GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dragon age

27.04.2010
13:42
[1]

HoMeR [ Man with dragonov ]

Problem z dragon age

Problem polega na tym że nie mogę się zmienić w tego szczura. - Mysz – Mag czeladnik [Czysta Pustka]

Jestem tutaj :

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=932&PART=260

dał mi swoją moc, klika na nią i nic.

27.04.2010
13:48
[2]

redan [ Wiking ]

to dziwne, bo jeśli masz moc (ikonka w prawym górnym rogu pod mapką) i klikasz na nią to nie ma bata by się nie zamienić. może spróbuj podejść do mysiej dziury. ewentualnie spróbuj wgrać wcześniejszy save (gra powinna zrobić autosave zaraz przy wejściu do lokacji)

27.04.2010
13:51
[3]

HoMeR [ Man with dragonov ]

juz chyba z 3 razy tak zrobiłem ....

27.04.2010
13:57
[4]

redan [ Wiking ]

jak nic nie pomaga to spróbuj za pomocą "kodów" uruchomić tryb debugowania. o ile dobrze pamiętam w nim jest tryb poleceń przemiany. kumpel miał podobny problem, ale wtedy wystarczyło, że przegrał save do mojej gry, u mnie przeszedł ten fragment, a potem już normalnie grał u siebie (obaj mieliśmy oryginały). jak chcesz możesz podesłać save (moje dokumenty > bioware >dragon age > characters > folder z nazwą postaci. skopiuj cały na pulpit, wywal zbędne save (zostaw ew. 2 ostatnie) i spakuj do rar/zip

27.04.2010
13:59
[5]

HoMeR [ Man with dragonov ]

pójdę do kolegów i też tak zrobi. Może pomoże :)

27.04.2010
14:00
[6]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Jezeli wciskasz tryb przemiany to nie mozesz sie ruszac bohaterem bo sie nie zamieni

27.04.2010
14:09
[7]

HoMeR [ Man with dragonov ]

dalej sie nie da

02.05.2010
13:28
[8]

Humerus [ Legionista ]

mam dokładnie ten sam problem homer - udało ci się go rozwiązać ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.