GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o klik

26.04.2010
16:31
smile
[1]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Prośba o klik

Jakby się komuś chciało to proszę o kliknięcie na poniższy link:



Jest to głosowanie na sklep miesiąca. Ostatnio zabrakło 3 głosów :((
Z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ!!

Żeby nie było, że głosujecie na jakąś szmire to załączam adres :)

spoiler start


www.decoswiat.com


spoiler stop

26.04.2010
16:36
[2]

BlackBolt [ Senator ]


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10136117

26.04.2010
16:36
smile
[3]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

+1

26.04.2010
16:39
[4]

eryk10 [ Bond_007 ]

"Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana." ...?

Przecież nie oddawałem jeszcze głosu... Ale możliwe, że to przez to, że głosowałem na inny sklep na tej samej stronie... Pamiętam, że któryś z Golowiczów prosił o głos.

26.04.2010
18:59
[5]

dolomith [ Generaďż˝ ]

eryk10 --> Tak, ja prosilem o głos, ale to bylo miesiac temu. Tamten konkurs sie zakonczyl. Zreszta w pierwszym poscie wrzuciłem wzmiankę dot. tego tematu.

26.04.2010
19:05
smile
[6]

Mały eS [ Death from Above! ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

+1

26.04.2010
19:17
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana.

27.04.2010
09:41
[8]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Podbiję dla porannej zmiany :)

27.04.2010
14:19
[9]

dolomith [ Generaďż˝ ]

up^

27.04.2010
14:23
[10]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

27.04.2010
14:25
[11]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

+1

spoiler start
owieczka ma jakieś zastosowanie, czy po prostu jest owieczką?
spoiler stop

27.04.2010
16:21
smile
[12]

Łyczek [ Legend ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

27.04.2010
16:23
[13]

Andruskill [ Megajebutron ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

27.04.2010
16:24
smile
[14]

kurzew [ The Road Warrior ]

+1 :)

27.04.2010
16:25
[15]

Romo69 [ nvidiagm ]

+1

27.04.2010
16:36
[16]

Choke [ Lets do this! ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

27.04.2010
16:51
[17]

komarioza [ Konsul ]

Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

04.05.2010
11:41
[18]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Dziękuję za głosy i proszę o jeszcze :)

04.05.2010
12:30
smile
[19]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

+1 ;) nie ma za co, przyjemność po mojej stronie ;)

04.05.2010
14:30
[20]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

+1

04.05.2010
14:51
[21]

Selman [ Legend ]

+1

04.05.2010
20:15
smile
[22]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Up^

08.05.2010
01:42
smile
[23]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Night shift

08.05.2010
02:24
[24]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Kolejny +1 ;)

08.05.2010
02:48
smile
[25]

chop [ smiech to zdrowie ]

+1

08.05.2010
06:45
smile
[26]

d'Artois [ Beaumont-le-Roger ]

Głos więcej ;)

11.05.2010
08:11
[27]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Up^

13.05.2010
01:07
[28]

dolomith [ Generaďż˝ ]

siup

24.05.2010
09:25
[29]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ostatni dzionek, brakuje 200 głosów :(

24.05.2010
09:27
[30]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana.

Pierwszy raz wchodzę na tą stronę i takie coś ;o

29.05.2010
14:03
smile
[31]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Znowu sie nie udało...

Nowy miesiac:

31.05.2010
10:57
[32]

dolomith [ Generaďż˝ ]

up

02.06.2010
00:13
smile
[33]

kurzew [ The Road Warrior ]

Mowisz masz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.