GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dziewczyną

27.04.2010
14:45
smile
[1]

michaś24390 [ Junior ]

Problem z dziewczyną

Otóż mam problem z dziewczyną.Mamy po 20 lat.Ona nie zwracała na mnie uwagi jednak gdy zacząłem chodzic z inna nagle zaczęłą się do mnie ,,łasic,, xD.Co mam teraz zrobic

27.04.2010
14:45
[2]

s1ntex [ Senator ]

słabo.

27.04.2010
14:46
[3]

Dessloch [ Legend ]

wykorzystaj

27.04.2010
14:46
[4]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Olej, to cianki model.

27.04.2010
14:46
smile
[5]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

1/10 haha

27.04.2010
14:47
smile
[6]

Gmp3 [ Chuck ]

2/10 za łasic

27.04.2010
14:49
[7]

Mac94 [ TF2 Player ]

A co chcesz zrobić? Pomyśl czego ty sam chcesz? Jeśli masz teraz już inną dziewczynę to po co ci ta była? Według mnie dalej powinieneś spotykać z tą nową, a tą która "łasi" ignorować bo już straciła swoją szanse na bycie z tobą, znaj swoją wartość chłopie.

Mamy po 20 lat Taaa...jasne..

Edit: Hm..no fakt to pewnie prowokacja zapomniałem, że na tym forum to takie coś jest pospolite, ale przynajmniej posta nabiłem w normalny sposób czyli dając normalną odpowiedz ; ]

27.04.2010
14:50
[8]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

To ja zagram tu trzeźwo myślącego doradcę uczuciowego: jeśli różnica wieku nie jest zbyt duża (a skoro piszesz, że jesteście w tym samym wieku), to wykorzystaj to, zagadaj.

spoiler start
DO HER!
spoiler stop

27.04.2010
14:56
smile
[9]

michaś24390 [ Junior ]

o co wam chodzi.Jaka prowokacja.Ja mam problem a wy z takimi tekstami ;(
Proszę o odpowiedzi

27.04.2010
15:00
smile
[10]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

gdy zacząłem chodzic z inna nagle zaczęłą się do mnie ,,łasic,,

Powiedz jej, że ty nie lubisz łasic tylko lisice, wtedy na pewno się odwali

27.04.2010
15:02
smile
[11]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

2g semtexu powinny rozwiązać sprawę:)

0.5/10
,,lasic,, fajnie brzmi:p

27.04.2010
15:36
smile
[12]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

OT
Kiedyś było rzucanie truskawkami a teraz jest prowokacja i jakieś punkty 0,0000001-10/10

ehhhh.... n/c

27.04.2010
15:51
smile
[13]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

W sumie cowboy ma rację
rzucanie truskawkami miało swój urok.

Rzuć w nią truskawką!

27.04.2010
15:53
[14]

mariusz930 [ Legionista ]

już była taka wypowiedz, ale właściwa
ty sie musisz zastanowić z którą chcesz być, do której cie "ciągnie" bardziej
my nie możemy wybrać za ciebie

Pamiętaj o tym
i dobrze się zastanów

27.04.2010
15:55
[15]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Mając 20 lat powinieneś wiedzieć co robić. A przynajmniej wiedzieć, że forum tego serwisu jest najgorszym miejscem do pisania o takich rzeczach.

10.0e-9999/10

27.04.2010
15:57
smile
[16]

Connor_ [ Are you still there? ]

Mamy po 20 lat.

Co mam teraz zrobic


Albo jesteś niedorozwinięty albo to prowokacja i to wyjątkowo słaba...

27.04.2010
16:19
[17]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Zapytaj tą co się łasi o co jej chodzi z tym łasieniem.

27.04.2010
16:54
smile
[18]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Łasica.

27.04.2010
17:20
smile
[19]

Halas6 [ Ksiadz Proboszcz ]

Już myślałem że będzie tekst typu "chodziliśmy ze sobą 2 lata przez gadu-gadu"

27.04.2010
17:30
[20]

kubazek [ Konsul ]

ja was nie rozumiem kurde..... gosciu potrzebuje pomocy a wy sie z niego smiejecie bezczelnie czytajac niektore posty to widac ze 3/4 osob to dzieci autor moze i ma te 20 lat ale nie wie co ma zrobic jestem ciekaw co wy byscie zrobili jakby jakies 2 dziewczyny chcieli z wami chodzic a nie wiedzialbys ktora wybrac co do postu to wybierz ta ktora odpowiada tobie

27.04.2010
17:48
[21]

tazik [ Generaďż˝ ]

w wieku 20 lat powinieneś sam wiedzieć co zrobić, a nie się pytać kolegów na forum cz ją wywalić na plecy cz nie.

27.04.2010
17:49
[22]

HumanGhost [ Senator ]

Standardowa zagrywka kobiet. Nie interesują się towarem dopóki inna się nim nie zainteresuje. Masz wybór, rób co chcesz. Jesteś w komfortowej sytuacji, twój ruch.

27.04.2010
17:53
[23]

Wiil.i.aM [ P! ]

Było rzucanie truskawką, ale chyba wszyscy zapomnieli o wykruszeniu.

27.04.2010
17:56
[24]

IceCube! [ Pretorianin ]

Wyliż jej dupe po sraniu.

27.04.2010
17:57
[25]

gracz12301 [ Senator ]

Niezbyt się postarałeś
2/10 za pomysł

27.04.2010
17:58
smile
[26]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Zamrozić i wykruszyć
lub
Rzucić truskawką!

Ale po pierwsze: Zwiększyć masę!

No i Cool Story, bro.

A tak na serio: nie zwracaj na byłą uwagi. (Można jeszcze połamać jej wiosła)

27.04.2010
18:14
smile
[27]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

-10/10 ---> FATALNIE ! Dawno nie widziałem tak słabej prowokacji...

27.04.2010
18:36
[28]

$erek47 [ Veteran Gear ]

----------->


Problem z dziewczyną - $erek47
27.04.2010
22:21
smile
[29]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Pij mleko będziesz wielki!
A tak na serio to niezła prowokacja pisząc że macie 20 lat...No ale jakbym już miał doradzać to po prostu ja bym gardził tą któa sie nagle przyklejać jak sie już ma dziewczyne.

07.05.2010
17:46
[30]

Nibru [ Pretorianin ]

Jeśli nie wiesz co zrobić to dam ci rozwiązanie:

Porzuć obydwie i kup Guitar Hero

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.