wojtul [ Generaďż˝ ]
POMOCY!!!
Proszę o pomoc. Jestem słaby z chemii, na środę muszę zrobic plakat z budowy atomu.
Mógłby ktoś dać rysunek jak np. wyglądam atom wodoru lub argonu, nigdzie nie mogę znaleźć :/
kluha666 [ Legend ]
www.google.pl
Od razu znalazłem...

wojtul [ Generaďż˝ ]
Cały czas tam szukam :/ i nic konkretnego
jarooli [ Generaďż˝ ]
nigdzie nie mogę znaleźć :/
Oo... To dziwne bo ja znalazłem to w moment

wojtul [ Generaďż˝ ]
Dobra znalazłem tylko chcę sie upewnić:
Węgiel ma 6 protonów i 6 neutronów i 6 elektronów?

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
yes