GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którego NFSa wybrać ?

16.04.2010
18:37
smile
[1]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Którego NFSa wybrać ?

Nie mogę się zdecydować, którego mam kupić. Most Wanted, Carbon, Undercover czy Shift ?

16.04.2010
18:38
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Most Wanted.

16.04.2010
18:39
[3]

EnX [ White Dragon ]

Most Wanted --> Shift --> Carbon --> Undercover.
Moja ocena najnowszych Nfs'ów.

16.04.2010
18:39
[4]

dekota [ Konsul ]

Most Wanted lub Carbon.

16.04.2010
18:39
smile
[5]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Czy ktoś jeszcze się wypowie?

EDIT: A jakie konkurencje są w Most Wanted ?

16.04.2010
18:42
[6]

raziel88ck [ Legend ]

drag, cirquit, sprint, proba predkosci, notowania i wiele, wiele innych.

16.04.2010
18:46
smile
[7]

Mały eS [ Death from Above! ]

I ja również polecę Most Wanted.

16.04.2010
18:51
smile
[8]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Dzięki za pomoc, jeśli ktoś chce, to może jeszcze coś napisać.

16.04.2010
19:09
[9]

ignac8 [ Konsul ]

Undergrond 2, ew. Most Wanted, Shift jest kiepski, Undercover jeszcze bardziej.

16.04.2010
19:11
smile
[10]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Underground 2 i Most Wanted

16.04.2010
19:12
smile
[11]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Ja wziąłbym Most Wanteda

16.04.2010
19:29
smile
[12]

errorek18 [ Konsul ]

Ja wciąż gram w carbona polecam

16.04.2010
19:50
[13]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Most Wanted!

16.04.2010
20:15
smile
[14]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Most Wanted lub Underground 2

16.04.2010
20:28
[15]

Yoolek [ Pretorianin ]

Tak samo jak reszta:
Most Wanted lub ewentualnie Underground 2 (popierdalanie Peugotem 206 przy Give it All <3)

Jak natomiast stawiasz na grafikę i masz wmiare mocny sprzęcik to Shift może być.

16.04.2010
20:30
[16]

redan [ Wiking ]

postawię na klasykę czyli Underground i Underground2

16.04.2010
20:33
smile
[17]

kamykWRC [ Pretorianin ]

Underground 2 jest the best, Most Wanted jest wg. mnie jakiś... dziwny :D

17.04.2010
10:10
smile
[18]

XneoX [ Why So Serious? ]

Most Wanted przeszedłem go cztery razy a i tak mi się nie znudził

17.04.2010
10:15
[19]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Underground 2 lub Most Wanted IMO 2 najlepsze części NFS. Ew. Shift jak lubisz się ścigać na torach.

17.04.2010
10:21
[20]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Most Wanted bo ma najciekawszą fabułę odnośnie policji ze wszystkich NFS-ów

17.04.2010
10:28
[21]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Underground 2 lub Carbon, mi osobiście Most Wanted się nie spodobał, dlatego nie polecam.

17.04.2010
10:28
[22]

Yoda [ Pretorianin ]

Jak lubisz się bawić w króla autostrad to bierz Most Wanted, ale jeśli lubisz ściganie po torach to Shift jest najlepszym wyborem.

17.04.2010
16:10
[23]

zlossniczka [ Junior ]

NFS Undercover! najlepsza czesc :)

17.04.2010
16:18
smile
[24]

eryk10 [ Bond_007 ]

Most Wanted lub Shift.

19.04.2010
22:25
[25]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Najbardziej moim zdaniem spodoba ci się Most Wanted. A jeżeli lubisz wyścigi nocą, to może też przypadnie ci do gustu Carbon. Ale Most Wanted ogólnie jest lepszą grą, naprawdę fajny NFS.

