GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przewoźnik 2 Trailer (Film z GTA SA)

24.04.2010
14:52
[1]

gdfgs [ Legionista ]

Przewoźnik 2 Trailer (Film z GTA SA)

Witam jak oceniacie mój trailer z mojego filmu Przewoźnik 2?

24.04.2010
15:01
[2]

karolzzr [ Gunner ]

Tragedia...

24.04.2010
15:23
[3]

gdfgs [ Legionista ]

Twoja Stara to tragedia

24.04.2010
15:32
smile
[4]

Connor_ [ Are you still there? ]

Pochłania wszystkie dane w promieniu czech metrów

Rozyebauo mnie to...szczerze? Nawet nie oglądałem do końca, wyłaczyłem po tym tekście. Dla mnie słabe...

[3] Czyli załozyłeś ten wątek żeby zobaczyć jak ludzie spuszczają się w swoich postach jaki twój film jest przezajedwabisty? Nie zniesiesz krytyki? Więc nie rób się za tworzenie takich filmów...

24.04.2010
15:33
[5]

graf_0 [ Nożownik ]

Nie przesadzajcie.
To jest tak złę że aż zabawne.

24.04.2010
15:40
smile
[6]

N0wak [ Generaďż˝ ]

ale dno

24.04.2010
15:45
[7]

LordBit [ Konsul ]

zobaczcie 2 trailer !!! prewoźnika 1. mnie się tam podoba

24.04.2010
15:54
[8]

bisfhcrew [ Bis ]

Co robi logo fox'a w połowie filmiku ? nie patrzyłeś co wrzucasz przy montowaniu ?
Ogólnie to masakra, weź to skasuj zanim któryś z twoich znajomych to zobaczy.

24.04.2010
16:07
smile
[9]

ProTyp [ For the Horde! ]

Montaż nie jest zły, ale...

Wiadomo :)

3+/10

24.04.2010
16:14
smile
[10]

LordBit [ Konsul ]

zróbcie lepszy

24.04.2010
16:26
smile
[11]

psiuniek [ Pan Demolka ]

Dla twojej wiadomości nie muszę nic robić lepszego. Chcę ocen to ma:
Beznadziejne, lepiej by już brzmiało z Ivoną.

24.04.2010
16:29
[12]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Nie umieszczaj tutaj linków do takich filmów bo wszyscy cie wyśmieją.Sami lepszego nie zrobicie

24.04.2010
17:26
smile
[13]

adam11$13 [ In Paradise City ]

gdyby nie te głosy bohaterów...

spoiler start
ale ogólnie niezłe
spoiler stop

24.04.2010
20:59
[14]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Zmień głosy ! i będzie 7/10 teraz jest 3/10

25.04.2010
11:04
[15]

LordBit [ Konsul ]

mnie się tam 2 trailer podoba :)

25.04.2010
12:49
[16]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Ehhh, apeluje do wszystkich maniaków San Andreas.

skończcie już w to nałogowo grać, jest przecież o niebo lepsza czwórka, która nie ma kanciastych kół, i ma super fizykę, i znacznie więcej detali.

mówię wam, nie pożałujecie.

san Andreas jest już pod każdym względem przestarzałe.

25.04.2010
13:09
[17]

sebekg [ Legend ]

Tragedia, chyba zbytnio sie pospieszyles. Popraw glosy bo one bawia najbardziej. Brzmia jak gra spolszczona przez rosjan :/

p.s

Pewnie ze lepszego sam nie zrobie, dlatego sie za to nie biore :)

01.05.2010
16:37
[18]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Jedziemy do Gęstochowy-może nie wszyscy mają sprzęt odpowiedni do GTA4?


04.05.2010
18:23
[19]

preDratronIX [ Generau ]

Już lepiej jakbyś dał napisy... Ja narazie daję napisy zamiast dubb...

04.05.2010
18:41
[20]

unclesam [ Generaďż˝ ]

ale syf, lepiej weź się za coś innego...

04.05.2010
18:49
smile
[21]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Fajne inaczej.

04.05.2010
18:50
smile
[22]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Jeszcze tylko Ivony brakuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.