GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Które sims-y wybrać??

13.04.2010
21:05
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Które sims-y wybrać??

Sims 2 podróże czy cztery pory roku..???

13.04.2010
21:15
[2]

robak8 [ Centurion ]

Najlepiej to ostanie Simsy. Tylko jeszcze nie wiadomo które to będą ;P

15.04.2010
14:24
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

sims 3 i już

15.04.2010
14:47
[4]

Fett [ Avatar ]

4 pory roku są dużo ciekawsze, wprowadzają wiele zmian i dodatkowych opcji. Natomiast podróże dają Ci jedynie możliwość wyjazdu na dodatkowe parcele, które w dodatku są drogie i bardzo szybko się nudzą

Zdecydowanie 4 pory roku

15.04.2010
20:04
[5]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Zwierzaki

15.04.2010
20:05
[6]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

4 portki w roku

18.04.2010
19:31
smile
[7]

macko 18 [ Konsul ]

up

19.04.2010
07:22
[8]

adam11$13 [ In Paradise City ]

żadnych

spoiler start
SimCity4
spoiler stop

26.04.2010
23:12
[9]

husi2990 [ Pretorianin ]

Tak jak kolega wyżej żadnych, nie trać kasy na simsy.

30.04.2010
23:08
[10]

Kamil 11 [ Konsul ]

Wy downa macie ? Nie spamujcie . Podobają mu się to niech kupuje . Waszym zdaniem lepiej na Smocze Monety w Metinie 2 wydawać ?

30.04.2010
23:47
[11]

domin12 [ We Made It ]

kup Tibie a nie Simsy xD
a tak serio weź nie trać czasu na taki shit jak simsy oO

30.04.2010
23:57
smile
[12]

kakadziumba [ Legionista ]

sims 3

30.04.2010
23:59
[13]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Tak na serio to Tibia jest za darmo :].

Sims 3 i dodatki! (czy ten drugi już wyszedł? :D)

01.05.2010
00:01
[14]

MrBubble [ Pretorianin ]

Wiecie, po kilkunastu dniach autor wątku raczej nie czeka dalej na odpowiedź...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.