
Leilong [ STARSCREAM ]
Nudzimy się w akademiku i...
Potrzebujemy jakiejś gierki po LANie :P
Możecie podpowiedzieć jakiś tytuł?
ma być
RTS :)
Inquisitio [ Pull the trigger ]
StarCraft
Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Warcraft 3.
hctkko. [ The Prodigy ]
age of empires 3?
kobe47 [ essaywhuman ]
WH40K: Dawn of War, razem z Winter Assault i Dark Crusade.
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
CS
Legendary!!
zoloman [ Legend ]
to co [2]
tosiek2142 [ Black Dog ]
Warcraft 3

_ramadan_ [ WTF?! ]
Lepiej zachlać!
Benedict [ Generaďż˝ ]
_ramadan_
W koedukacyjnych akademikach ludzie nie miewają chyba takich problemów :)

raziel88ck [ Legend ]
Jak sie nudzicie w akademiku to zaproscie dziewczyny.
A jesli wolicie gry od dziewczyn to pewnie jestescie nimi ----------->
Alien.pl [ Generaďż˝ ]
A to wy nie macie tam jakich kobiet w pobliżu, ze chcecie sie brandzlować przez LAN ???
prick [ Gundam Meister ]
Do tego co napisali użytkownicy wyżej dodam jeszcze dragonshard. Od kilku tygodni gramy w niego po lanie z kumplami.
Leilong [ STARSCREAM ]
ramadon@ Bratniak polibudy warszawskiej.
Ile mozna chlać:P
Dziewczyny żadne nas nie chcą i dlatego gramy.
Jeszcze jakieś propozycje? :)
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Idźcie spać.
Vaerin [ Balls of Steel ]
Ile mozna chlać:P
Do skutku :]
Polecam Heroes 3
partyzant121 [ Chor��y ]
muj kumpel muwił że oni w akadmiku robią oto taką zabawęjednak do tego pasuje co najmiej cztery osoby
jest pieć literatek w których jest pięć napojów : woda, wódka, spirytus, bimber, a w piątej wszystko wymieszane jeden z nich wychodzi z pomieszczenia a inni przestawiają literatki jak on wchodzi wypija zawartość z jednej a następnie z drugiej wygrywa ten który jako piewszy wypije kolejno wódke i wode natomiast jęzeli wypije z tej gdzie jest wszystko wymieszane to wypada z gry
fajne nie ???
oczywiscie literatki Nie są napełnione po brzegi

wysiak [ Legend ]
"Ile mozna chlać:P"
Slowa niegodne studenta politechniki, powinni was dyscyplinarnie wywalic z akademika.
LU2864J [ Konsul ]
"Ile mozna chlać:P"
Slowa niegodne studenta politechniki, powinni was dyscyplinarnie wywalic z akademika.
Święte słowa ;)

Leilong [ STARSCREAM ]
Dobra postanowione jednak pijemy :P
partyzant@ spróbujemy ale nie dzisiaj:P
wysiak@ powiedz to naszym sąsiadom:D
vaerin@ a Ty ucz się do egzaminu gimnazjalnego :P
A swoją drogą to jest forum o grach, nie wierze że skończyły Wam się pomysły... :)

karolzzr [ Gunner ]
CS 1.6 ?
edit: Ma być RTS - przeoczyłem.
Sezz [ Konsul ]
A jesli wolicie gry od dziewczyn to pewnie jestescie nimi -----------> [11]
hehe a koles drugi od lewej wygral Topcoder kilka lat temu.
edit:
Tomek Czajka

Aceofbase [ El Mariachi ]
'Ile mozna chlać:P'
co to za porzadki, takie herezje tu rozsiewac?
_ramadan_ [ WTF?! ]
Świetnie się składa - też mieszkam w Bratniaku ;)
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
w3 DOTA
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Heroes 3
xanat0s [ Wind of Change ]
Oprócz wspomnianych już S2 i W3 (HoMM3 imo do lanu się nie nadaje - tylko gorące pośladki :)) polecam Cywilizację IV. Tylko uważajcie, sesja się zbliża, a jak odpalicie nawet "tylko na parę tur" to dopóki statek w kosmos nie poleci nie odejdziecie od kompów :)

qLa [ MPO Medic ]
Zorganizujcie sobie lepiej jakies College Fuck Fest

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Airfix Dogfighter i nie ma Was ;)

Zenedon [ Burak cukrowy ]
Jak pomieszkiwałem w akademiku, to jakoś nigdy nie mieliśmy takich problemów:). Ta młodzież dzisiejsza...
SPMKSJ [ Konsul ]
Sudden Strike w multiplay miażdży
Dla dwóch Dark Omen.
W Red Alerta jedynkę też się fajnie naparzało, ale to bardziej gra zręcznościowa ;]
ArtoseruS [ The Big Stone ]
[2],[3] i [4] + Red Alert 2 lub 3

Qer-Azghal [ Event Horizon ]
Hehe ostatnio w akademiku robiliśmy szame, dziwnie nam wyszło postanowiliśmy więc że sprawdzimy jak bardzo jest skondensowane i rzuciliśmy talerzem w sufit (oczywiście na korytarzu :p) ... trzymał się minute bydlak, po czym spadł układając ze swoich "zwłok" coś na wygląd kupki kału, więc powsadzaliśmy jeszcze pety i jeżyk wyszedł wyśmienity :D miny przechodzących bezcenne :)
amoreg1234 [ użytkownik ]
dlatego nie lubię akademików i 3/4 ludzi mieszkających tam