GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prywatny serwer do World of Warcraft: Wrath of the Lich King.

05.04.2010
19:53
smile
[1]

Arkanice [ Junior ]

Prywatny serwer do World of Warcraft: Wrath of the Lich King.

Witam.
Dziś upubliczniam swój własny prywatny serwer do World of Warcraft: Wrath of the Lich King.
Jest to dopiero faza testów, mam dopiero 5 GMów. Każdy GM ma wyznaczone zadanie, lecz jeszcze szukam DOBRYCH developerów, moderatorów. Jeżeli ktoś szuka posady jakiejś z wcześniej podanych niech pisze pod gg 8568834. A dla chętnych do gry zapraszam na . Tak jak mówiłem, jest w fazie testów. Proszę o wyrozumiałość, pozdro Karol.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.