model.

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
1/10 haha

Gmp3 [ Chuck ]
2/10 za łasic
Mac94 [ TF2 Player ]
A co chcesz zrobić? Pomyśl czego ty sam chcesz? Jeśli masz teraz już inną dziewczynę to po co ci ta była? Według mnie dalej powinieneś spotykać z tą nową, a tą która "łasi" ignorować bo już straciła swoją szanse na bycie z tobą, znaj swoją wartość chłopie.
Mamy po 20 lat Taaa...jasne..
Edit: Hm..no fakt to pewnie prowokacja zapomniałem, że na tym forum to takie coś jest pospolite, ale przynajmniej posta nabiłem w normalny sposób czyli dając normalną odpowiedz ; ]
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
To ja zagram tu trzeźwo myślącego doradcę uczuciowego: jeśli różnica wieku nie jest zbyt duża (a skoro piszesz, że jesteście w tym samym wieku), to wykorzystaj to, zagadaj.

michaś24390 [ Junior ]
o co wam chodzi.Jaka prowokacja.Ja mam problem a wy z takimi tekstami ;(
Proszę o odpowiedzi

dresX94 [ Happy Bóbr ]
gdy zacząłem chodzic z inna nagle zaczęłą się do mnie ,,łasic,,
Powiedz jej, że ty nie lubisz łasic tylko lisice, wtedy na pewno się odwali

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
2g semtexu powinny rozwiązać sprawę:)
0.5/10
,,lasic,, fajnie brzmi:p

SpaceCowboy [ Jenerał ]
OT
Kiedyś było rzucanie truskawkami a teraz jest prowokacja i jakieś punkty 0,0000001-10/10
ehhhh.... n/c

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
W sumie cowboy ma rację
rzucanie truskawkami miało swój urok.
Rzuć w nią truskawką!
mariusz930 [ Legionista ]
już była taka wypowiedz, ale właściwa
ty sie musisz zastanowić z którą chcesz być, do której cie "ciągnie" bardziej
my nie możemy wybrać za ciebie
Pamiętaj o tym
i dobrze się zastanów
Vaerin [ Balls of Steel ]
Mając 20 lat powinieneś wiedzieć co robić. A przynajmniej wiedzieć, że forum tego serwisu jest najgorszym miejscem do pisania o takich rzeczach.
10.0e-9999/10

Connor_ [ Are you still there? ]
Mamy po 20 lat.
Co mam teraz zrobic
Albo jesteś niedorozwinięty albo to prowokacja i to wyjątkowo słaba...
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Zapytaj tą co się łasi o co jej chodzi z tym łasieniem.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Łasica.

Halas6 [ Ksiadz Proboszcz ]
Już myślałem że będzie tekst typu "chodziliśmy ze sobą 2 lata przez gadu-gadu"
kubazek [ Konsul ]
ja was nie rozumiem kurde..... gosciu potrzebuje pomocy a wy sie z niego smiejecie bezczelnie czytajac niektore posty to widac ze 3/4 osob to dzieci autor moze i ma te 20 lat ale nie wie co ma zrobic jestem ciekaw co wy byscie zrobili jakby jakies 2 dziewczyny chcieli z wami chodzic a nie wiedzialbys ktora wybrac co do postu to wybierz ta ktora odpowiada tobie
tazik [ Generaďż˝ ]
w wieku 20 lat powinieneś sam wiedzieć co zrobić, a nie się pytać kolegów na forum cz ją wywalić na plecy cz nie.
HumanGhost [ Senator ]
Standardowa zagrywka kobiet. Nie interesują się towarem dopóki inna się nim nie zainteresuje. Masz wybór, rób co chcesz. Jesteś w komfortowej sytuacji, twój ruch.
Wiil.i.aM [ P! ]
Było rzucanie truskawką, ale chyba wszyscy zapomnieli o wykruszeniu.
IceCube! [ Pretorianin ]
Wyliż jej dupe po sraniu.
gracz12301 [ Senator ]
Niezbyt się postarałeś
2/10 za pomysł

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Zamrozić i wykruszyć
lub
Rzucić truskawką!
Ale po pierwsze: Zwiększyć masę!
No i Cool Story, bro.
A tak na serio: nie zwracaj na byłą uwagi. (Można jeszcze połamać jej wiosła)

Inquisitio [ Pull the trigger ]
-10/10 ---> FATALNIE ! Dawno nie widziałem tak słabej prowokacji...

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Pij mleko będziesz wielki!
A tak na serio to niezła prowokacja pisząc że macie 20 lat...No ale jakbym już miał doradzać to po prostu ja bym gardził tą któa sie nagle przyklejać jak sie już ma dziewczyne.
Nibru [ Pretorianin ]
Jeśli nie wiesz co zrobić to dam ci rozwiązanie:
Porzuć obydwie i kup Guitar Hero