GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

L4D2 , Borderlands czy Just Cause 2 ???

26.04.2010
18:16
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

L4D2 , Borderlands czy Just Cause 2 ???

tak jak w temacie.proszę o rade co kupić. która gra jest bardziej wciągająca i w którą można grać przez dłuższy okres czasu???

spoiler start
sorry za błedy, ale nichce mi się poprawiać bo coś mi się skopało z podkreślaniem błedów xP
spoiler stop

26.04.2010
18:20
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

JC2 ewentualnie Borderlands, L4D2 od razu wykreśl z listy...

26.04.2010
18:22
[3]

Mr. Rogerss [ Austriak ]

Ja właśnie brałbym L4D2. Na jest dużo dodatkowych mapek które wcale nie są gorsze od oryginalnych.

26.04.2010
18:23
smile
[4]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Just Cause 2

26.04.2010
18:23
[5]

WolfHunter [ And Justice for All ]

L4D2

26.04.2010
18:24
[6]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

L4D2, gra się...

26.04.2010
18:24
[7]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Burdellands albo JC2

26.04.2010
18:24
[8]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Słuchaj, wybór jest ciężki, dlaczego? Bo każdy ma inny gust i nie wiem czy spodoba Ci się nocne nawalanie w zombiaków z kumplami, kolorowa i komiksowa grafika w grze Borderlands czy też sandboksowy - rodzaj gier podobnych do Grand Theft Auto - Just Cause 2.
Na Twoim miejscu wybrałbym Left4Dead, zabawa na kilkaset godzin!

26.04.2010
18:25
[9]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Just Cause 2, jest co robić i można naprawdę długo grać bez znużenia.

26.04.2010
18:25
smile
[10]

gracz12301 [ Senator ]

A ja bym wziął L4D 1 i Borderlands.
Masz dwie bardzo dobre gierki.JC 2 kosztuje pewnie co najmniej 100 zł,a za Borderlands i L4D zapłacisz ok. 90 zł.A w pierwszego L4D gra jeszcze 100000 ludzi(wiem bo sam mam:).Ale jak uważasz.

26.04.2010
18:34
[11]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Na twoim miejscu brałbym Just Cause 2

26.04.2010
18:47
[12]

husi2990 [ Pretorianin ]

Just Cause 2

26.04.2010
18:53
[13]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

L4D2

26.04.2010
19:01
smile
[14]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

tylko że ja mam L4D1 i niewiem czy opłaca się kupić 2. a JC2 to na PS3 bo niemam visty ani "7". ale ciągnie mnie do Borderlands(niewiem czy dużo ludzi gra w multi)

26.04.2010
19:03
[15]

Kub$ki [ Senator ]

JC2

26.04.2010
19:30
[16]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

L4d2- multi, dodatkowe mapy i niedawno wyszło DLC :)

26.04.2010
19:35
[17]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

aha jeszcze dochodzi LBP GOTY Edition i MGS4. doradźcie mi, borderlands już odpada

26.04.2010
19:35
[18]

sinbad78 [ calm like a bomb ]

tylko i wyłącznie l4d2
gra na dłuuugie godziny - nowy kontent co tydzień
DLC - darmowe
nowe - dodatkowe mapy i kampanie
cooperacja - wspaniała zabawa

26.04.2010
19:38
smile
[19]

XneoX [ Why So Serious? ]

Left 4 Dead 2.
"Jedynka" była fajna ale moim zdaniem "dwójka" jest lepsza.

26.04.2010
19:38
[20]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

no ale niewiem czy L4D2 to nie to samo co L4D1 , bo się boje że już niebędzie tak wciągające jak jedynka

26.04.2010
20:44
smile
[21]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

czyli co mam kupić??? JC2 czy L4D2????

26.04.2010
20:49
[22]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

L4D2 - Na dłużej Ci starczy...I jest ciekawsze.

26.04.2010
20:57
[23]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

czyli JC2 szybciej się znudzi niż L4D2????!!!!

26.04.2010
20:58
[24]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Jak masz kolegów to Borderlands
Jak masz "Kolegów" to L4D
Jak nie masz przyjaciól to JC2.

26.04.2010
21:00
smile
[25]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

mam kolegów ze steama

26.04.2010
21:01
[26]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

dobra dzięki za rade!!! ale jeszczę musze się zastanowić.

26.04.2010
21:04
[27]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

L4D2 jest bardzo dobre na multi i wystarczy na wiele godzin rozrywki :)
W stosunku do jedynki zmieniono troszkę grafikę (ulepszono jakieś tam elementy otoczenia itp.), dodano parę nowych przeciwników, m.in. Huntera i dodano parę broni ...
Just Cause 2 bardzo dobry tytuł, taki sandbox :) Przepiękne otoczenie i duża przyjemność z eksterminacji wrogów :D Misje niezłe, choć niektóre trochę nużące, ale nawet nie przechodząc misji (chodzi mi o przerwy między misjami, nie o to że nie mamy ich przechodzić)
Można się nieźle pobawić (polatać helikopterkiem, samolotem, samochodem, pozabijać trochę przeciwników itp.)
Borderlands hmm... trochę dziwny tytuł
Połączenie shootera z elemantami RPG, nieźle tu wypada (bardzo podoba mi się ulepszanie broni, kupowanie nowych itd.) Trochę mało przeciwników (te takie biegające, nie wiem jak się nazywają, ale jest ich z 5 rodzajów i różnią się atakami i wytrzymałością ) no i te latające pterodaktyle ...
Świetny tytuł na split screena :) Wiele zabawy z kompanami jest :D
O i zapomniałem że jest przecież bardzo ładna, komiksowa grafika.

Sam musisz wybrać co chcesz, bo nie wiem jakie tytuły lubisz, ale mam nadzieję że pomogłem ...

26.04.2010
21:06
smile
[28]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

marcus , dzięki!!!! i chyba kupię JC2

27.04.2010
07:27
[29]

sinbad78 [ calm like a bomb ]

dodano parę nowych przeciwników, m.in. Huntera

FAIL

27.04.2010
07:32
[30]

pawloki [ Senator ]

Left 4 Dead 2

27.04.2010
07:45
[31]

Bezimienny07pl [ Konsul ]

left 4 dead 2 NIGDY się nie nudzi...

27.04.2010
15:29
[32]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

A CZY NOWY SPLINTEL CELL JEST FAJNY???

27.04.2010
15:41
[33]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

[18]Właśnie na krótkie godziny,nawet króciutkie.Mi przynajmniej przy jedyne wydaje mi się jakby 1h to było 10min:)
To kolejny typ,który pyta się co kupić...Na koniec nie kupi pewnie nic,albo kupi grę która nie była najbardziej polecana...

27.04.2010
15:41
[34]

Filip550 [ Hunt3r ]

kup l4d2 i jc2

na allegro sa klucze do jc2 na steam za 42zl i do l4d2 mniej wiecej po takiej samej cenie :)

czyli lacznei bys wydal z 80-90zl na te 2 gry
linki :

27.04.2010
18:45
smile
[35]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

kupuję Little Big Planet GOTY Edition. ale dzięki za podpowiedzi, L4D2 kupię za miesiąc

30.04.2010
22:28
[36]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

ha!!! jednak kupiłem L4D2 (LBP miałem w ręce ale odłożyłem i kupiłem L4D2 :D )

30.04.2010
22:31
[37]

HETRIX22 [ PLEBS ]

w takim razie zapodaj link do konta steam i se podziaramy :)

01.05.2010
11:52
smile
[38]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

nick to dawidssj albo dawid618

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.