gdfgs [ Legionista ]
Przewoźnik 2 Trailer (Film z GTA SA)
Witam jak oceniacie mój trailer z mojego filmu Przewoźnik 2?
karolzzr [ Gunner ]
Tragedia...
gdfgs [ Legionista ]
Twoja Stara to tragedia

Connor_ [ Are you still there? ]
Pochłania wszystkie dane w promieniu czech metrów
Rozyebauo mnie to...szczerze? Nawet nie oglądałem do końca, wyłaczyłem po tym tekście. Dla mnie słabe...
[3] Czyli załozyłeś ten wątek żeby zobaczyć jak ludzie spuszczają się w swoich postach jaki twój film jest przezajedwabisty? Nie zniesiesz krytyki? Więc nie rób się za tworzenie takich filmów...
graf_0 [ Nożownik ]
Nie przesadzajcie.
To jest tak złę że aż zabawne.

N0wak [ Generaďż˝ ]
ale dno
LordBit [ Konsul ]
zobaczcie 2 trailer !!! prewoźnika 1. mnie się tam podoba
bisfhcrew [ Bis ]
Co robi logo fox'a w połowie filmiku ? nie patrzyłeś co wrzucasz przy montowaniu ?
Ogólnie to masakra, weź to skasuj zanim któryś z twoich znajomych to zobaczy.

ProTyp [ For the Horde! ]
Montaż nie jest zły, ale...
Wiadomo :)
3+/10

LordBit [ Konsul ]
zróbcie lepszy

psiuniek [ Pan Demolka ]
Dla twojej wiadomości nie muszę nic robić lepszego. Chcę ocen to ma:
Beznadziejne, lepiej by już brzmiało z Ivoną.
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Nie umieszczaj tutaj linków do takich filmów bo wszyscy cie wyśmieją.Sami lepszego nie zrobicie

adam11$13 [ In Paradise City ]
gdyby nie te głosy bohaterów...
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Zmień głosy ! i będzie 7/10 teraz jest 3/10
LordBit [ Konsul ]
mnie się tam 2 trailer podoba :)
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Ehhh, apeluje do wszystkich maniaków San Andreas.
skończcie już w to nałogowo grać, jest przecież o niebo lepsza czwórka, która nie ma kanciastych kół, i ma super fizykę, i znacznie więcej detali.
mówię wam, nie pożałujecie.
san Andreas jest już pod każdym względem przestarzałe.
sebekg [ Legend ]
Tragedia, chyba zbytnio sie pospieszyles. Popraw glosy bo one bawia najbardziej. Brzmia jak gra spolszczona przez rosjan :/
p.s
Pewnie ze lepszego sam nie zrobie, dlatego sie za to nie biore :)
adam11$13 [ In Paradise City ]
Jedziemy do Gęstochowy-może nie wszyscy mają sprzęt odpowiedni do GTA4?
preDratronIX [ Generau ]
Już lepiej jakbyś dał napisy... Ja narazie daję napisy zamiast dubb...
unclesam [ Generaďż˝ ]
ale syf, lepiej weź się za coś innego...

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Fajne inaczej.

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Jeszcze tylko Ivony brakuje.