
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Którego NFSa wybrać ?
Nie mogę się zdecydować, którego mam kupić. Most Wanted, Carbon, Undercover czy Shift ?
raziel88ck [ Legend ]
Most Wanted.
EnX [ White Dragon ]
Most Wanted --> Shift --> Carbon --> Undercover.
Moja ocena najnowszych Nfs'ów.
dekota [ Konsul ]
Most Wanted lub Carbon.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Czy ktoś jeszcze się wypowie?
EDIT: A jakie konkurencje są w Most Wanted ?
raziel88ck [ Legend ]
drag, cirquit, sprint, proba predkosci, notowania i wiele, wiele innych.

Mały eS [ Death from Above! ]
I ja również polecę Most Wanted.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Dzięki za pomoc, jeśli ktoś chce, to może jeszcze coś napisać.
ignac8 [ Konsul ]
Undergrond 2, ew. Most Wanted, Shift jest kiepski, Undercover jeszcze bardziej.

adam11$13 [ In Paradise City ]
Underground 2 i Most Wanted

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
Ja wziąłbym Most Wanteda

errorek18 [ Konsul ]
Ja wciąż gram w carbona polecam
MagMany [ Wielki Wilk ]
Most Wanted!

Janczes [ You'll never walk alone ]
Most Wanted lub Underground 2
Yoolek [ Pretorianin ]
Tak samo jak reszta:
Most Wanted lub ewentualnie Underground 2 (popierdalanie Peugotem 206 przy Give it All <3)
Jak natomiast stawiasz na grafikę i masz wmiare mocny sprzęcik to Shift może być.
redan [ Wiking ]
postawię na klasykę czyli Underground i Underground2

kamykWRC [ Pretorianin ]
Underground 2 jest the best, Most Wanted jest wg. mnie jakiś... dziwny :D

XneoX [ Why So Serious? ]
Most Wanted przeszedłem go cztery razy a i tak mi się nie znudził
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Underground 2 lub Most Wanted IMO 2 najlepsze części NFS. Ew. Shift jak lubisz się ścigać na torach.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Most Wanted bo ma najciekawszą fabułę odnośnie policji ze wszystkich NFS-ów
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Underground 2 lub Carbon, mi osobiście Most Wanted się nie spodobał, dlatego nie polecam.
Yoda [ Pretorianin ]
Jak lubisz się bawić w króla autostrad to bierz Most Wanted, ale jeśli lubisz ściganie po torach to Shift jest najlepszym wyborem.
zlossniczka [ Junior ]
NFS Undercover! najlepsza czesc :)

eryk10 [ Bond_007 ]
Most Wanted lub Shift.
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Najbardziej moim zdaniem spodoba ci się Most Wanted. A jeżeli lubisz wyścigi nocą, to może też przypadnie ci do gustu Carbon. Ale Most Wanted ogólnie jest lepszą grą, naprawdę fajny NFS.
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Olej to wszystko i zagraj w Need for Speed Porsche 2000. Gra ma w sobie wiecej grywalnosci niz wszystkie pozniejsze NFSy zebrane do kupy.
redan
Co do klasyki, to kwestia sporna... :)
Barto789 [ Moc ukryta w roslinie ]
Carbon
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Most Wanted/Carbon reszta IMO słaba...
gnoll [ Legend ]
Szczerze mówiąc ja każdego NFS'a lubiłem :) Chyba tylko Carbon najmniej, ale ostatnio też w niego sporo pograłem. Bardzo fajny jest Shift, potem Prostreet, Most Wanted, Undercover. W takiej kolejności.
A jeżeli starsze wolisz to Underground 2 jest też świetny.
DreamerDream [ Centurion ]
Undercover to jest zedytowane Most wanted, więc lesze jest Most Wanted (lepiej się gra) i sa do siebie dosyć podobne.
Carbon jets króciusieńki, że nie wiem. I miejscami trudny.
Shift stawia na realistyke,a nie na ostrą jazde.
Jagbys nie miał Undergound 2 to koeniecznie sie w nią zaopatrz ta część najbardziej wciaga z wzystkich.
Potem to zależe. Jeśli lubisz realistyke (grand turismo, ale i tak daleko do niego jest) to shift, jesli zabawa to Most Wanted lub Undercover (radziłbym Most Wanted).
afen [ Konsul ]
Na pc ps2 ps3 xbox 360 ??
DreamerDream [ Centurion ]
Afen
O co ci chodzi? DU ju spek Kambodża?
Naucz się dobrze formułować zdania, a potem pisz.

gracz12301 [ Senator ]
Most Łonted
gizio1 [ Generaďż˝ ]
Polecam Shifta jeśli masz kierownicę. Jak nie to Most Wanted ale to juz stara gra, fajny jest też Undercover.
Shift bardziej mi się podoba niż Porsche które ukończyłem z 10razy. Ale podstawa to kierownica to to zupełnie zmienia grę, ci co grali na klawiaturach albo padach mogą twierdzić ze to kiepska gra ale ona była robiona właśnie pod kierownicę.
Nibru [ Pretorianin ]
Uderground
i
Underground 2
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Most Wanted!
Szkoda, że nie ma przejścia z dnia na noc. Jeżeli wolisz nocny klimat bierz Carbona, jak nie to MW :)

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Most wanted i underground2 to są 2 najlepsze NFS'y.
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
underground 2 (honda civic) lub carbona (renault clio V6) cała reszta to słabizna,może gdyby most wanted w nocy:P

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Most Wanted jeśli masz ochotę na mocne pościgi z policją po autostradzie.
IMO najlepsza część serii, świetna grafa, audio, duża grywalność, a przede wszystkim ogromne możliwości. Gra po prostu cool. Co tu dużo mówić.
Co do Carbona to gra jest fajna tylko IMO zbyt krótka.
Niby drifty są, które zdecydowanie idą na plus, ale jednocześnie brakuje tu kilku rzeczy które były np:. w MW. Wyścigi odbywają się w nocy, ale mimo to nie odczuwa się jakoś klimatu ulicznych wyścigów do tego słaba muzyka która nie daje "powera".
Zdecydowanie bierz Most Wanted.
PS: Zapomnieliście o Prostreecie.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Już dawno sobie poradziłem, po co odkopujesz tak stary temat. A jeśli chodzi o ProStreeta to straszne badziewie, ściągnąłem pirata bo nie chciałem zmarnować kasy. Dobrze zrobiłem, usunąłem go, po nie całej godzinie.