GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Age of conan EU czy PL ?

17.04.2010
13:18
[1]

Masakiero [ Konsul ]

Age of conan EU czy PL ?

Elo, no i jak w temacie, mam zamiar wykupić abonament lecz zastanawiam się czy na polskiej subskrypcji czy europejskiej ? Jak wygląda frekwencja na polskich serwerach ? Przyjemnie się gra ?
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

18.04.2010
17:39
[2]

giml [ Pretorianin ]

Zapewne nikt ci nie odpowie bo mało osób z tego forum w to gra. A moim zdaniem jest dość ciekawa, ale nie na tyle żeby grac w nią i płacić abonament ;)

18.04.2010
17:41
[3]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Jak chcesz grac na polskim serwerze to tylko na PvP. Jesli wolisz PvE to zdecydowanie europejska wersja.

07.05.2010
13:37
[4]

JihaaD [ Gosu ]

Crom/Fury

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.