GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z jakich sterowników?

07.04.2010
17:27
[1]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Z jakich sterowników?

Z jakich sterowników do karty graficznej korzystacie? Zarówno dla radeonów jak i geforców? Ostatnio coraz mniej ufam tym sterownikom bo im nowsze tym więcej problemów się pojawia.

07.04.2010
17:32
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Ale czemu im nie ufasz? Czyżbyś zwierzał im się, a one, złośliwe bestie, rozgadują na prawo i lewo? A może nie pożyczyły Ci samochodu, jak byłeś w potrzebie?

Mam jakieś najnowsze ze strony nVidii, tyle że nie te, które palą karty - po prostu po wyjściu sterowników poczekaj jakieś dwa tygodnie i sprawdź czy są efekty uboczne ich instalowania. A po drugie i tak ani producent kart, ani nikt inny nie zgadnie, czy akurat ten sterownik nie pogryzie się z innym, bądź płytą główną, bądź czymkolwiek innym; po prostu instaluj i sprawdzaj czy coś poprawia.
Osobiście nie czuję potrzeby maniakalnego sprawdzania "czy już wyszły i dlaczego tak późno". Dopiero jak coś nie działa, lub działa źle, szukam przyczyny.

07.04.2010
17:33
smile
[3]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Catalyst 6.11 :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.