GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmik pokazujący jak mądre są polskie dzieci ;)

23.04.2010
18:25
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Filmik pokazujący jak mądre są polskie dzieci ;)

j/w
-->

23.04.2010
18:37
smile
[2]

Albert M. [ Pretorianin ]

"a oni na sobie leżą !!"

23.04.2010
18:37
[3]

aterazione [ Senator ]

Ostatnio gramy z kumplami w piłę, a nam przez środek przechodzi kurdupel z papierosem, ręką w kieszeni i krzykiem "Co jest kurwa pedały"!!! Pytam się kolegi z której on jest klasy on na to "Z 2 podstawówki. Tak to jest jak się ma jebniętego brata co pali trawę potem mu fajki kupi i kozaczy". :) Tu jest to samo wszystkiego uczą starsi. Bo 10latek tego nie kręcił, później będzie gorzej ;p
Ty to kręciłeś? Pamiętaj przeklinanie to jedno, a dawanie nikotyny i piwa to drugie nie zapominaj.

23.04.2010
18:41
[4]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

aterazione --> Nie ja tylko kolega ;) My ich nie uczyliśmy przeklinać (aż tacy głupi nie jesteśmy LOL) tylko ich... Ojciec :)

edit.No i żeby nie było mam ponad 16 lat ;)

23.04.2010
18:54
smile
[5]

aterazione [ Senator ]

Nie, nie mi chodzi o to, że przeklinać mogą dla mnie to nic strasznego, ale jak idzie 9latek z papierosem to już mnie denerwuje

23.04.2010
19:57
[6]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Ta... Przyszłość polskiego narodu :/

24.04.2010
10:59
[7]

Superfun [ Chor��y ]

Ciekawe kto wyedukował to dziecko już w tych sprawach

24.04.2010
12:17
[8]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Superfun --> Też się nad tym zastanawiałem :) Ja jak miałem 6 lat to byłem kompletnie blady jeśli chodzi o te sprawy ,a on wszystko na ten temat wie... to chyba wina internetu i stron pornograficznych ;)

24.04.2010
12:19
[9]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Bez komentarza...Straszne po prostu...

24.04.2010
12:20
[10]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Jak dla mnie to zasługi miłego ojczulka :) W każdym razie ze wsi jakiejś są,ale raczej większość jest tam takich,skoro już taki knypek jest zdemoralizowany

24.04.2010
12:21
[11]

settoGOne [ settogo ]

Po jakiemu to dziecko mówi? Prawie nie rozumiem;/

Btw. czemu dziecko neo?


Tak to jest jak się ma jebniętego brata co pali trawę
Tak to jest jak sie jest jebnietym i pije sie alkohol

30.04.2010
13:36
[12]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

O please to są polskie dzieci. Do Uwagi z nimi...

30.04.2010
13:57
[13]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Jaworczyk96 - A żebyś wiedział... Mogliby zrobić bardzo ciekawy materiał... Może jakaś część rodziców (O ile można tak ich nazwać) by się w końcu ogarnęła...

A z tego gnojka to jest pewnie jedynak... Taki rozpieszczony...

U mnie w klasie są takie (nie mam zamiaru wyklinać), że gaszą pety na głowie... pokazał mi nawet filmik jeden...
A osobiście wkurza mnie, kiedy ktoś z mojej klasy mówi "Ja już nie palę, rzuciłem"... Chciałbym podkreślić, że uczęszczam do klasy pierwszej gim...

04.05.2010
19:19
[14]

Aragorn Potomek Elendila [ Konsul ]

Ja jestem jedynakiem i także chodzę do 1 gim , ale nie mam zamiaru palić i pić .

U ciebie przynajmniej "rzucili;" , a u mnie 1/3 chłopaków pali ( o ile nie 2/3 )

04.05.2010
19:30
[15]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ta, pitu pitu. Od wieków "starsi" narzekali na młodzież i dzieci. To ze są takie ewenementy nie znaczy, że cała młodzież i cała dzieciarnia taka jest. Prawda jest że dopiero o prawdziwych konsekwencjach będzie mogli rozmawiać za -+ 20 lat. A wydaje mi się, że nikt wtedy nie będzie się nad tym zastanawiał.

04.05.2010
19:33
smile
[16]

bezlerg66 [ Senator ]

Ten film wideo został usunięty przez użytkownika.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.