GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fable - problem

22.04.2010
20:19
[1]

Yoda [ Pretorianin ]

Fable - problem

Witam! Mam problem z tą grą. Konkretnie uruchamia mi się menu główne, mogę stworzyć swój profil, poustawiać opcje itd. Lecz kiedy chcę rozpocząć rozgrywkę, pasek ładowania dochodzi mniej więcej do 3/4 i pojawia mi się błąd taki jak w linku:


Wersja z CD-Action

Jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc.

22.04.2010
20:37
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Zainstaluj najnowsze sterownika oraz DirectX, powinno pomóc.

23.04.2010
13:48
[3]

Yoda [ Pretorianin ]

Niestety nie pomogło :( Może jeszcze ktoś byłby w stanie mi pomóc?

23.04.2010
13:50
[4]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Latka patche próbowałeś?

23.04.2010
13:54
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Problem może wystąpić w dwóch przypadkach:

1. Posiadasz kartę graficzną, która nie spełnia minimalnych wymagań gry. W związku z tym upewnij się, że Twoja karta graficzna obsługuje technologię Pixel Shader v1.1.

2. Funkcje "Przyśpieszenie DirectDraw" lub "Przyśpieszenie Direct3D" są wyłączone.

Rozwiązanie:

AD 1. Jeżeli Twoja karta nie spełnia minimalnych wymagań programu jedynym roziwiązaniem pozostaje jej wymiana.

AD 2. Uruchom narzędzie DirectX. Przejdź na pasek systemu operacyjnego. Wybierz Start -> Uruchom, wpisz dxdiag, zatwierdź Ok (Enter). Na zakładce ekran włącz funkcje:
Przyśpieszenie DirectDraw
Przyśpieszenie Direct3D
Następnie zamknij dxdiag i uruchom ponownie komputer.


Jak masz system Vista lub 7 to może uruchom w trybie XP:





Gry nie udało Ci się ani razu uruchomić, bo jak działała i przestała to jest to problem z kodekami opisany na stronie pomocy tech.


23.04.2010
14:02
[6]

Yoda [ Pretorianin ]

[4] Wersja z CDA jest spatchowana.

[5] Moja karta to Radek 9550, więc chyba wystarczy, a drugiej opcji próbowałem już wcześniej. Mój system to XP SP3.

27.04.2010
19:41
[7]

Obligator [ Pretorianin ]

Pozostaje ci tylko reklamacja do CDA.

01.05.2010
09:21
[8]

Yoda [ Pretorianin ]

Obligator -Ale kiedyś mi ta gra działała. U moich kumpli problem nie występuje.

Może to wina programu C++ Runtime?

01.05.2010
10:12
[9]

vlodek2532 [ Senator ]

wgraj cracka nocd może pomoże

01.05.2010
10:21
smile
[10]

Yoda [ Pretorianin ]

Vlodek - niestety nie pomaga, próbowałem tego sposobu wcześniej

02.05.2010
19:11
[11]

Yoda [ Pretorianin ]

Up!

Spróbowałem jeszcze trybu zgodności, niestety nie pomaga.
Pobrałem z sieci program Microsoft Visual C++ Studio i też to nic nie daje.

04.05.2010
17:28
[12]

Yoda [ Pretorianin ]

Popołudniowy UP-ik.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.