s1ntex [ Senator ]
Najlepsze mecze piłkarskie
Witam,
zapomniałem, że dziś nie ma LM, kupiłem prowiant a tu dupa, pomyslalem wiec ze sobie sciagne jakis mecz z przeszlosci i mam taka prosbe:
Mozecie podac jakis naprawde dobry mecz, w ktorym graja o jakas stawke i po prostu milo sie oglada? Np final LM, 2 mecz polfinalu, cwiercfinalu etc, o mistrzostwo
Najlepiej LM, no ale w Anglii tez pewnie dzialo sie niekiedy ciekawie.
Legia-Widzew, finały LM raczej odpadaja, bo kazdy je zna, przynajmniej te od 2005 roku i 1999.
Zna ktos jakies ciekawy, dobry mecz, gdzie nie bedzie nudy?
Z góry dzięki.
Proszę oczywiscie o nie pisanie wyniku :)
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Na sport-video.pl sobie poszukaj.
Ja polecam ligowy mecz Liverpool-Arsenal z ubiegłego sezonu 4:4
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Manchester-Bayern finał LM z 99 roku.
Liverpool-MIlan final LM z 2005 roku
Connor_ [ Are you still there? ]
Ja tam chętnie bym sobie odświeżył mecze ostatniego mundialu, szczególnie zaczynając od ćwierćfinałów.
Ja polecałbym ci mecz Holandia - Portugalia na mundialu 2006...to był jeden z ciekawszych meczów jakie oglądałem, chyba wszyscy dostali żółte kartki i były po 2 czerwone po każdej ze stron :)

Semir [ 11 ]
[4] Podpisuje się pod tym. 16 żółtych i 4 czerwone. Fajny był tam moment, jak ktoś (chyba deco, ale mogę się mylić) zamiast oddać piłkę przeciwnikowi (fair play) pobiegł i został skoszony w odwecie.
Regis [ ]
Do [2] i [3] dorzuciłbym jeszcze mecz Holandia - Czechy z Euro 2004
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Liverpool - Arsenal 4:4 z sezonu 2008/2009, to tak z niedawnych.
Tomal_P [ Legend ]
Mecze z ostatniego Euro z udziałem Turcji :)
guzol [ Senator ]
Final Pucharu UEFA : Alaves - Liverpool 2000/2001

Wiewiórk [ Legend ]
może nie jest to LM czy LE, ale pamiętam, że derby Manchester United - Manchester City (4-3) z tego sezony były kozackie, jeden z lepszych meczy, które oglądałem, a na pewno mecz na którym nie mogłem usiedzieć ani chwili :)

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
ManU - Real - ćwierćfinał LM z sezonu 2002/2003
mautrix [ Foo Fighter ]
Liverpool - Milan 2005
Do tej pory nie miałem okazji oglądać lepszego finału ligi mistrzów, a oglądałem ich wiele.
napster92 [ Why so serious?! ]
Manchester United - Real Madryt (LM)
Dwumecz Deportivo z AC Milan. Nikt po 1 meczu nie wierzył w awans tego 1 zespołu.
Manchester United - Bayern Monachium (Finał LM '99)
Chelsea - Barcelona (LM 2005)
Liverpool - AC Milan (Finał LM 2005)
Barcelona - Valencia (La Liga, chyba 2003) Zwycięzca grał w LM
Co do reprezentacji to ostatnie wyczyny Turków na EURO 08
chop [ smiech to zdrowie ]
Milan-Liverpool
Finał Ligi Mistrzów 2005.Naprawdę takich emocji(jeśli oglądasz pierwszy raz i nie wiesz przed oglądnięciem meczu jaki był wynik:) rzadko można doświadczyć w LM.
Skrz@t [ Radosny Futbol ]
Final Pucharu UEFA : Alaves - Liverpool 2000/2001
Popieram !!
Do tego z MŚ z 2006 Wybrzeże Kości Słoniowej ich mecze ;]
Do tego pewnie z drugiej połowy lat 90, Realu,Juventusu,Barcelony,Interu,Manchesteru U, Ajaxu,Arsenalu ;]
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
finały LM raczej odpadaja, bo kazdy je zna, przynajmniej te od 2005 roku i 1999.
W co trzecim poście jest finał z 2005... Umiecie czytać? :)
tomazzi [ Flash YD ]
A może np Juventus - Ajax finał LM 95/96? Swoją drogą wtedy właśnie Legia wyszła ze swojej grupy w LM ale Warzycha odesłał ich do domu.
guzol [ Senator ]
Moze bedzie ciezko znalezc, ale polece tez grupowy mecz LM : Hamburger SV - Juventus (4:4) z sezonu 2000/2001.
Pamietam te widowisko, nieoczekiwane zwroty akcji !
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Middlesbrough 4-1 FC Basel
Middlesbrough 4-2 Steaua Bucaresti
UEFA Cup, 2005/2006

NiLuS [ Legionista ]
A wy nie nie rozumiecie może zdania "Proszę oczywiście o nie pisanie wyniku" ???

karolzzr [ Gunner ]
Zdecydowanie [2].
matirixos [ BLAUGRANA ]
Getafe - Bayern bodajźe rok temu w UEFA. Niesamowita gra i heroiczna walka w 10 piłkarzy z Getafe
Serafiel [ Pretorianin ]
Występy Wisły Kraków w Pucharze UEFA (2002/03). Szczególnie mecze z Schalke, Parmą, Lazio chyba nigdy się tak nie emocjonowałem widząc mecz piłkarski.
Z tych nie wymienionych można dodać:
Chelsea - Barcelona 1999/00 1/4 LM
Portugalia - Anglia EURO 2000
Rivaldo (Barcelona) -Valencia 2000-2001 mecz ligowy. To co w tym meczy wyczyniał Rivaldo jest niepojęte. Trzy fantastyczne bramki.

aterazione [ Senator ]
Polecam
Manchester United - Real Madryt 1999-2000
I pamiętny zwód Redondo, ale ogólnie dobry mecz. Polecam Real Madryt gdy grały tam największe gwiazdy każdy mecz był widowiskowy
Dodatkowo finałowe Dudek Dance :)
zenon odkurzacz [ Centurion ]
Liverpool-Arsenal (2008/2009)
Czechy-Holandia (Euro 2004)
Schalke-Wisła (Uefa 2002/2003)
Lazio-Wisła (Uefa 2002/2003)
Czechy-Turcja (Euro 2008)
Liverpool-Alaves (Uefa 2001)
Deportivo-Milan
Barcelona-Arsenal (Final LM 20052006)
Chelsea-Barcelona (1/8 LM 2004/2005)
Real-Barcelona (2008/2009)
Manchester Utd.-Manchester City (2009/2010)
Liverpool-Chelsea (rewanż 1/LM 2008/2010)
Athletico-Barcelona (2008/2009)
Lyon-Marsylia (2009/2010)
Holandia-Portugalia (MŚ 2006)
Real-Getafe (2008/2009)
To tak na razie na szybko, tyle przychodzi mi teraz do głowy.
napster92 [ Why so serious?! ]
Przypomniałem sobie o meczu Francja-Anglia z fazy grupowej EURO 2004, czyli pojedynek Zidane z Beckhamem. Mecz miejscami nudny, ale końcówka wynagradza wszystko.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Finał Mistrzostw Świata Francja-Brazylia (1998)
kluha666 [ Legend ]
Najlepsze to wszystkie te w których nie grała Barcelona, bądź przegrała.
damianz8 [ Junior ]
Liverpool - AC Milan (Finał LM 2005)
Niesamowity mecz trzymajacy w napiecu do samego konca