GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze mecze piłkarskie

13.04.2010
19:54
[1]

s1ntex [ Senator ]

Najlepsze mecze piłkarskie

Witam,
zapomniałem, że dziś nie ma LM, kupiłem prowiant a tu dupa, pomyslalem wiec ze sobie sciagne jakis mecz z przeszlosci i mam taka prosbe:

Mozecie podac jakis naprawde dobry mecz, w ktorym graja o jakas stawke i po prostu milo sie oglada? Np final LM, 2 mecz polfinalu, cwiercfinalu etc, o mistrzostwo

Najlepiej LM, no ale w Anglii tez pewnie dzialo sie niekiedy ciekawie.

Legia-Widzew, finały LM raczej odpadaja, bo kazdy je zna, przynajmniej te od 2005 roku i 1999.
Zna ktos jakies ciekawy, dobry mecz, gdzie nie bedzie nudy?

Z góry dzięki.

Proszę oczywiscie o nie pisanie wyniku :)

13.04.2010
21:49
[2]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Na sport-video.pl sobie poszukaj.
Ja polecam ligowy mecz Liverpool-Arsenal z ubiegłego sezonu 4:4

13.04.2010
21:51
[3]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Manchester-Bayern finał LM z 99 roku.
Liverpool-MIlan final LM z 2005 roku

13.04.2010
21:52
[4]

Connor_ [ Are you still there? ]

Ja tam chętnie bym sobie odświeżył mecze ostatniego mundialu, szczególnie zaczynając od ćwierćfinałów.

Ja polecałbym ci mecz Holandia - Portugalia na mundialu 2006...to był jeden z ciekawszych meczów jakie oglądałem, chyba wszyscy dostali żółte kartki i były po 2 czerwone po każdej ze stron :)

13.04.2010
21:54
smile
[5]

Semir [ 11 ]

[4] Podpisuje się pod tym. 16 żółtych i 4 czerwone. Fajny był tam moment, jak ktoś (chyba deco, ale mogę się mylić) zamiast oddać piłkę przeciwnikowi (fair play) pobiegł i został skoszony w odwecie.

13.04.2010
21:56
[6]

Regis [ ]

Do [2] i [3] dorzuciłbym jeszcze mecz Holandia - Czechy z Euro 2004

13.04.2010
21:57
[7]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Liverpool - Arsenal 4:4 z sezonu 2008/2009, to tak z niedawnych.

13.04.2010
22:02
[8]

Tomal_P [ Legend ]

Mecze z ostatniego Euro z udziałem Turcji :)

13.04.2010
22:04
[9]

guzol [ Senator ]

Final Pucharu UEFA : Alaves - Liverpool 2000/2001

13.04.2010
22:22
smile
[10]

Wiewiórk [ Legend ]

może nie jest to LM czy LE, ale pamiętam, że derby Manchester United - Manchester City (4-3) z tego sezony były kozackie, jeden z lepszych meczy, które oglądałem, a na pewno mecz na którym nie mogłem usiedzieć ani chwili :)

13.04.2010
22:29
smile
[11]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

ManU - Real - ćwierćfinał LM z sezonu 2002/2003

13.04.2010
22:31
[12]

mautrix [ Foo Fighter ]

Liverpool - Milan 2005

Do tej pory nie miałem okazji oglądać lepszego finału ligi mistrzów, a oglądałem ich wiele.

13.04.2010
22:33
[13]

napster92 [ Why so serious?! ]

Manchester United - Real Madryt (LM)

Dwumecz Deportivo z AC Milan. Nikt po 1 meczu nie wierzył w awans tego 1 zespołu.

Manchester United - Bayern Monachium (Finał LM '99)

Chelsea - Barcelona (LM 2005)

Liverpool - AC Milan (Finał LM 2005)

Barcelona - Valencia (La Liga, chyba 2003) Zwycięzca grał w LM

Co do reprezentacji to ostatnie wyczyny Turków na EURO 08

13.04.2010
22:36
[14]

chop [ smiech to zdrowie ]

Milan-Liverpool
Finał Ligi Mistrzów 2005.Naprawdę takich emocji(jeśli oglądasz pierwszy raz i nie wiesz przed oglądnięciem meczu jaki był wynik:) rzadko można doświadczyć w LM.

13.04.2010
22:43
[15]

Skrz@t [ Radosny Futbol ]

Final Pucharu UEFA : Alaves - Liverpool 2000/2001

Popieram !!

