
dolomith [ Generaďż˝ ]
Prośba o klik
Jakby się komuś chciało to proszę o kliknięcie na poniższy link:
Jest to głosowanie na sklep miesiąca. Ostatnio zabrakło 3 głosów :((
Z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ!!
Żeby nie było, że głosujecie na jakąś szmire to załączam adres :)
BlackBolt [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10136117

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
+1
eryk10 [ Bond_007 ]
"Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana." ...?
Przecież nie oddawałem jeszcze głosu... Ale możliwe, że to przez to, że głosowałem na inny sklep na tej samej stronie... Pamiętam, że któryś z Golowiczów prosił o głos.
dolomith [ Generaďż˝ ]
eryk10 --> Tak, ja prosilem o głos, ale to bylo miesiac temu. Tamten konkurs sie zakonczyl. Zreszta w pierwszym poscie wrzuciłem wzmiankę dot. tego tematu.

Mały eS [ Death from Above! ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.
+1
mirencjum [ operator kursora ]
Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana.
dolomith [ Generaďż˝ ]
Podbiję dla porannej zmiany :)
dolomith [ Generaďż˝ ]
up^
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
+1

Łyczek [ Legend ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.
Andruskill [ Megajebutron ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.

kurzew [ The Road Warrior ]
+1 :)
Romo69 [ nvidiagm ]
+1
Choke [ Lets do this! ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.
komarioza [ Konsul ]
Dziękujemy za oddanie głosu na sklep miesiąca.
dolomith [ Generaďż˝ ]
Dziękuję za głosy i proszę o jeszcze :)

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
+1 ;) nie ma za co, przyjemność po mojej stronie ;)
Playboy95 [ Master of Puppets ]
+1
Selman [ Legend ]
+1

dolomith [ Generaďż˝ ]
Up^

dolomith [ Generaďż˝ ]
Night shift
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Kolejny +1 ;)

chop [ smiech to zdrowie ]
+1

d'Artois [ Beaumont-le-Roger ]
Głos więcej ;)
dolomith [ Generaďż˝ ]
Up^
dolomith [ Generaďż˝ ]
siup
dolomith [ Generaďż˝ ]
Ostatni dzionek, brakuje 200 głosów :(
Bad Olo [ Stoprocent ]
Z Twojego adresu IP oddano już głos. Możliwość głosowania została tymczasowo zablokowana.
Pierwszy raz wchodzę na tą stronę i takie coś ;o

dolomith [ Generaďż˝ ]
Znowu sie nie udało...
Nowy miesiac:
dolomith [ Generaďż˝ ]
up

kurzew [ The Road Warrior ]
Mowisz masz