Masakiero [ Konsul ]
Age of conan EU czy PL ?
Elo, no i jak w temacie, mam zamiar wykupić abonament lecz zastanawiam się czy na polskiej subskrypcji czy europejskiej ? Jak wygląda frekwencja na polskich serwerach ? Przyjemnie się gra ?
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
giml [ Pretorianin ]
Zapewne nikt ci nie odpowie bo mało osób z tego forum w to gra. A moim zdaniem jest dość ciekawa, ale nie na tyle żeby grac w nią i płacić abonament ;)
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Jak chcesz grac na polskim serwerze to tylko na PvP. Jesli wolisz PvE to zdecydowanie europejska wersja.
JihaaD [ Gosu ]
Crom/Fury