GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy istnieje coś takiego jak "licznik" scrolla? :D

23.04.2010
21:17
smile
[1]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Czy istnieje coś takiego jak "licznik" scrolla? :D

Przed chwilą przeglądając demoty, trafiłem na to:


I tak się zastanowiłem - czy istnieje jakiś program, który drogę "przejechaną" scrollem? :)
Pomysł wydal mi się dość ciekawy, stąd pytanie. ;)

23.04.2010
21:18
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Ja znam tylko what pulse, ale to liczy klawisze i kliknięcia, oraz km przejechane myszką

23.04.2010
21:19
smile
[3]

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]

W Whatpulse masz ilość przejechanych kilometrów kursorem oraz ilość wciśniętych klawiszy przy myszce i przy klawiaturze.

23.04.2010
21:19
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Istnieje, niestety nazwy nie pamiętam. Google wypróbuj.

23.04.2010
21:19
[5]

prick [ Gundam Meister ]

Sprawdź Whatpulse. Na pewno liczy kliknięcia myszką i przyciśnięcia klawiszy, więc scrolla może też.

23.04.2010
21:21
smile
[6]

RockyX [ Tygrys ]

Myślę, że coś takiego nie byłoby zbyt trudne do napisania. :) Ciekawy pomysł. Aż spróbuję stworzyć taki programik. :P

23.04.2010
21:26
[7]

Jim Raynor [ ciasteck ]

[6] - chętnie zobaczę efekty :)

Ściągnąłem WhatPulse, dołączyłem do grupy GOLa, no, zobaczymy jak dużo klikam. :D

24.04.2010
11:22
smile
[8]

RockyX [ Tygrys ]

Napisałem coś takiego w C++ i WinAPI. Pół godziny roboty. Program nazywa się "MychoLicznik" i jest dostępny do pobrania stąd:

Funkcje programu:
-liczenie liczby wciśnięć lewego, prawego i środkowego przycisku myszy
-liczenie ilości przesunięć rolki myszy (ogólnie - góra + dół)
-liczenie dystansu przebytego myszą w osi X i Y (chociaż co do funkcjonowania tego mechanizmu mam pewne zastrzeżenia)
-zapisywanie danych do pliku .txt

Działanie:
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, po uruchomieniu programu MychoLicznik.exe nic nie powinno się wyświetlić. W managerze zadań w zakładce "Procesy" powinien się ukazać proces "MychoLicznik.exe". Działanie programu można zakończyć tylko poprzez ręczne zakończenie procesu w managerze zadań. Co dziesięć sekund program tworzy w swojej lokalizacji plik "wynik.txt", w którym można odczytać wyniki pomiarów. Uwaga! Program po każdym uruchomieniu zaczyna liczyć od zera - nie wczytuje żadnych danych z istniejącego już pliku wynik.txt (chociaż coś takiego mam zamiar wprowadzić).

Życzę miłego użytkowania!

24.04.2010
12:31
[9]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Wypróbowałem, działa całkiem fajna rzecz.


Klikniecia LMB: 1029
Klikniecia RMB: 100
Klikniecia MMB: 0
Ilosc przesuniec rolki myszy: 1029
Dystans przebyty w osi X (w pikselach): 414464
Dystans przebyty w osi Y (w pikselach): 355373

22.08.2010
00:00
[10]

Robertos999 [ Junior ]

Polecam Mousotron jest tam licznik scrolla :) licznik klawiatury , myszki itd , ile km przebył kursor drogi itd. , ale zauwazyłem , ze nikt nie wpadł na pomysł zeby znalazły sie jednoczesnie w jednym programie takie funkcje jak liczba sciagnietych i wysłanych MB , licznik klawiatury i myszki oraz sumaryczny czas pracy kompa najlepiej jak jest w panelu jak mam mousotron wtedy jest czytelne. Nastepna rzecz powinny byc zawarte rekordy dobowe z całego okresu , wartosci srednie z całego okresu do wszystkich parametrów tj, myszka , klawiatura, czas pracy kompa i liczba sciagnietych danych. Nikt nie wpadł narazie na ten pomysł. Nignie takiego programu nie znalazłem moze komus uda sie napisac taki program. W razie przeinstalowania systemu luz zmiany kompa program ten powinien zapisac wszystkie dane z jakim pliku !!!, powinien byc tez autosave !!! np co 30 sekund w razie nagłego wyłaczenia pradu w celu unikniecia straty danych. Pomysł wam nasunołem teraz niech ktos taki program napisze. Acha niech tez zawiera raporty dzienne, miesieczne itd. Dla przykąłdu podaje programy: MOUSOTRON , NETMETER ver 1.1.3, OM-COUNTER 2.6 chodzi o to zeby połaczyc te 3 programy w jeden !!!! Czy ktos to zrobi ?

22.08.2010
00:08
[11]

Robertos999 [ Junior ]

jeszcze jedna rzecz niech srednie beda podawane z dokładnoscia do 0,0001 , nastepna rzecz mozliwosc wyboru MB, GB w podstawie 1000 lub 1024 tak jak pomysleli w Net meter 1.1.3. Nastepna rzecz liczk ma byc do bardzo duzej wartosci zeby nie przekrecic najlepiej w tej wersji 12.322.223.444 MB a nie jak maja programy 12,3 PB (za mała dokładnosc po przecinku )

22.08.2010
00:11
[12]

Robertos999 [ Junior ]

Rocky X a moze ty umiał bys napisac taki program :)

22.08.2010
00:22
[13]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Archeolodzy.

22.08.2010
00:26
[14]

Robertos999 [ Junior ]

Acha powinien byc tez czas ile dni mineło od zainstalowania programu jak w mousotron oraz w panelu głownym powienien byc tez która sesja jak w programie OM Counter. PANEL licznika powinien wygladac jak w MOUSOTRON bo jest bardzo czytelny

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.