GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolni Farmerzy :D

24.04.2010
22:38
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Wolni Farmerzy :D

Witam Gram sobie od jakiegoś czasu w wolnych farmerów ( spoko gierka :D) i przydałoby się dostać do jakiegoś klubu :P Jeśli ktoś z Golowiczy ma klan i wgl w to gra :D to chętnie zgodził bym się na zaproszenie :) A byłbym zapomniał serwer 8 :)

Pozdrawiam

24.04.2010
23:11
[2]

kaalethfr [ k2 ]

Dobra gra dla zabicia czasu...

05.05.2010
13:08
[3]

asdasd793 [ Konsul ]

a tam są jakieś kluby? co one dają?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.