GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Umbilical Brothers w TVP

26.04.2010
22:03
smile
[1]

Kamikaze_man [ Hardkorowy Koksu ]

Umbilical Brothers w TVP



Widzialem wczoraj w tv. Mistrzostwo :D

07.05.2010
12:52
[2]

Kamikaze_man [ Hardkorowy Koksu ]

up

07.05.2010
13:02
smile
[3]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

wogole nie smieszne

07.05.2010
13:08
smile
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Świetni są : )

07.05.2010
13:19
[5]

sekret_mnicha [ fsm ]

Raczej, że świetni.

Miałem bilety na ich poznański występ - zeszłoroczny, ten odwołany. I bilety oddałem. A fakt, że przyjechali do nas po raz drugi był prawie zupełnie nie nagłośniony i już biletów kupić nie zdążyłem :/

Liczę na rewizytę! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.