GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Widok termowizyjny AvP2 vs TC Splinter Cel

12.01.2003
13:10
smile
[1]

Markill [ Pretorianin ]

Widok termowizyjny AvP2 vs TC Splinter Cel

Póki nie wyszła gra TC Splinter Cel, widok termowizyjny najlepiej przedstawiony był w AvP2 .... ale SC bije go na łep na szyję :-) To już nie (tak jak w AvP2) obiekty z teksturą emitującymi ciepłote ciała....w SC widok ten naprawdę odaje wierność kamery termowizyjnej - kto widziałe ten wie...kto nie widział niech szybko zobaczy :-) Barwy na obiektach zmieniają się płynnie z mniejszą lub większą nieregularnością - dystans do obiektu również ma tu znaczenie. Nie tak dawno pojawił się przeciek wersji ALPHA DOOM`a III - jest piękny.....ale w prównaniu do SC - malutki pikuś :-) Przede wszystkim Engine SC jest o wiele szybszy niż w doom`ie III, a "smaczki" jakich można doznać w Doom`ie III (fotorealistyczne cienie w czasie rzeczywistym, poświata wokół obiektów świecących, DYNAMIKA obiektów - puszki, butelki itp.) występuje również w SC...i to o wiele lepsze. Wspomnę tylko o: bardziej realistycznie zachowujące się cienie, możliwość niszczenia żródel światła - lamki, żarówki itp, Super piękne promienie świetlne - telewizor, lampka w pokoju przesłuchań ( p.s. spróbujcie postrzelać do tej właśnie lampki - to już prawie redner w czasie rzeczywistym + bardzo realistyczna dynamika ruchu ), zasłony !!! , w/w widok + podczerwiń, dokładność obiektów, ruchy postaci ( to się nazywa Motion Capture ) i wiele wiele innych extra rozwiązań w tej grze - jak dla mnie, ocena na 10 + i jeszcze raz podkreślam ...BArdzo szybki ENGINE gry :-)

12.01.2003
13:11
[2]

Markill [ Pretorianin ]

Dla porównania widok w AvP2.....też ładny..ale teraz ..... to już przeszłość :-)

12.01.2003
15:20
smile
[3]

volvo95 [ Legend ]

Skoro to jest w SC bardzo szybki engine ,to ty chyba na słabym kompie nie grałeś :) Szybki engine to ma np.Quake 3,bo gry na tym enginie chodzą na słabszych kompach.Ale trudno ,w końcu SC ma zajebistą grafikę !!!!

12.01.2003
15:25
[4]

Annihilator [ ]

Volvo95 -> nieprawda, najszybszy Engine ma Tetris. Szybki znaczy chodzący na wolniejszych kompach ze świetną grafiką. Doom 3 jest niewiele lepszy a wymagania ma z kosmosu. Ja w Sprinterka grałem na D1300, 128 ramu i GF2MX... i dało się grać (czasem cieło ale rzadko)

12.01.2003
15:33
smile
[5]

Markill [ Pretorianin ]

Quake 3 ----> hmmm.....stopniem grafiki nie dorównuje do CS...CS ma znacznie bardziej zaawansowaną grafikę i złożoność sceny niż jaka kolwiek plansza w nieco starszym już Q3. A porównując CS do Takiego DOOM`a III to Engin CS jest naprawdę Zajebisty. Zgadzam się z wypowiedzią Annihilator`a "Doom 3 jest niewiele lepszy a wymagania ma z kosmosu"

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.