
macko 18 [ Konsul ]
Które sims-y wybrać??
Sims 2 podróże czy cztery pory roku..???
robak8 [ Centurion ]
Najlepiej to ostanie Simsy. Tylko jeszcze nie wiadomo które to będą ;P
kasi surf men [ Generaďż˝ ]
sims 3 i już
Fett [ Avatar ]
4 pory roku są dużo ciekawsze, wprowadzają wiele zmian i dodatkowych opcji. Natomiast podróże dają Ci jedynie możliwość wyjazdu na dodatkowe parcele, które w dodatku są drogie i bardzo szybko się nudzą
Zdecydowanie 4 pory roku
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Zwierzaki
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
4 portki w roku

macko 18 [ Konsul ]
up
adam11$13 [ In Paradise City ]
żadnych
husi2990 [ Pretorianin ]
Tak jak kolega wyżej żadnych, nie trać kasy na simsy.
Kamil 11 [ Konsul ]
Wy downa macie ? Nie spamujcie . Podobają mu się to niech kupuje . Waszym zdaniem lepiej na Smocze Monety w Metinie 2 wydawać ?
domin12 [ We Made It ]
kup Tibie a nie Simsy xD
a tak serio weź nie trać czasu na taki shit jak simsy oO

kakadziumba [ Legionista ]
sims 3
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Tak na serio to Tibia jest za darmo :].
Sims 3 i dodatki! (czy ten drugi już wyszedł? :D)
MrBubble [ Pretorianin ]
Wiecie, po kilkunastu dniach autor wątku raczej nie czeka dalej na odpowiedź...