zdichuu [ Generaďż˝ ]
L4D2 , Borderlands czy Just Cause 2 ???
tak jak w temacie.proszę o rade co kupić. która gra jest bardziej wciągająca i w którą można grać przez dłuższy okres czasu???
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
JC2 ewentualnie Borderlands, L4D2 od razu wykreśl z listy...
Mr. Rogerss [ Austriak ]
Ja właśnie brałbym L4D2. Na jest dużo dodatkowych mapek które wcale nie są gorsze od oryginalnych.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Just Cause 2
WolfHunter [ And Justice for All ]
L4D2
JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
L4D2, gra się...
dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Burdellands albo JC2
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Słuchaj, wybór jest ciężki, dlaczego? Bo każdy ma inny gust i nie wiem czy spodoba Ci się nocne nawalanie w zombiaków z kumplami, kolorowa i komiksowa grafika w grze Borderlands czy też sandboksowy - rodzaj gier podobnych do Grand Theft Auto - Just Cause 2.
Na Twoim miejscu wybrałbym Left4Dead, zabawa na kilkaset godzin!
rog1234 [ Gold Cobra ]
Just Cause 2, jest co robić i można naprawdę długo grać bez znużenia.

gracz12301 [ Senator ]
A ja bym wziął L4D 1 i Borderlands.
Masz dwie bardzo dobre gierki.JC 2 kosztuje pewnie co najmniej 100 zł,a za Borderlands i L4D zapłacisz ok. 90 zł.A w pierwszego L4D gra jeszcze 100000 ludzi(wiem bo sam mam:).Ale jak uważasz.
HETRIX22 [ PLEBS ]
Na twoim miejscu brałbym Just Cause 2
husi2990 [ Pretorianin ]
Just Cause 2
Playboy95 [ Master of Puppets ]
L4D2

zdichuu [ Generaďż˝ ]
tylko że ja mam L4D1 i niewiem czy opłaca się kupić 2. a JC2 to na PS3 bo niemam visty ani "7". ale ciągnie mnie do Borderlands(niewiem czy dużo ludzi gra w multi)
Kub$ki [ Senator ]
JC2
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
L4d2- multi, dodatkowe mapy i niedawno wyszło DLC :)
zdichuu [ Generaďż˝ ]
aha jeszcze dochodzi LBP GOTY Edition i MGS4. doradźcie mi, borderlands już odpada
sinbad78 [ calm like a bomb ]
tylko i wyłącznie l4d2
gra na dłuuugie godziny - nowy kontent co tydzień
DLC - darmowe
nowe - dodatkowe mapy i kampanie
cooperacja - wspaniała zabawa

XneoX [ Why So Serious? ]
Left 4 Dead 2.
"Jedynka" była fajna ale moim zdaniem "dwójka" jest lepsza.
zdichuu [ Generaďż˝ ]
no ale niewiem czy L4D2 to nie to samo co L4D1 , bo się boje że już niebędzie tak wciągające jak jedynka

zdichuu [ Generaďż˝ ]
czyli co mam kupić??? JC2 czy L4D2????
Inquisitio [ Pull the trigger ]
L4D2 - Na dłużej Ci starczy...I jest ciekawsze.
zdichuu [ Generaďż˝ ]
czyli JC2 szybciej się znudzi niż L4D2????!!!!
tosiek2142 [ Black Dog ]
Jak masz kolegów to Borderlands
Jak masz "Kolegów" to L4D
Jak nie masz przyjaciól to JC2.

zdichuu [ Generaďż˝ ]
mam kolegów ze steama
zdichuu [ Generaďż˝ ]
dobra dzięki za rade!!! ale jeszczę musze się zastanowić.
marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
L4D2 jest bardzo dobre na multi i wystarczy na wiele godzin rozrywki :)
W stosunku do jedynki zmieniono troszkę grafikę (ulepszono jakieś tam elementy otoczenia itp.), dodano parę nowych przeciwników, m.in. Huntera i dodano parę broni ...
Just Cause 2 bardzo dobry tytuł, taki sandbox :) Przepiękne otoczenie i duża przyjemność z eksterminacji wrogów :D Misje niezłe, choć niektóre trochę nużące, ale nawet nie przechodząc misji (chodzi mi o przerwy między misjami, nie o to że nie mamy ich przechodzić)
Można się nieźle pobawić (polatać helikopterkiem, samolotem, samochodem, pozabijać trochę przeciwników itp.)
Borderlands hmm... trochę dziwny tytuł
Połączenie shootera z elemantami RPG, nieźle tu wypada (bardzo podoba mi się ulepszanie broni, kupowanie nowych itd.) Trochę mało przeciwników (te takie biegające, nie wiem jak się nazywają, ale jest ich z 5 rodzajów i różnią się atakami i wytrzymałością ) no i te latające pterodaktyle ...
Świetny tytuł na split screena :) Wiele zabawy z kompanami jest :D
O i zapomniałem że jest przecież bardzo ładna, komiksowa grafika.
Sam musisz wybrać co chcesz, bo nie wiem jakie tytuły lubisz, ale mam nadzieję że pomogłem ...

zdichuu [ Generaďż˝ ]
marcus , dzięki!!!! i chyba kupię JC2
sinbad78 [ calm like a bomb ]
dodano parę nowych przeciwników, m.in. Huntera
FAIL
pawloki [ Senator ]
Left 4 Dead 2
Bezimienny07pl [ Konsul ]
left 4 dead 2 NIGDY się nie nudzi...
zdichuu [ Generaďż˝ ]
A CZY NOWY SPLINTEL CELL JEST FAJNY???
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
[18]Właśnie na krótkie godziny,nawet króciutkie.Mi przynajmniej przy jedyne wydaje mi się jakby 1h to było 10min:)
To kolejny typ,który pyta się co kupić...Na koniec nie kupi pewnie nic,albo kupi grę która nie była najbardziej polecana...
Filip550 [ Hunt3r ]
kup l4d2 i jc2
na allegro sa klucze do jc2 na steam za 42zl i do l4d2 mniej wiecej po takiej samej cenie :)
czyli lacznei bys wydal z 80-90zl na te 2 gry
linki :

zdichuu [ Generaďż˝ ]
kupuję Little Big Planet GOTY Edition. ale dzięki za podpowiedzi, L4D2 kupię za miesiąc
zdichuu [ Generaďż˝ ]
ha!!! jednak kupiłem L4D2 (LBP miałem w ręce ale odłożyłem i kupiłem L4D2 :D )
HETRIX22 [ PLEBS ]
w takim razie zapodaj link do konta steam i se podziaramy :)

zdichuu [ Generaďż˝ ]
nick to dawidssj albo dawid618