MiszczX [ Konsul ]
Nowy telefon
Otóż mam telefon na kartęz umową podpisaną. Telefon jest w erze. Z jakieś 8 miesięcy temu dzwonił do mnie facet że mam telefon do wymiany(umowa się skończyła). Dzisiaj telefon mi się polał(lany poniedziałek...) i niektóre przyciski mi nie działają. Teraz tak, co mam zrobić by się dowiedzieć gdzie mam przedłużyć umowe, gdzie mogę wymienić telefon?(jak w ogóle mogę).

kong123 [ Legend ]
Długo zwlekałeś z wymianą telefonu - ale jeśli korzystałeś z telefonu tzn. dzwoniłeś, a po wygaśnięciu umowy przychodziły dalej rachunki od ery za telefon to możesz przedłużyć umowę w dowolnym z salonów Ery i wtedy albo dostajesz korzystniejszy abonament lub ten sam abonament i nowy telefon. Wiem bo niedawno sam tak zrobiłem z tym że tylko miesiąc po wygaśnięciu umowy:) Ale jeśli rachunki przychodziły to możesz.