GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nudzimy się w akademiku i...

23.04.2010
23:26
smile
[1]

Leilong [ STARSCREAM ]

Nudzimy się w akademiku i...

Potrzebujemy jakiejś gierki po LANie :P
Możecie podpowiedzieć jakiś tytuł?
ma być
RTS :)

23.04.2010
23:27
[2]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

StarCraft

23.04.2010
23:27
[3]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Warcraft 3.

23.04.2010
23:28
[4]

hctkko. [ The Prodigy ]

age of empires 3?

23.04.2010
23:29
[5]

kobe47 [ essaywhuman ]

WH40K: Dawn of War, razem z Winter Assault i Dark Crusade.

23.04.2010
23:32
[6]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

CS

Legendary!!

23.04.2010
23:34
[7]

zoloman [ Legend ]

to co [2]

23.04.2010
23:34
[8]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Warcraft 3

23.04.2010
23:35
smile
[9]

_ramadan_ [ WTF?! ]

Lepiej zachlać!

spoiler start
Jaki akademik? ;)
spoiler stop

23.04.2010
23:38
[10]

Benedict [ Generaďż˝ ]

_ramadan_

W koedukacyjnych akademikach ludzie nie miewają chyba takich problemów :)

23.04.2010
23:39
smile
[11]

raziel88ck [ Legend ]

Jak sie nudzicie w akademiku to zaproscie dziewczyny.

A jesli wolicie gry od dziewczyn to pewnie jestescie nimi ----------->

spoiler start
zartuje zeby nie bylo
spoiler stop


Nudzimy się w akademiku i...  - raziel88ck
23.04.2010
23:40
[12]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

A to wy nie macie tam jakich kobiet w pobliżu, ze chcecie sie brandzlować przez LAN ???

23.04.2010
23:42
[13]

prick [ Gundam Meister ]

Do tego co napisali użytkownicy wyżej dodam jeszcze dragonshard. Od kilku tygodni gramy w niego po lanie z kumplami.

23.04.2010
23:48
[14]

Leilong [ STARSCREAM ]

ramadon@ Bratniak polibudy warszawskiej.
Ile mozna chlać:P

Dziewczyny żadne nas nie chcą i dlatego gramy.

Jeszcze jakieś propozycje? :)

23.04.2010
23:51
[15]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Idźcie spać.

23.04.2010
23:51
[16]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Ile mozna chlać:P

Do skutku :]

Polecam Heroes 3

23.04.2010
23:51
[17]

partyzant121 [ Chor��y ]

muj kumpel muwił że oni w akadmiku robią oto taką zabawęjednak do tego pasuje co najmiej cztery osoby
jest pieć literatek w których jest pięć napojów : woda, wódka, spirytus, bimber, a w piątej wszystko wymieszane jeden z nich wychodzi z pomieszczenia a inni przestawiają literatki jak on wchodzi wypija zawartość z jednej a następnie z drugiej wygrywa ten który jako piewszy wypije kolejno wódke i wode natomiast jęzeli wypije z tej gdzie jest wszystko wymieszane to wypada z gry

fajne nie ???
oczywiscie literatki Nie są napełnione po brzegi

24.04.2010
00:00
smile
[18]

wysiak [ Legend ]

"Ile mozna chlać:P"

Slowa niegodne studenta politechniki, powinni was dyscyplinarnie wywalic z akademika.

24.04.2010
00:34
[19]

LU2864J [ Konsul ]

"Ile mozna chlać:P"

Slowa niegodne studenta politechniki, powinni was dyscyplinarnie wywalic z akademika.


Święte słowa ;)

24.04.2010
00:37
smile
[20]

Leilong [ STARSCREAM ]

Dobra postanowione jednak pijemy :P

partyzant@ spróbujemy ale nie dzisiaj:P

wysiak@ powiedz to naszym sąsiadom:D

vaerin@ a Ty ucz się do egzaminu gimnazjalnego :P

A swoją drogą to jest forum o grach, nie wierze że skończyły Wam się pomysły... :)

24.04.2010
00:46
smile
[21]

karolzzr [ Gunner ]

CS 1.6 ?

edit: Ma być RTS - przeoczyłem.

24.04.2010
01:39
[22]

Sezz [ Konsul ]

A jesli wolicie gry od dziewczyn to pewnie jestescie nimi -----------> [11]

hehe a koles drugi od lewej wygral Topcoder kilka lat temu.

edit:
Tomek Czajka


24.04.2010
03:05
smile
[23]

Aceofbase [ El Mariachi ]

'Ile mozna chlać:P'
co to za porzadki, takie herezje tu rozsiewac?

06.05.2010
19:19
[24]

_ramadan_ [ WTF?! ]

Świetnie się składa - też mieszkam w Bratniaku ;)

06.05.2010
19:25
[25]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

w3 DOTA

06.05.2010
19:32
[26]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Heroes 3

06.05.2010
19:35
[27]

xanat0s [ Wind of Change ]

Oprócz wspomnianych już S2 i W3 (HoMM3 imo do lanu się nie nadaje - tylko gorące pośladki :)) polecam Cywilizację IV. Tylko uważajcie, sesja się zbliża, a jak odpalicie nawet "tylko na parę tur" to dopóki statek w kosmos nie poleci nie odejdziecie od kompów :)

06.05.2010
19:52
smile
[28]

qLa [ MPO Medic ]

Zorganizujcie sobie lepiej jakies College Fuck Fest

06.05.2010
19:56
smile
[29]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Airfix Dogfighter i nie ma Was ;)

06.05.2010
21:14
smile
[30]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Jak pomieszkiwałem w akademiku, to jakoś nigdy nie mieliśmy takich problemów:). Ta młodzież dzisiejsza...

06.05.2010
21:21
[31]

SPMKSJ [ Konsul ]

Sudden Strike w multiplay miażdży
Dla dwóch Dark Omen.

W Red Alerta jedynkę też się fajnie naparzało, ale to bardziej gra zręcznościowa ;]

06.05.2010
21:23
[32]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

[2],[3] i [4] + Red Alert 2 lub 3

06.05.2010
21:43
smile
[33]

Qer-Azghal [ Event Horizon ]

Hehe ostatnio w akademiku robiliśmy szame, dziwnie nam wyszło postanowiliśmy więc że sprawdzimy jak bardzo jest skondensowane i rzuciliśmy talerzem w sufit (oczywiście na korytarzu :p) ... trzymał się minute bydlak, po czym spadł układając ze swoich "zwłok" coś na wygląd kupki kału, więc powsadzaliśmy jeszcze pety i jeżyk wyszedł wyśmienity :D miny przechodzących bezcenne :)

07.05.2010
11:38
[34]

amoreg1234 [ użytkownik ]


dlatego nie lubię akademików i 3/4 ludzi mieszkających tam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.