Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Filmik pokazujący jak mądre są polskie dzieci ;)
j/w
-->

Albert M. [ Pretorianin ]
"a oni na sobie leżą !!"
aterazione [ Senator ]
Ostatnio gramy z kumplami w piłę, a nam przez środek przechodzi kurdupel z papierosem, ręką w kieszeni i krzykiem "Co jest kurwa pedały"!!! Pytam się kolegi z której on jest klasy on na to "Z 2 podstawówki. Tak to jest jak się ma jebniętego brata co pali trawę potem mu fajki kupi i kozaczy". :) Tu jest to samo wszystkiego uczą starsi. Bo 10latek tego nie kręcił, później będzie gorzej ;p
Ty to kręciłeś? Pamiętaj przeklinanie to jedno, a dawanie nikotyny i piwa to drugie nie zapominaj.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
aterazione --> Nie ja tylko kolega ;) My ich nie uczyliśmy przeklinać (aż tacy głupi nie jesteśmy LOL) tylko ich... Ojciec :)
edit.No i żeby nie było mam ponad 16 lat ;)

aterazione [ Senator ]
Nie, nie mi chodzi o to, że przeklinać mogą dla mnie to nic strasznego, ale jak idzie 9latek z papierosem to już mnie denerwuje
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Ta... Przyszłość polskiego narodu :/
Superfun [ Chor��y ]
Ciekawe kto wyedukował to dziecko już w tych sprawach
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Superfun --> Też się nad tym zastanawiałem :) Ja jak miałem 6 lat to byłem kompletnie blady jeśli chodzi o te sprawy ,a on wszystko na ten temat wie... to chyba wina internetu i stron pornograficznych ;)
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Bez komentarza...Straszne po prostu...
Rollnikstones [ Pretorianin ]
Jak dla mnie to zasługi miłego ojczulka :) W każdym razie ze wsi jakiejś są,ale raczej większość jest tam takich,skoro już taki knypek jest zdemoralizowany
settoGOne [ settogo ]
Po jakiemu to dziecko mówi? Prawie nie rozumiem;/
Btw. czemu dziecko neo?
Tak to jest jak się ma jebniętego brata co pali trawę
Tak to jest jak sie jest jebnietym i pije sie alkohol
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
O please to są polskie dzieci. Do Uwagi z nimi...
ziomek112 [ Pretorianin ]
Jaworczyk96 - A żebyś wiedział... Mogliby zrobić bardzo ciekawy materiał... Może jakaś część rodziców (O ile można tak ich nazwać) by się w końcu ogarnęła...
A z tego gnojka to jest pewnie jedynak... Taki rozpieszczony...
U mnie w klasie są takie (nie mam zamiaru wyklinać), że gaszą pety na głowie... pokazał mi nawet filmik jeden...
A osobiście wkurza mnie, kiedy ktoś z mojej klasy mówi "Ja już nie palę, rzuciłem"... Chciałbym podkreślić, że uczęszczam do klasy pierwszej gim...
Aragorn Potomek Elendila [ Konsul ]
Ja jestem jedynakiem i także chodzę do 1 gim , ale nie mam zamiaru palić i pić .
U ciebie przynajmniej "rzucili;" , a u mnie 1/3 chłopaków pali ( o ile nie 2/3 )
ppaatt1 [ Trekker ]
Ta, pitu pitu. Od wieków "starsi" narzekali na młodzież i dzieci. To ze są takie ewenementy nie znaczy, że cała młodzież i cała dzieciarnia taka jest. Prawda jest że dopiero o prawdziwych konsekwencjach będzie mogli rozmawiać za -+ 20 lat. A wydaje mi się, że nikt wtedy nie będzie się nad tym zastanawiał.

bezlerg66 [ Senator ]
Ten film wideo został usunięty przez użytkownika.