GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiatrówka

27.04.2010
13:14
smile
[1]

x21 [ Konsul ]

Wiatrówka

Witam,mam pytanie czy ta luneta : byłaby odpowiednia do tej wiatrówki : ?

01.05.2010
22:05
[2]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

trochę bez sensu pytanie bo każda luneta pasuję do każdej wiatrówki byle szynę miała...

wiatrówki nie znam więc nie oceniam a lunetę mam taką samą jak podałeś - całkiem niezła i wykalibrować łatwo...

a moja lady to: Narconia Germany...

01.05.2010
22:20
[3]

LordBit [ Konsul ]

micmur13

popraw na rady, a nie lady

bo cie wyśmieją :D

01.05.2010
22:21
[4]

sebu9 [ O_o ]

Zalecam poszukać montaż jednoczęściowy. Chinki mają dość silny odrzut. Luneta będzie stabilniej trzymała "zero".

04.05.2010
15:29
smile
[5]

Bhero [ CynowyLudek ]

Moim zdaniem szkoda nawet takiego ołówka przykręcać. Czy pasuje? Wystarczy sprawdzić czy wiatrówka ma szynę 11mm, a z pewnością ma.
O odrzucie można mówić przy Hatsanie, na wiatrówce tej firmy ww lunetka nie miała by długiego życia.

04.05.2010
16:14
[6]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

I luneta i wiatrówka to chińskie gnioty. Postrzelać, postrzelasz, ale ani to precyzyjne, ani wytrzymałe, ani bezpieczne.

04.05.2010
16:29
[7]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Tak.
Ale oba przedmioty to kompletny chłam.

04.05.2010
16:34
[8]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

raczej nie

04.05.2010
16:50
[9]

Bhero [ CynowyLudek ]

Wiecie, sprzęt jest trochę drogi.
x21 na Twoim miejscu przyzbierał bym jeszcze trochę kasy i kupił coś lepszego. Lunetę na początek mógłbyś sobie odpuścić, a później kupić np. używanego Walthera.
Do 300 zł będziesz miał Hatsana 70 lub 90 (pierwszy-lepszy z allegro: ). Z pewnością posłuży dłużej i lepiej niż Lider.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.