Do tego z MŚ z 2006 Wybrzeże Kości Słoniowej ich mecze ;]
Do tego pewnie z drugiej połowy lat 90, Realu,Juventusu,Barcelony,Interu,Manchesteru U, Ajaxu,Arsenalu ;]

13.04.2010
22:50
[16]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

finały LM raczej odpadaja, bo kazdy je zna, przynajmniej te od 2005 roku i 1999.

W co trzecim poście jest finał z 2005... Umiecie czytać? :)

13.04.2010
23:01
[17]

tomazzi [ Flash YD ]

A może np Juventus - Ajax finał LM 95/96? Swoją drogą wtedy właśnie Legia wyszła ze swojej grupy w LM ale Warzycha odesłał ich do domu.

13.04.2010
23:07
[18]

guzol [ Senator ]

Moze bedzie ciezko znalezc, ale polece tez grupowy mecz LM : Hamburger SV - Juventus (4:4) z sezonu 2000/2001.

Pamietam te widowisko, nieoczekiwane zwroty akcji !

13.04.2010
23:51
[19]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Middlesbrough 4-1 FC Basel
Middlesbrough 4-2 Steaua Bucaresti

UEFA Cup, 2005/2006

14.04.2010
00:38
smile
[20]

NiLuS [ Legionista ]

A wy nie nie rozumiecie może zdania "Proszę oczywiście o nie pisanie wyniku" ???

spoiler start


Holandia - Portugalia na mundialu 2006 to mecz którego żaden fan piłki nożnej nie powinien przegapić :)


spoiler stop

14.04.2010
00:39
smile
[21]

karolzzr [ Gunner ]

Zdecydowanie [2].

14.04.2010
08:28
[22]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Getafe - Bayern bodajźe rok temu w UEFA. Niesamowita gra i heroiczna walka w 10 piłkarzy z Getafe

14.04.2010
09:48
[23]

Serafiel [ Pretorianin ]

Występy Wisły Kraków w Pucharze UEFA (2002/03). Szczególnie mecze z Schalke, Parmą, Lazio chyba nigdy się tak nie emocjonowałem widząc mecz piłkarski.

Z tych nie wymienionych można dodać:
Chelsea - Barcelona 1999/00 1/4 LM
Portugalia - Anglia EURO 2000
Rivaldo (Barcelona) -Valencia 2000-2001 mecz ligowy. To co w tym meczy wyczyniał Rivaldo jest niepojęte. Trzy fantastyczne bramki.

14.04.2010
12:52
smile
[24]

aterazione [ Senator ]

Polecam
Manchester United - Real Madryt 1999-2000
I pamiętny zwód Redondo, ale ogólnie dobry mecz. Polecam Real Madryt gdy grały tam największe gwiazdy każdy mecz był widowiskowy
Dodatkowo finałowe Dudek Dance :)

14.04.2010
13:52
[25]

zenon odkurzacz [ Centurion ]

Liverpool-Arsenal (2008/2009)
Czechy-Holandia (Euro 2004)
Schalke-Wisła (Uefa 2002/2003)
Lazio-Wisła (Uefa 2002/2003)
Czechy-Turcja (Euro 2008)
Liverpool-Alaves (Uefa 2001)
Deportivo-Milan
Barcelona-Arsenal (Final LM 20052006)
Chelsea-Barcelona (1/8 LM 2004/2005)
Real-Barcelona (2008/2009)
Manchester Utd.-Manchester City (2009/2010)
Liverpool-Chelsea (rewanż 1/LM 2008/2010)
Athletico-Barcelona (2008/2009)
Lyon-Marsylia (2009/2010)
Holandia-Portugalia (MŚ 2006)
Real-Getafe (2008/2009)

To tak na razie na szybko, tyle przychodzi mi teraz do głowy.

15.04.2010
00:14
[26]

napster92 [ Why so serious?! ]

Przypomniałem sobie o meczu Francja-Anglia z fazy grupowej EURO 2004, czyli pojedynek Zidane z Beckhamem. Mecz miejscami nudny, ale końcówka wynagradza wszystko.

15.04.2010
11:23
[27]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Finał Mistrzostw Świata Francja-Brazylia (1998)

15.04.2010
11:31
[28]

kluha666 [ Legend ]

Najlepsze to wszystkie te w których nie grała Barcelona, bądź przegrała.

04.05.2010
19:34
[29]

damianz8 [ Junior ]

Liverpool - AC Milan (Finał LM 2005)
Niesamowity mecz trzymajacy w napiecu do samego konca

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.