
Kamikaze_man [ Hardkorowy Koksu ]
Umbilical Brothers w TVP
Widzialem wczoraj w tv. Mistrzostwo :D
Kamikaze_man [ Hardkorowy Koksu ]
up

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
wogole nie smieszne

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Świetni są : )
sekret_mnicha [ fsm ]
Raczej, że świetni.
Miałem bilety na ich poznański występ - zeszłoroczny, ten odwołany. I bilety oddałem. A fakt, że przyjechali do nas po raz drugi był prawie zupełnie nie nagłośniony i już biletów kupić nie zdążyłem :/
Liczę na rewizytę! :)