GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję piosenek

14.04.2010
19:35
smile
[1]

prick [ Gundam Meister ]

Poszukuję piosenek

Szukam dobrych heavy/trash metalowych zespołów. Czegoś podobnego do overkilla, lub starych płyt metallicy (ride the lightning, kill'em all, Master of puppets).
Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.

14.04.2010
19:43
[2]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Testament, może Pantera, Judas Priest, może Black Sabbath i Ozzy Osbourne , Annihilation, Motorhead, Megadeth, Iron Maiden, Dio, może Black Label Society, Anthrax, może Acid Drinkers, być może Slayer.

14.04.2010
19:46
[3]

afen [ Konsul ]

Żałoba :P

16.04.2010
20:07
smile
[4]

prick [ Gundam Meister ]

Up

17.04.2010
13:29
[5]

prick [ Gundam Meister ]

Up

17.04.2010
13:32
[6]

kosik007 [ FreeLancer ]

Jak heavy metal to tylko Iron Maiden.

04.05.2010
21:01
[7]

prick [ Gundam Meister ]

łup

05.05.2010
17:39
[8]

prick [ Gundam Meister ]

Ostatni up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.