
Arkanice [ Junior ]
Prywatny serwer do World of Warcraft: Wrath of the Lich King.
Witam.
Dziś upubliczniam swój własny prywatny serwer do World of Warcraft: Wrath of the Lich King.
Jest to dopiero faza testów, mam dopiero 5 GMów. Każdy GM ma wyznaczone zadanie, lecz jeszcze szukam DOBRYCH developerów, moderatorów. Jeżeli ktoś szuka posady jakiejś z wcześniej podanych niech pisze pod gg 8568834. A dla chętnych do gry zapraszam na . Tak jak mówiłem, jest w fazie testów. Proszę o wyrozumiałość, pozdro Karol.