ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Wolni Farmerzy :D
Witam Gram sobie od jakiegoś czasu w wolnych farmerów ( spoko gierka :D) i przydałoby się dostać do jakiegoś klubu :P Jeśli ktoś z Golowiczy ma klan i wgl w to gra :D to chętnie zgodził bym się na zaproszenie :) A byłbym zapomniał serwer 8 :)
Pozdrawiam
kaalethfr [ k2 ]
Dobra gra dla zabicia czasu...
asdasd793 [ Konsul ]
a tam są jakieś kluby? co one dają?