Yoda [ Pretorianin ]
Fable - problem
Witam! Mam problem z tą grą. Konkretnie uruchamia mi się menu główne, mogę stworzyć swój profil, poustawiać opcje itd. Lecz kiedy chcę rozpocząć rozgrywkę, pasek ładowania dochodzi mniej więcej do 3/4 i pojawia mi się błąd taki jak w linku:
Wersja z CD-Action
Jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc.
MagMany [ Wielki Wilk ]
Zainstaluj najnowsze sterownika oraz DirectX, powinno pomóc.
Yoda [ Pretorianin ]
Niestety nie pomogło :( Może jeszcze ktoś byłby w stanie mi pomóc?
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Latka patche próbowałeś?
mirencjum [ operator kursora ]
Problem może wystąpić w dwóch przypadkach:
1. Posiadasz kartę graficzną, która nie spełnia minimalnych wymagań gry. W związku z tym upewnij się, że Twoja karta graficzna obsługuje technologię Pixel Shader v1.1.
2. Funkcje "Przyśpieszenie DirectDraw" lub "Przyśpieszenie Direct3D" są wyłączone.
Rozwiązanie:
AD 1. Jeżeli Twoja karta nie spełnia minimalnych wymagań programu jedynym roziwiązaniem pozostaje jej wymiana.
AD 2. Uruchom narzędzie DirectX. Przejdź na pasek systemu operacyjnego. Wybierz Start -> Uruchom, wpisz dxdiag, zatwierdź Ok (Enter). Na zakładce ekran włącz funkcje:
Przyśpieszenie DirectDraw
Przyśpieszenie Direct3D
Następnie zamknij dxdiag i uruchom ponownie komputer.
Jak masz system Vista lub 7 to może uruchom w trybie XP:
Gry nie udało Ci się ani razu uruchomić, bo jak działała i przestała to jest to problem z kodekami opisany na stronie pomocy tech.
Yoda [ Pretorianin ]
[4] Wersja z CDA jest spatchowana.
[5] Moja karta to Radek 9550, więc chyba wystarczy, a drugiej opcji próbowałem już wcześniej. Mój system to XP SP3.
Obligator [ Pretorianin ]
Pozostaje ci tylko reklamacja do CDA.
Yoda [ Pretorianin ]
Obligator -Ale kiedyś mi ta gra działała. U moich kumpli problem nie występuje.
Może to wina programu C++ Runtime?
vlodek2532 [ Senator ]
wgraj cracka nocd może pomoże

Yoda [ Pretorianin ]
Vlodek - niestety nie pomaga, próbowałem tego sposobu wcześniej
Yoda [ Pretorianin ]
Up!
Spróbowałem jeszcze trybu zgodności, niestety nie pomaga.
Pobrałem z sieci program Microsoft Visual C++ Studio i też to nic nie daje.
Yoda [ Pretorianin ]
Popołudniowy UP-ik.