19.04.2010
22:27
[26]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Olej to wszystko i zagraj w Need for Speed Porsche 2000. Gra ma w sobie wiecej grywalnosci niz wszystkie pozniejsze NFSy zebrane do kupy.

redan
Co do klasyki, to kwestia sporna... :)

19.04.2010
22:28
[27]

Barto789 [ Moc ukryta w roslinie ]

Carbon

19.04.2010
22:29
[28]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Most Wanted/Carbon reszta IMO słaba...

19.04.2010
22:31
[29]

gnoll [ Legend ]

Szczerze mówiąc ja każdego NFS'a lubiłem :) Chyba tylko Carbon najmniej, ale ostatnio też w niego sporo pograłem. Bardzo fajny jest Shift, potem Prostreet, Most Wanted, Undercover. W takiej kolejności.

A jeżeli starsze wolisz to Underground 2 jest też świetny.

02.05.2010
19:12
[30]

DreamerDream [ Centurion ]

Undercover to jest zedytowane Most wanted, więc lesze jest Most Wanted (lepiej się gra) i sa do siebie dosyć podobne.


Carbon jets króciusieńki, że nie wiem. I miejscami trudny.

Shift stawia na realistyke,a nie na ostrą jazde.



Jagbys nie miał Undergound 2 to koeniecznie sie w nią zaopatrz ta część najbardziej wciaga z wzystkich.


Potem to zależe. Jeśli lubisz realistyke (grand turismo, ale i tak daleko do niego jest) to shift, jesli zabawa to Most Wanted lub Undercover (radziłbym Most Wanted).

02.05.2010
19:20
[31]

afen [ Konsul ]

Na pc ps2 ps3 xbox 360 ??

03.05.2010
11:41
[32]

DreamerDream [ Centurion ]

Afen

O co ci chodzi? DU ju spek Kambodża?

Naucz się dobrze formułować zdania, a potem pisz.

03.05.2010
11:45
smile
[33]

gracz12301 [ Senator ]

Most Łonted

03.05.2010
12:10
[34]

gizio1 [ Generaďż˝ ]

Polecam Shifta jeśli masz kierownicę. Jak nie to Most Wanted ale to juz stara gra, fajny jest też Undercover.

Shift bardziej mi się podoba niż Porsche które ukończyłem z 10razy. Ale podstawa to kierownica to to zupełnie zmienia grę, ci co grali na klawiaturach albo padach mogą twierdzić ze to kiepska gra ale ona była robiona właśnie pod kierownicę.

05.05.2010
22:49
[35]

Nibru [ Pretorianin ]

Uderground

i

Underground 2

05.05.2010
23:04
[36]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Most Wanted!
Szkoda, że nie ma przejścia z dnia na noc. Jeżeli wolisz nocny klimat bierz Carbona, jak nie to MW :)

05.05.2010
23:35
smile
[37]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Most wanted i underground2 to są 2 najlepsze NFS'y.

05.05.2010
23:41
[38]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

underground 2 (honda civic) lub carbona (renault clio V6) cała reszta to słabizna,może gdyby most wanted w nocy:P

06.05.2010
00:41
smile
[39]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Most Wanted jeśli masz ochotę na mocne pościgi z policją po autostradzie.
IMO najlepsza część serii, świetna grafa, audio, duża grywalność, a przede wszystkim ogromne możliwości. Gra po prostu cool. Co tu dużo mówić.

Co do Carbona to gra jest fajna tylko IMO zbyt krótka.
Niby drifty są, które zdecydowanie idą na plus, ale jednocześnie brakuje tu kilku rzeczy które były np:. w MW. Wyścigi odbywają się w nocy, ale mimo to nie odczuwa się jakoś klimatu ulicznych wyścigów do tego słaba muzyka która nie daje "powera".

Zdecydowanie bierz Most Wanted.

PS: Zapomnieliście o Prostreecie.

06.05.2010
12:50
smile
[40]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Już dawno sobie poradziłem, po co odkopujesz tak stary temat. A jeśli chodzi o ProStreeta to straszne badziewie, ściągnąłem pirata bo nie chciałem zmarnować kasy. Dobrze zrobiłem, usunąłem go, po nie całej godzinie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.