
anianella [ Pretorianin ]
Podróż do Szwecji
Cześć wszystkim.
Potrzebuję wiedzieć tak mniej więcej ile by mnie kosztowała podróż do Szwecji autem.
Nie mam pojęcia ile kilometrów jest do przejechania :(
a muszę zdecydować jak jechać
może był ktoś z Was autem w Szwecji i wie ile mniej wiece wydam na paliwo?
Do Szwecji można wreszcie dotrzeć suchą nogą: przez Niemcy do Danii i dalej przez słynny już most z Kopenhagi do Malmö w Szwecji, 16 km pod i nad cieśniną Oresund.-tak chcę jechać
M'q [ Schattenjäger ]
Nie podalas skad, dokad.
Polaczenie samochodem miedzy stolicami to 1639km.
el.kocyk [ Senator ]
skad jedziesz i dokad? - ViaMichelin podaje, ze miedzy stolicami jest 1976 km jesli jedzie sie przez Niemcy i Danie, moze da sie krocej...
wejdz na
mozesz tez zmienicrodzaj paliwa, rodzaj samochodu i cene paliwa, nie wiemniestety czy da sie ustalic swoje spalania czy tez strona przyjmuje jakies wartosci domyslne
stronka pokazuje ci sredni koszt spalania + koszt autostrad

anianella [ Pretorianin ]
dzięki wielkie!!
:)
chcę jechać z Krakowa do Goeteborga
el.kocyk [ Senator ]
no to masz stanowczo lepsza i tansza droge:)
Kacpiansky [ Junior ]
Hej
a czy ktoś płynął może do Szwecji promem? W ten weekend ja się wybieram, i chciałem zapytać o wrażenia.
Pozdrawiam
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
Ja plynalem niezliczona ilosc razy. I hmm jakie maja byc wrazenia ? Prom jak prom, nic szczegolnego tam nie ma.
Kacpiansky [ Junior ]
Hm, ja płynę w rejs taki full opcja z Unity Line. A Ty czym płynąłeś?
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
Plynalem promem Polferries. Chyba ze mowimy o wycieczkowych promach, to juz inna bajka. Dwa razy bylem na takiej wycieczce po baltyku (nie schodzi sie na lad). Kina, baseny, kasyno, imprezy i inne wynalazki. Niestety nie pamietam nazwy, dobre 5 lat temu to bylo.
Sopellek [ Pretorianin ]
Na żużlowe GP do Goeteborga jedziesz?
Kacpiansky [ Junior ]
Płynę promem Polonia do Ystad. Rejs nazywa się "Z wizytą u sąsiadów". No właśnie opcje, bar, kasyno itd. Jeśli ktoś uczestniczył w takiej zabawie, to niech napisze jak było :)!