GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podróż do Szwecji

09.04.2010
10:25
smile
[1]

anianella [ Pretorianin ]

Podróż do Szwecji

Cześć wszystkim.
Potrzebuję wiedzieć tak mniej więcej ile by mnie kosztowała podróż do Szwecji autem.
Nie mam pojęcia ile kilometrów jest do przejechania :(
a muszę zdecydować jak jechać
może był ktoś z Was autem w Szwecji i wie ile mniej wiece wydam na paliwo?

Do Szwecji można wreszcie dotrzeć suchą nogą: przez Niemcy do Danii i dalej przez słynny już most z Kopenhagi do Malmö w Szwecji, 16 km pod i nad cieśniną Oresund.-tak chcę jechać

09.04.2010
10:30
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

Nie podalas skad, dokad.


Polaczenie samochodem miedzy stolicami to 1639km.

09.04.2010
10:33
[3]

el.kocyk [ Senator ]

skad jedziesz i dokad? - ViaMichelin podaje, ze miedzy stolicami jest 1976 km jesli jedzie sie przez Niemcy i Danie, moze da sie krocej...

wejdz na


mozesz tez zmienicrodzaj paliwa, rodzaj samochodu i cene paliwa, nie wiemniestety czy da sie ustalic swoje spalania czy tez strona przyjmuje jakies wartosci domyslne

stronka pokazuje ci sredni koszt spalania + koszt autostrad

09.04.2010
10:36
smile
[4]

anianella [ Pretorianin ]

dzięki wielkie!!
:)
chcę jechać z Krakowa do Goeteborga

09.04.2010
10:39
[5]

el.kocyk [ Senator ]

no to masz stanowczo lepsza i tansza droge:)

05.05.2010
13:21
[6]

Kacpiansky [ Junior ]

Hej
a czy ktoś płynął może do Szwecji promem? W ten weekend ja się wybieram, i chciałem zapytać o wrażenia.

Pozdrawiam

05.05.2010
13:37
[7]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Ja plynalem niezliczona ilosc razy. I hmm jakie maja byc wrazenia ? Prom jak prom, nic szczegolnego tam nie ma.

05.05.2010
15:21
[8]

Kacpiansky [ Junior ]

Hm, ja płynę w rejs taki full opcja z Unity Line. A Ty czym płynąłeś?

05.05.2010
15:29
[9]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Plynalem promem Polferries. Chyba ze mowimy o wycieczkowych promach, to juz inna bajka. Dwa razy bylem na takiej wycieczce po baltyku (nie schodzi sie na lad). Kina, baseny, kasyno, imprezy i inne wynalazki. Niestety nie pamietam nazwy, dobre 5 lat temu to bylo.

05.05.2010
16:03
[10]

Sopellek [ Pretorianin ]

Na żużlowe GP do Goeteborga jedziesz?

06.05.2010
13:21
[11]

Kacpiansky [ Junior ]

Płynę promem Polonia do Ystad. Rejs nazywa się "Z wizytą u sąsiadów". No właśnie opcje, bar, kasyno itd. Jeśli ktoś uczestniczył w takiej zabawie, to niech napisze jak było :)!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.